Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
  Data:  2018-10-13 10:00 - 2018-10-13 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 20           5.6 
 12           2 
 10           3.2 
   6           1.2 
   8           1 
 U-13 
 14           1 
 17           1.2 
   4           0.6 
   8           0.6 
   4           0.25 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 11 ]
   KNBA 3 ]
   Kelmės BK "Gintaras" 11 ]
   Tauragės BK 16 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Paulius Alijošius   2009   U-11  2019-0094  13 U-13 VV 5·20
 Nojus Beitneris   2004   U-15    18 U-17 VV 115·129·144   8 U-17 VD P.Sutkaitis 84·92
 Rokas Dargis   2007   U-13  2019-0096    5 U-13 VV 4·17·32·45   3 U-13 VD E.Steponkus 61·71   3 U-13 MX A.Ralytė 96·104
 Dovas Genys   2004   U-15  2019-0090    8 U-17 VV 121·136·153·166   4 U-17 VD D.Gudavičius 89·97·107   3 U-17 MX V.Trakšelytė 58·67·77
 Mykolas Grytė   2007   U-13  2019-0091    2 U-13 VV 19·31·44   2 U-13 VD N.Tenikaitis 61·70   1 U-13 MX V.Žilytė 95·104
 Deinoras Gudavičius   2003   U-17  2019-0093  10 U-17 VV 126·143·156·168   4 U-17 VD D.Genys 89·97·107   1 U-17 MX V.Paulauskaitė 56·66·76
 Rokas Jokubaitis   2003   U-17      6 U-17 VV 125·138·154·166   6 U-17 VD M.Liorančas 90·100·108
 Matas Liorančas   2003   U-17    16 U-17 VV 112·120·140·157   6 U-17 VD R.Jokubaitis 90·100·108   5 U-17 MX V.Trakšelytė 57·66·77
 Viltė Paulauskaitė   2006   U-13  2019-0863    1 U-17 MV 130·145·159   2 U-17 MD V.Trakšelytė 102·110   1 U-17 MX D.Gudavičius 56·66·76
 Erikas Samoška   2006   U-13  2019-0864  11 U-13 VV 7·21·35·47   4 U-13 VD S.Duoba 60·71
 Evaldas Steponkus   2008   U-11  2019-0100    7 U-13 VV 8·19·33·46   3 U-13 VD R.Dargis 61·71   4 U-13 MX A.Peleckytė 95·105
 Pijus Sutkaitis   2004   U-15  2019-0101  14 U-17 VV 114·124·142·158·169   8 U-17 VD N.Beitneris 84·92
 Nojus Tenikaitis   2008   U-11  2019-0092    3 U-13 VV 6·18·31·43   2 U-13 VD M.Grytė 61·70   2 U-13 MX D.Norgailaitė 96·105
 Vykintė Trakšelytė   2002   U-17  2019-0866    5 U-17 MV 117·131·147·161   2 U-17 MD V.Paulauskaitė 102·110   3 U-17 MX D.Genys 58·67·77
 Dominyka Norgailaitė   2007   U-13  2019-0099    2 U-13 MX N.Tenikaitis 96·105
 Vakarė Trakšelytė   2005   U-15  2019-0103    3 U-17 MD K.Čyvaitė 94·102·111   5 U-17 MX M.Liorančas 57·66·77
   Kretingos BK 6 ]
   Raseinių BK 8 ]
   Šakių KISK 4 ]
   Skrajukas 7 ]
Viso dalyvių: 66
  
  Turnyrai 
   1 2 ... 51 52 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
2019 Birželis
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.