Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

IKI Sezoninis badmintono turnyras
  Data:  2019-08-24 10:00 - 2019-08-24 17:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           5.6 
   5     1       2.8 
   2           1 
   4     1       3.6 
 Suaug C 
 12           1.2 
   3     1       0 
   8           0.6 
   6     2       0.6 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Almantas Viruišis  213.35  1961 
55+
 2020-0302   CBC   
2  Laisvydas Liaudanskas  194.70  1987 
Suaug
    BK PLAY   VD-A.Stankevičius.
3  Marius Puškorius  168.20  1983 
35+
    KNBA   
4  Pranas Varaneckas  139.50  1990 
Suaug
 2020-0770   SEB   
5  Laurynas Mitrulevičius  73.50  1988 
Suaug
 2020-0129   BK "Svajonė"   VD-D.Mieliauskas.
6  Valerij Vasilčenko  47.70  1988 
Suaug
 2020-0351   CBC   VD-Ž.Kvartūnas.
7  Edvinas Tuminski  24.00  2000 
Suaug
    CBC   
8  Augustinas Stankevičius  6.00  1984 
Suaug
 2020-0344   CBC   VD-L.Liaudanskas.
9  Ihar Tsybenka   1983 
35+
    [BLR]   MX-A.Valasiuk.
10  Karolis Bužinskis   1992 
Suaug
 2020-0643   CBC   MX-R.Bužinskienė.
11  Žygimantas Kvartūnas   1993 
Suaug
 2020-0648   CBC   VD-V.Vasilčenko.
12  Mark Chabenskis 
    [LTU]   
  Turnyrai 
   1 2 ... 56 57 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
2020 Spalis
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.