Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
  Data:  2018-10-13 10:00 - 2018-10-13 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 20           5.6 
 12           2 
 10           3.2 
   6           1.2 
   8           1 
 U-13 
 14           1 
 17           1.2 
   4           0.6 
   8           0.6 
   4           0.25 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Signė Borisenko 
 Monika Sukackaitė 
2,278.00  2005 
 2006 
U-15
U-13
 2019-0462 
 2019-0477 
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 
 
2  Viltė Paulauskaitė 
 Vykintė Trakšelytė 
1,740.48  2006 
 2002 
U-13
U-17
 2019-0863 
 2019-0866 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 MX-D.Gudavičius.
 MX-D.Genys.
3  Kotryna Čyvaitė 
 Vakarė Trakšelytė 
922.00  2005 
 2005 
U-15
U-15
 2019-0490 
 2019-0103 
 Kretingos BK 
 Tauragės BK 
 MX-T.Petrošius.
 MX-M.Liorančas.
4  Evelina Karlikauskytė 
 Justė Linkutė 
867.80  2004 
 2003 
U-15
U-17
 2019-0089 
 2019-0072 
 Raseinių BK 
 Raseinių BK 
 MX-J.Balsys.
 MX-J.Pocius.
5  Fausta Gedminaitė 
 Laura Rafanavičiūtė 
329.00  2002 
 2003 
U-17
U-17
 2019-0271 
  
 Kelmės BK "Gintaras" 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 
 
6  Erika Ežerskaitė 
 Elija Saulėnaitė 
51.50  2003 
 2004 
U-17
U-15
  
  
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 
 MX-K.Vingelis.
  Turnyrai 
   1 2 ... 51 52 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
2019 Birželis
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.