Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

RSL Lithuanian Junior 2019
  Data:  2019-08-15 15:00 - 2019-08-18 15:00   Nuostatai    
  Vieta:  "NEPTŪNO" sporto salė, Taikos pr. 61A, Klaipėda   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-19 
 43           32 
 26           32 
 16           16 
 12           16 
 16           16 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Talia Ng    2001 
U-19
    [CAN]   
2  Clara Lassaux   2001 
U-19
    [BEL]   
3  Sofia Slosiarikova   2004 
U-17
    [SVK]   MD-L.Vojtekova, MX-P.Papanek.
4  Perla Murėnaitė  7,773.60  2004 
U-17
 2019-0108   KNBA   MD-V.Tarusava.
5  Anna Duda   2001 
U-19
    [POL]   MD-A.Radziszewska, MX-J.Horak.
6  Julie Franconville   2002 
U-19
    [CHE]   MD-C.Racloz.
7  Mia Tarcalova   2001 
U-19
    [SVK]   MD-A.Remenova.
8  Veranika Tarusava  796.54  2003 
U-17
    [BLR]   MD-P.Murėnaitė, MX-A.Aliaksandrovich.
9  Andra Mai Hoop   2003 
U-17
    [EST]   MD-A.Khodyreva.
10  Monika Sukackaitė  2,864.00  2006 
U-15
 2019-0477   Klaipėdos BK   MD-V.Paulauskaitė.
11  Live Grønbech   2002 
U-19
    [NOR]   MD-A.Hong.
12  Samanta Golubickaitė  9,308.00  2002 
U-19
 2019-0891   KNBA   MD-G.Mockutė, MX-D.Beržanskis.
13  Alexandra Remenova   2001 
U-19
    [SVK]   MD-M.Tarcalova, MX-A.Antoska.
14  Aleksandra Radziszewska   2002 
U-19
    [POL]   MD-A.Duda, MX-J.Suszynski.
15  Oresta Ščerbakova  1,078.40  2004 
U-17
 2019-0478   Klaipėdos BK   MD-S.Borisenko.
16  Kirstin Boonen   2001 
U-19
    [BEL]   
17  Anastasiia Kosenchuk   2003 
U-17
    [POL]   MX-D.Perkowski.
18  Nargiza Rakhmetullayeva   2004 
U-17
    [KAZ]   MX-A.Shalagin.
19  Signė Borisenko  1,916.00  2005 
U-15
 2019-0462   Klaipėdos BK   MD-O.Ščerbakova.
20  Ramona Üprus   2003 
U-17
    [EST]   MD-C.Kruus, MX-O.Männik.
21  Caroline Racloz   2002 
U-19
    [CHE]   MD-J.Franconville, MX-A.Boudier.
22  Annemarija Lorena Priede   2005 
U-15
    [LVA]   MD-E.Briede, MX-M.Kirkums.
25  Anna Khodyreva   2003 
U-17
    [RUS]   MD-A.Hoop, MX-L.Borusas.
26  Gabija Mockutė  5,801.60  2002 
U-19
 2019-0699   Klaipėdos BK   MD-S.Golubickaitė, MX-J.Petkus.
29  Eiprila Briede   2005 
U-15
    [LVA]   MD-A.Priede, MX-R.Miščenko.
30  Catlyn Kruus   2003 
U-17
    [EST]   MD-R.Üprus.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 12:00 2019-12-01 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.