Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

IKI Sezoninis badmintono turnyras
  Data:  2019-08-24 10:00 - 2019-08-24 17:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           5.6 
   5     1       2.8 
   2           1 
   4     1       3.6 
 Suaug C 
 12           1.2 
   3     1       0 
   8           0.6 
   6     2       0.6 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 1 ]
   CBC 27 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Kiryl Ashurkevich   1983   35+  2019-0980    5 Suaug B VV 2·9·18   4 Suaug B VD M.Piatrushka 49·64·71·73
 Mikalai Piatrushka   1986   Suaug  2019-0396    6 Suaug B VV 3·10·19   4 Suaug B VD K.Ashurkevich 49·64·71·73
 Audrius Ambrasas   1962   55+  2019-0397    3 Suaug B MX R.Ambrasienė 37·40·45
 Karolis Bužinskis   1992   Suaug  2019-0401  10 Suaug C VV 8·16·24·31   4 Suaug C MX R.Bužinskienė 39·47·51
 Ramūnas Kavaliauskas   1977   40+  2019-0410    4 Suaug B VV 2·11·20   1 Suaug B VD G.Miestauskas 58·64·70·72   1 Suaug B MX A.Brikaitė 36·40·44
 Ričardas Kazlauskas   1978   40+  2019-1100    8 Suaug C VD A.Šapola 54·62·68   2 Suaug C MX A.Mastavičiūtė 43·47·50
 Marius Krutkis   1983   35+  2019-1159-V    5 Suaug C MX A.Krutkytė 38·42·52
 Adelė Krutkytė   2009   U-11  2019-0188    1 Suaug C MV 13·22   5 Suaug C MX M.Krutkis 38·42·52
 Žygimantas Kvartūnas       2019-1156  11 Suaug C VV 8·28·34   7 Suaug C VD V.Vasilčenko 57·63·69
 Dalius Martinaitis   1985   Suaug  2019-0580    5 Suaug B VD A.Pečiboršč 48·58·65·73   4 Suaug B MX L.Venckutė 36·41·45
 Dainius Mazėtis   1977   40+  2019-0417    1 Suaug C VD V.Jankauskas 54·60·67
 Domas Pakšys   2007   U-13  2019-0209    2 Suaug B VV 4·10·18   2 Suaug B MX A.Pakšytė 37·41·44
 Aurelija Pakšytė   1979   35+  2019-0423    1 Suaug B MD A.Brikaitė 29   2 Suaug B MX D.Pakšys 37·41·44
 Augustas Pečiboršč   1984   Suaug  2019-0582    5 Suaug B VD D.Martinaitis 48·58·65·73
 Darius Sirvydis   1981   35+  2019-0583    2 Suaug B VD M.Povilaitis 48·59·71·72
 Augustinas Stankevičius   1984   Suaug  2019-0589    8 Suaug C VV 6·27·35   2 Suaug C VD L.Liaudanskas 57·61·67
 Edvinas Tuminski   2000   Suaug  2019-1160-V    7 Suaug C VV 8·28·35
 Valerij Vasilčenko   1988   Suaug  2019-0432    6 Suaug C VV 8·15·26·33   7 Suaug C VD Ž.Kvartūnas 57·63·69
 Almantas Viruišis   1961   55+  2019-0433    1 Suaug C VV 17·23·30
 Rasa Ambrasienė   1962   55+  2019-0435    3 Suaug B MX A.Ambrasas 37·40·45
 Aušra Brikaitė   1984   Suaug  2019-0436    1 Suaug B MD A.Pakšytė 29   1 Suaug B MX R.Kavaliauskas 36·40·44
 Rūta Bužinskienė   1992   Suaug  2019-0453    4 Suaug C MX K.Bužinskis 39·47·51
 Valdas Jankauskas   1968   50+  2019-0578    1 Suaug C VD D.Mazėtis 54·60·67
 Asta Mastavičiūtė   1979   35+  2019-0646    2 Suaug C MX R.Kazlauskas 43·47·50
 Giedrius Miestauskas   1987   Suaug  2019-0419    1 Suaug B VD R.Kavaliauskas 58·64·70·72
 Audrius Šapola       2019-1158    8 Suaug C VD R.Kazlauskas 54·62·68
 Lina Venckutė   1990   Suaug  2019-0591    4 Suaug B MX D.Martinaitis 36·41·45
   JSO 1 ]
   Vilniaus BK 1 ]
   Panevėžio BK 1 ]
   SEB 3 ]
   BK "Svajonė" 2 ]
   Virus 3 ]
   AKBK 3 ]
   BK PLAY 1 ]
   Šakių KISK 1 ]
   Ignalinos BK 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 4 ]
Viso dalyvių: 49
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 12:00 2019-12-01 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.