Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
  Data:  2018-10-13 10:00 - 2018-10-13 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 20           5.6 
 12           2 
 10           3.2 
   6           1.2 
   8           1 
 U-13 
 14           1 
 17           1.2 
   4           0.6 
   8           0.6 
   4           0.25 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Viltė Paulauskaitė  2,300.00  2006 
U-13
 2019-0863   Tauragės BK   MD-V.Trakšelytė, MX-D.Gudavičius.
2  Monika Sukackaitė  2,064.00  2006 
U-13
 2019-0477   Klaipėdos BK   MD-S.Borisenko.
3  Signė Borisenko  1,460.00  2005 
U-15
 2019-0462   Klaipėdos BK   MD-M.Sukackaitė.
4  Evelina Karlikauskytė  996.80  2004 
U-15
 2019-0089   Raseinių BK   MD-J.Linkutė, MX-J.Balsys.
5  Vykintė Trakšelytė  660.60  2002 
U-17
 2019-0866   Tauragės BK   MD-V.Paulauskaitė, MX-D.Genys.
6  Kotryna Čyvaitė  513.00  2005 
U-15
 2019-0490   Kretingos BK   MD-V.Trakšelytė, MX-T.Petrošius.
7  Fausta Gedminaitė  435.60  2002 
U-17
 2019-0271   Kelmės BK "Gintaras"   MD-L.Rafanavičiūtė.
8  Justė Linkutė  292.80  2003 
U-17
 2019-0072   Raseinių BK   MD-E.Karlikauskytė, MX-J.Pocius.
9  Paulina Gečaitė  57.00  2005 
U-15
 2019-0953   Skrajukas   MX-A.Lečas.
10  Elija Saulėnaitė  54.00  2004 
U-15
    Skrajukas   MD-E.Ežerskaitė, MX-K.Vingelis.
11  Erika Ežerskaitė  24.00  2003 
U-17
    Skrajukas   MD-E.Saulėnaitė.
12  Laura Rafanavičiūtė   2003 
U-17
    Kelmės BK "Gintaras"   MD-F.Gedminaitė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Rugsėjis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.