Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
  Data:  2019-05-18 10:00 - 2019-05-18 22:00
  Vieta:  N badminton, Savanorių pr. 176D, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetas
 U-19 C 
 31           6 
 19           6 
 15           3 
   9           3 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Nojus Tenikaitis  669.20  2008 
U-13
 2019-0092   Tauragės BK   VD-P.Sutkaitis.
2  Ugnius Mikalauskas  626.00  2004 
U-17
 2019-0226   Prienų BK   VD-M.Stravinskas.
3  Rokas Lesinskas  539.50  2008 
U-13
 2019-0061   KNBA   VD-K.Sakalauskas.
4  Kipras Sakalauskas  522.20  2008 
U-13
 2019-0523   Kauno BK   VD-R.Lesinskas.
5  Pijus Sutkaitis  511.60  2004 
U-17
 2019-0101   Tauragės BK   VD-N.Tenikaitis.
6  Mantas Šatkauskas  389.10  2006 
U-15
 2019-0769   CBC   VD-A.Kaminskas.
7  Benediktas Kamantauskas  366.80  2007 
U-13
 2019-0593   KNBA   VD-A.Zavackas.
8  Emilis Jonkus  354.50  2007 
U-13
 2019-0228   Panevėžio BK   VD-T.Žibūda.
9  Titas Žibūda  338.70  2007 
U-13
 2019-0486   KNBA   VD-E.Jonkus.
10  Mantas Lukonas  334.40  2007 
U-13
 2019-0471   Klaipėdos BK   VD-M.Butkus.
11  Ričard Kim  311.60  2003 
U-17
 2019-0057   Vilniaus BK   VD-M.Aitmagambetov.
12  Daniel Leonovič  304.50  2009 
U-11
 2019-0204   CBC   VD-A.Mažeika.
13  Adas Kaminskas  264.40  2005 
U-15
 2019-0192   CBC   VD-M.Šatkauskas.
14  Matas Stravinskas  221.90  2008 
U-13
 2019-0224   Prienų BK   VD-U.Mikalauskas.
15  Adomas Mažeika  210.20  2009 
U-11
 2019-0207   CBC   VD-D.Leonovič.
16  Adomas Zavackas  186.30  2008 
U-13
 2019-0735   KNBA   VD-B.Kamantauskas.
17  Mindaugas Butkus  173.60  2003 
U-17
 2019-0594   CBC   VD-M.Lukonas.
18  Daugirdas Špakauskas  171.80  2005 
U-15
 2019-0734   KNBA   VD-J.Jatulis.
19  Ernestas Pocej  129.80  2004 
U-17
 2019-0766   CBC   VD-P.Jakubčionis.
20  Miras Aitmagambetov  127.60  2003 
U-17
 2019-1011   Vilniaus BK   VD-R.Kim.
21  Jokūbas Kazlauskas  120.90  2007 
U-13
 2019-0482   KNBA   VD-M.Špakauskas.
22  Jurgis Jatulis  114.10  2007 
U-13
 2019-0731   KNBA   VD-D.Špakauskas.
23  Paulius Jakubčionis  103.60  2005 
U-15
 2019-0764   CBC   VD-E.Pocej.
24  Gustas Čekavičius  84.95  2009 
U-11
 2019-0221   Prienų BK   VD-D.Sukanka.
25  Emilius Klarenbeek  83.00  2005 
U-15
 2019-0855   CBC   
26  Danielius Sukanka  43.80  2009 
U-11
 2019-0223   Prienų BK   VD-G.Čekavičius.
27  Matas Špakauskas  48.60  2009 
U-11
 2019-0733   KNBA   VD-J.Kazlauskas.
28  Martynas Plauška  34.00  2007 
U-13
 2019-0685   SEB   VD-S.Papušin.
29  Nojus Šabasevičius  27.60  2003 
U-17
 2019-0874   Prienų BK   VD-B.Karsokas.
30  Bronius Karsokas  6.00  2003 
U-17
 2019-0873   Prienų BK   VD-N.Šabasevičius.
31  Sviatoslav Papušin  31.60  2005 
U-15
 2019-1090   SEB   VD-M.Plauška.
  Turnyrai 
   1 2 ... 51 52 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
2019 Rugpjūtis
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.