Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

IKI Sezoninis badmintono turnyras
  Data:  2019-08-24 10:00 - 2019-08-24 17:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           5.6 
   5     1       2.8 
   2           1 
   4     1       3.6 
 Suaug C 
 12           1.2 
   3     1       0 
   8           0.6 
   6     2       0.6 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Dainius Mazėtis 
 Valdas Jankauskas 
452.80  1977 
 1968 
40+
50+
 2020-0333 
 2020-0358 
 CBC 
 CBC 
 
 
2  Laisvydas Liaudanskas 
 Augustinas Stankevičius 
255.40  1987 
 1984 
Suaug
Suaug
  
 2020-0344 
 BK PLAY 
 CBC 
 
 
3  Eimantas Milius 
 Rimas Sinius 
134.60  1986 
 1972 
Suaug
45+
 2020-0007-V 
 2020-0278 
 Virus 
 SEB 
 
 
4  Laurynas Mitrulevičius 
 Darius Mieliauskas 
109.60  1988 
 1999 
Suaug
Suaug
 2020-0129 
 2020-0685 
 BK "Svajonė" 
 BK "Svajonė" 
 
 
5  Saulius Stankus 
 Vaidas Šmitas 
105.55  1981 
 1976 
35+
40+
 2020-0772 
 2020-0510 
 AKBK 
 AKBK 
 
 MX-Ž.Mickevičienė.
6  Marius Eidenas 
 Orestas Renevis 
12.00
 1967 

50+
 2020-1001 
 2020-0391 
 Virus 
 Virus 
 
 MX-R.Žigienė.
7  Žygimantas Kvartūnas 
 Valerij Vasilčenko 
3.60  1993 
 1988 
Suaug
Suaug
 2020-0648 
 2020-0351 
 CBC 
 CBC 
 
 
8  Ričardas Kazlauskas 
 Audrius Šapola 
 1978 
 
40+
 2020-0327 
  
 CBC 
 CBC 
 MX-A.Mastavičiūtė.
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 56 57 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
2020 Spalis
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.