Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

CBC JUNIOR (5)
  Data:  2018-02-24 10:00 - 2018-02-24 18:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetas
 U-19 
   6     2       2 
   3     1       1 
 U-16 
 12           2.4 
   4     1       1 
   6     2       1.2 
   3     1       0.5 
 U-14 
   7           0.5 
   8           1.4 
 11           0.6 
   7           0.6 
 U-12 
 20           0.9 
 10           0.7 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 5 ]
   CBC 32 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Gabija Beržinskaitė   2010   U-9  2019-0202    8 U-12 MV 5·25
 Nojus Budrikas   2005   U-15  2019-0201    5 U-16 VD K.Raila 143·146·152   2 U-14 VV 28·49·64
 Elzė Dindaitė   2010   U-9  2019-0200    6 U-12 MV 23·47·62
 Elija Dindaitė   2007   U-13  2019-0199    4 U-12 MV 22·46·62
 Rapolas Grigaliūnas   2004   U-15  2019-0878    1 U-16 VV 99·115·134   1 U-16 VD J.Ožalas 146·148·150
 Goda Gudaitė   2006   U-13  2019-0191    6 U-14 MD R.Jauniškytė 78·91·112   9 U-12 MV 5·21·46·63
 Matas Gudaitis   2008   U-11    19 U-12 VV 3·18·40
 Rojus Ivanauskas   2007   U-13  2019-1043    4 U-14 VD E.Jonkus 93·105·127   9 U-12 VV 9·35·55·72
 Paulius Jakubčionis   2005   U-15  2019-0764    6 U-14 VV 27·50   8 U-14 VD A.Kaminskas 86·109
 Ringailė Kairytė   2001   U-19      6 U-19 MV 8·20·43   3 U-19 MD B.Olšauskaitė 59·67
 Adas Kaminskas   2005   U-15  2019-0192    5 U-14 VV 26·66   8 U-14 VD P.Jakubčionis 86·109
 Simas Kanapeckas   2003   U-17  2019-0186    6 U-16 VV 82·101·118·136   2 U-16 VD S.Novikas 147·149·150
 Jogailė Kelečiūtė   2006   U-13  2019-0195    1 U-16 MD K.Anciūtė 138·145   1 U-14 MV 121·130·139   1 U-14 MD N.Puchovičiūtė 89·110
 Pijus Kovas   2007   U-13  2019-0187    6 U-14 VD A.Mažeika 87·94·106·127   7 U-12 VV 15·34·54·71
 Ignas Kovas   2009   U-11    10 U-14 VD D.Tankevič 88·96 12 U-12 VV 10·36·57·75
 Emilija Kudirkaitė   2008   U-11  2019-0203    7 U-14 MD M.Danilevičiūtė 79·91   7 U-12 MV 6·25
 Taja Leonovič   2007   U-13  2019-0206    4 U-14 MD A.Ramaneckaitė 77·89·111   2 U-12 MV 24·45·61
 Daniel Leonovič   2009   U-11  2019-0204    2 U-14 VD D.Tankevič 95·106·126   6 U-12 VV 14·33·52·68
 Majus Masonas   2006   U-13    17 U-12 VV 1·17·40
 Adomas Mažeika   2009   U-11  2019-0207    6 U-14 VD P.Kovas 87·94·106·127   3 U-12 VV 13·33·54·70
 Juozas Mažeika   2007   U-13      4 U-12 VV 12·36·55·73
 Povilas Narkus   2004   U-15    10 U-16 VV 83·104·120
 Simas Novikas   2003   U-17  2019-0208    4 U-16 VV 100·115·135   2 U-16 VD S.Kanapeckas 147·149·150
 Barbora Olšauskaitė   2001   U-19      5 U-19 MV 7·19·43   3 U-19 MD R.Kairytė 59·67
 Dominykas Puchovičius   2008   U-11  2019-0767    3 U-14 VD A.Klimavičius 94·108·129 18 U-12 VV 4·18·39
 Nikolė Puchovičiūtė   2005   U-15  2019-0768    3 U-16 MD S.Stankevičiūtė 125·138   4 U-14 MV 122·130·140   1 U-14 MD J.Kelečiūtė 89·110
 Kostas Raila   2003   U-17      9 U-16 VV 80·103·119   5 U-16 VD N.Budrikas 143·146·152
 Urtė Rakštytė   2003   U-17  2019-0210    1 U-19 MV 19·29·41   1 U-19 MD K.Urbonavičiūtė 67·76   1 U-16 MV 84·97·113
 Silvija Stankevičiūtė   2003   U-17      4 U-16 MV 84·98·114   3 U-16 MD N.Puchovičiūtė 125·138
 Ugnė Stankevičiūtė   2005   U-15  2019-0882    6 U-14 MV 123·133·142   5 U-14 MD G.Tomkevičiūtė 77·112
 Gintarė Tomkevičiūtė   2005   U-15  2019-0213    8 U-14 MV 121·132·142   5 U-14 MD U.Stankevičiūtė 77·112
 Kornelija Urbonavičiūtė   2002   U-17  2019-0214    2 U-19 MV 20·30·41   1 U-19 MD U.Rakštytė 67·76
   Vilniaus BK 6 ]
   Panevėžio BK 1 ]
   SEB 9 ]
   BK "Svajonė" 2 ]
   Šakių KISK 2 ]
   Prienų BK 8 ]
   Prienų BSK 1 ]
Viso dalyvių: 66
  Turnyrai 
   1 2 ... 51 52 
Kelmė International
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Rugpjūtis
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.