Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

IKI Sezoninis badmintono turnyras
  Data:  2019-08-24 10:00 - 2019-08-24 17:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           5.6 
   5     1       2.8 
   2           1 
   4     1       3.6 
 Suaug C 
 12           1.2 
   3     1       0 
   8           0.6 
   6     2       0.6 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 1 ]
   CBC 29 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Kiryl Ashurkevich   1983   35+      5 Suaug B VV 2·9·18   4 Suaug B VD M.Piatrushka 49·64·71·73
 Mikalai Piatrushka   1986   Suaug      6 Suaug B VV 3·10·19   4 Suaug B VD K.Ashurkevich 49·64·71·73
 Audrius Ambrasas   1962   55+  2020-0174    3 Suaug B MX R.Ambrasienė 37·40·45
 Karolis Bužinskis   1992   Suaug  2020-0643  10 Suaug C VV 8·16·24·31   4 Suaug C MX R.Bužinskienė 39·47·51
 Ramūnas Kavaliauskas   1977   40+  2020-0326    4 Suaug B VV 2·11·20   1 Suaug B VD G.Miestauskas 58·64·70·72   1 Suaug B MX A.Brikaitė 36·40·44
 Ričardas Kazlauskas   1978   40+  2020-0327    8 Suaug C VD A.Šapola 54·62·68   2 Suaug C MX A.Mastavičiūtė 43·47·50
 Marius Krutkis   1983   35+  2020-0329    5 Suaug C MX A.Krutkytė 38·42·52
 Adelė Krutkytė   2009   U-11  2020-0310    1 Suaug C MV 13·22   5 Suaug C MX M.Krutkis 38·42·52
 Žygimantas Kvartūnas   1993   Suaug  2020-0648  11 Suaug C VV 8·28·34   7 Suaug C VD V.Vasilčenko 57·63·69
 Dalius Martinaitis   1985   Suaug  2020-0487    5 Suaug B VD A.Pečiboršč 48·58·65·73   4 Suaug B MX L.Venckutė 36·41·45
 Julius Masaitis   1987   Suaug  2020-0277    3 Suaug B VD G.Arbačiauskas 49·59·65·70
 Dainius Mazėtis   1977   40+  2020-0333    1 Suaug C VD V.Jankauskas 54·60·67
 Domas Pakšys   2007   U-13  2020-0306    2 Suaug B VV 4·10·18   2 Suaug B MX A.Pakšytė 37·41·44
 Aurelija Pakšytė   1979   35+  2020-0365    1 Suaug B MD A.Brikaitė 29   2 Suaug B MX D.Pakšys 37·41·44
 Augustas Pečiboršč   1984   Suaug      5 Suaug B VD D.Martinaitis 48·58·65·73
 Martynas Povilaitis   1980   35+  2020-0026    1 Suaug B VV 1·9·19   2 Suaug B VD D.Sirvydis 48·59·71·72
 Darius Sirvydis   1981   35+  2020-0342    2 Suaug B VD M.Povilaitis 48·59·71·72
 Augustinas Stankevičius   1984   Suaug  2020-0344    8 Suaug C VV 6·27·35   2 Suaug C VD L.Liaudanskas 57·61·67
 Edvinas Tuminski   2000   Suaug      7 Suaug C VV 8·28·35
 Valerij Vasilčenko   1988   Suaug  2020-0351    6 Suaug C VV 8·15·26·33   7 Suaug C VD Ž.Kvartūnas 57·63·69
 Almantas Viruišis   1961   55+  2020-0302    1 Suaug C VV 17·23·30
 Rasa Ambrasienė   1962   55+  2020-0175    3 Suaug B MX A.Ambrasas 37·40·45
 Aušra Brikaitė   1984   Suaug  2020-0315    1 Suaug B MD A.Pakšytė 29   1 Suaug B MX R.Kavaliauskas 36·40·44
 Rūta Bužinskienė   1992   Suaug  2020-0752    4 Suaug C MX K.Bužinskis 39·47·51
 Valdas Jankauskas   1968   50+  2020-0358    1 Suaug C VD D.Mazėtis 54·60·67
 Asta Mastavičiūtė   1979   35+  2020-0363    2 Suaug C MX R.Kazlauskas 43·47·50
 Giedrius Miestauskas   1987   Suaug  2020-0334    1 Suaug B VD R.Kavaliauskas 58·64·70·72
 Audrius Šapola           8 Suaug C VD R.Kazlauskas 54·62·68
 Lina Venckutė   1990   Suaug  2020-0374    4 Suaug B MX D.Martinaitis 36·41·45
   Panevėžio BK 1 ]
   JSO 1 ]
   SEB 2 ]
   BK "Svajonė" 2 ]
   Virus 3 ]
   AKBK 3 ]
   BK PLAY 1 ]
   Šakių KISK 1 ]
   Ignalinos BK 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 4 ]
Viso dalyvių: 49
  Turnyrai 
   1 2 ... 56 57 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
2020 Rugsėjis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.