Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

RSL Lithuanian Junior 2019
  Data:  2019-08-15 15:00 - 2019-08-18 15:00   Nuostatai    
  Vieta:  "NEPTŪNO" sporto salė, Taikos pr. 61A, Klaipėda   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-19 
 43           32 
 26           32 
 16           16 
 12           16 
 16           16 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Talia Ng    2001 
U-19
    [CAN]   
2  Clara Lassaux   2001 
U-19
    [BEL]   
3  Sofia Slosiarikova   2004 
U-17
    [SVK]   MD-L.Vojtekova, MX-P.Papanek.
4  Perla Murėnaitė  7,773.60  2004 
U-17
 2020-0674   KNBA   MD-V.Tarusava.
5  Anna Duda   2001 
U-19
    [POL]   MD-A.Radziszewska, MX-J.Horak.
6  Julie Franconville   2002 
U-19
    [CHE]   MD-C.Racloz.
7  Mia Tarcalova   2001 
U-19
    [SVK]   MD-A.Remenova.
8  Veranika Tarusava  796.54  2003 
U-17
    SBK LION   MD-P.Murėnaitė, MX-A.Aliaksandrovich.
9  Andra Mai Hoop   2003 
U-17
    [EST]   MD-A.Khodyreva.
10  Monika Sukackaitė  2,864.00  2006 
U-15
 2020-0911   Klaipėdos BK   MD-V.Paulauskaitė.
11  Live Grønbech   2002 
U-19
    [NOR]   MD-A.Hong.
12  Samanta Golubickaitė  9,308.00  2002 
U-19
 2020-0675   KNBA   MD-G.Mockutė, MX-D.Beržanskis.
13  Alexandra Remenova   2001 
U-19
    [SVK]   MD-M.Tarcalova, MX-A.Antoska.
14  Aleksandra Radziszewska   2002 
U-19
    [POL]   MD-A.Duda, MX-J.Suszynski.
15  Oresta Ščerbakova  1,078.40  2004 
U-17
 2020-0832   Klaipėdos BK   MD-S.Borisenko.
16  Kirstin Boonen   2001 
U-19
    [BEL]   
17  Anastasiia Kosenchuk   2003 
U-17
    [POL]   MX-D.Perkowski.
18  Nargiza Rakhmetullayeva   2004 
U-17
    [KAZ]   MX-A.Shalagin.
19  Signė Borisenko  1,916.00  2005 
U-15
 2020-0751   Klaipėdos BK   MD-O.Ščerbakova.
20  Ramona Üprus   2003 
U-17
    [EST]   MD-C.Kruus, MX-O.Männik.
21  Caroline Racloz   2002 
U-19
    [CHE]   MD-J.Franconville, MX-A.Boudier.
22  Annemarija Lorena Priede   2005 
U-15
    [LVA]   MD-E.Briede, MX-M.Kirkums.
25  Anna Khodyreva   2003 
U-17
    [RUS]   MD-A.Hoop, MX-L.Borusas.
26  Gabija Mockutė  5,801.60  2002 
U-19
 2020-0912   Klaipėdos BK   MD-S.Golubickaitė, MX-J.Petkus.
29  Eiprila Briede   2005 
U-15
    [LVA]   MD-A.Priede, MX-R.Miščenko.
30  Catlyn Kruus   2003 
U-17
    [EST]   MD-R.Üprus.
  Turnyrai 
   1 2 ... 57 58 
European Mixed Team Championships - first stage
2020-12-09 10:00 2020-12-12 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-11-28 11:00 2020-11-28 18:00
Delfi, Vilnius
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (ANTRAS KARTAS)
2020-11-28 10:00 2020-11-28 22:00
Delfi, Vilnius
57-asis Lietuvos aukščiausios lygos ir B lygos komandiniai čempionatai Nukelta į sausio mėn.
2020-11-28 10:00 2020-11-29 16:00
Kauno MEGA, Kaunas
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
2020 Lapkritis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.