Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Palangos vasara 2018
  Data:  2018-08-11 10:00 - 2018-08-11 21:00   Nuostatai
  Vieta:  Palangos sporto centras, Ganyklų 18, Palanga   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 18           7.2 
 10           8 
   3     1       1.4 
   6     2       4.8 
 Suaug D 
 10           1 
   4     1       0.7 
 11           1.4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Marius Augustaitis 
 Egidijus Peleckis 
978.20  1985 
 1967 
Suaug
50+
  
 2020-0080 
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 MX-V.Slušnienė.
 MX-I.Peleckienė.
2  Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
913.40  1971 
 1971 
45+
45+
 2020-0109 
 2020-0111 
 Setas 
 Setas 
 
 
3  Žanas Ramonas 
 Vilimas Šimkus 
607.00  1971 
 1967 
45+
50+
  
 2020-0062 
 Setas 
 Setas 
 
 
4  Darius Kairys 
 Ramūnas Paškevičius 
570.80  1971 
 1969 
45+
45+
 2020-0105 
 2020-0115 
 Setas 
 Setas 
 
 
5  Saulius Eibukas 
 Raimondas Povilaitis 
554.90  1970 
 1970 
45+
45+
 2020-0103 
  
 Setas 
 Setas 
 MX-L.Šiaučiūnienė.
 
6  Saulius Rukša 
 Raimondas Ubis 
383.60  1954 
 1958 
60+
55+
 2020-0120 
 2020-0119 
 Kretingos BK 
 Kretingos BK 
 
 
7  Marius Brazauskas 
 Gražvydas Vilčinskas 
472.70  1993 
 1974 
Suaug
40+
  
  
 KNBA 
 Setas 
 
 
8  Mindaugas Juodvalkis 
 Tomas Šnepeta 
338.00  1976 
 1973 
40+
40+
 2020-0001 
  
 Smešas 
 Smešas 
 MX-I.Ketvirtienė.
 MX-V.Martinkienė.
9  Kęstutis Krūminas 
 Saulius Pocevičius 
134.95  1975 
 1976 
40+
40+
 2020-0019 
  
 Smešas 
 Smešas 
 
 
10  Jokūbas Jasinskas 
 Saulius Noreika 
72.50  2004 
 1976 
U-15
40+
  
  
 Smešas 
 Smešas 
 
 MX-D.Grigalauskienė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.