Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

CBC JUNIOR (5)
  Data:  2018-02-24 10:00 - 2018-02-24 18:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetas
 U-19 
   6     2       2 
   3     1       1 
 U-16 
 12           2.4 
   4     1       1 
   6     2       1.2 
   3     1       0.5 
 U-14 
   7           0.5 
   8           1.4 
 11           0.6 
   7           0.6 
 U-12 
 20           0.9 
 10           0.7 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Jogailė Kelečiūtė 
 Nikolė Puchovičiūtė 
628.35  2006 
 2005 
U-13
U-15
 2019-0195 
 2019-0768 
 CBC 
 CBC 
 MD-K.Anciūtė.
 MD-S.Stankevičiūtė.
2  Vytenė Puišytė 
 Jorūnė Šalnaitė 
289.88  2005 
 2008 
U-15
U-11
  
 2019-0300 
 SEB 
 SEB 
 
 
3  Ūla Lasinskaitė 
 Greta Vedrickaitė 
178.85  2005 
 2007 
U-15
U-13
 2019-0044 
 2019-0043 
 Vilniaus BK 
 Vilniaus BK 
 
 
4  Aurelija Ramaneckaitė 
 Taja Leonovič 
87.03  2008 
 2007 
U-11
U-13
 2019-0484 
 2019-0206 
 KNBA 
 SBK LION 
 
 
5  Gintarė Tomkevičiūtė 
 Ugnė Stankevičiūtė 
47.80  2005 
 2005 
U-15
U-15
 2019-0213 
 2019-0882 
 SBK LION 
 SBK LION 
 
 
6  Rugilė Jauniškytė 
 Goda Gudaitė 
11.25  2007 
 2006 
U-13
U-13
 2019-1018 
 2019-0191 
 Vilniaus BK 
 CBC 
 
 
7  Meda Danilevičiūtė 
 Emilija Kudirkaitė 
9.00  2007 
 2008 
U-13
U-11
  
 2019-0203 
 Prienų BK 
 CBC 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.