Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
  Data:  2018-10-13 10:00 - 2018-10-13 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 20           5.6 
 12           2 
 10           3.2 
   6           1.2 
   8           1 
 U-13 
 14           1 
 17           1.2 
   4           0.6 
   8           0.6 
   4           0.25 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Deinoras Gudavičius 
 Viltė Paulauskaitė 
1,455.74  2003 
 2006 
U-17
U-13
 2019-0093 
 2019-0863 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 VD-D.Genys.
 MD-V.Trakšelytė.
2  Tomas Petrošius 
 Kotryna Čyvaitė 
839.40  2002 
 2005 
U-17
U-15
 2019-0504 
 2019-0490 
 Kretingos BK 
 Kretingos BK 
 VD-M.Noreika.
 MD-V.Trakšelytė.
3  Dovas Genys 
 Vykintė Trakšelytė 
833.20  2004 
 2002 
U-15
U-17
 2019-0090 
 2019-0866 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 VD-D.Gudavičius.
 MD-V.Paulauskaitė.
4  Justas Balsys 
 Evelina Karlikauskytė 
301.20  2002 
 2004 
U-17
U-15
 2019-0071 
 2019-0089 
 Raseinių BK 
 Raseinių BK 
 VD-J.Pocius.
 MD-J.Linkutė.
5  Matas Liorančas 
 Vakarė Trakšelytė 
158.85  2003 
 2005 
U-17
U-15
  
 2019-0103 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 VD-R.Jokubaitis.
 MD-K.Čyvaitė.
6  Justas Pocius 
 Justė Linkutė 
41.20  2002 
 2003 
U-17
U-17
 2019-0081 
 2019-0072 
 Raseinių BK 
 Raseinių BK 
 VD-J.Balsys.
 MD-E.Karlikauskytė.
7  Kristupas Vingelis 
 Elija Saulėnaitė 
21.00  2005 
 2004 
U-15
U-15
 2019-0607 
  
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 VD-A.Lečas.
 MD-E.Ežerskaitė.
8  Adas Lečas 
 Paulina Gečaitė 
10.00  2004 
 2005 
U-15
U-15
  
 2019-0953 
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 VD-K.Vingelis.
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Rugsėjis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.