Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

RSL Lithuanian U-17 2019
  Data:  2019-10-04 09:20 - 2019-10-06 16:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 33           16 
 34           16 
 15           8 
 15           8 
 19           8 


Turnyro dalyviai

  Šalys [ 9 ]
    Denmark  [ 1 ]  
    England  [ 2 ]  
    Estonia  [ 2 ]  
    France  [ 11 ]  
    Lithuania  [ 12 ]  
    Latvia  [ 4 ]  
    Poland  [ 17 ]  
    Russia  [ 18 ]   (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
  Bakirova Alina [2005]  29 U-17 MV 30   5 U-17 MD D.Gilmanova 63
  Davletbaev Idel [2005]  34 U-17 VV 18   3 U-17 VD A.Garifullin 58 29 U-17 MX G.Mezentseva 4
  Garifullin Arslan [2004]  46 U-17 VV 13·43   3 U-17 VD I.Davletbaev 58   9 U-17 MX D.Gilmanova 70
  Gilmanova Diana [2004]  34 U-17 MV 38   5 U-17 MD A.Bakirova 63   9 U-17 MX A.Garifullin 70
  Isaeva Valeriya [2003]  37 U-17 MV 27 11 U-17 MD M.Kuptcova 66 26 U-17 MX E.Peresetskii 6·75
  Kamalov Artem [2003]    6 U-17 VV 17   2 U-17 VD O.Klausholm 61·96   1 U-17 MX A.Kironda 69·77·97
  Kharlampovich Daria [2006]  22 U-17 MV 33·52 10 U-17 MD G.Lisochkina 67·90
  Kironda Alisa [2004]    1 U-17 MV 23·47·85·101·111   1 U-17 MD D.Potapova 92·105·108   1 U-17 MX A.Kamalov 69·77·97
  Kolesov Roman [2005]  50 U-17 VV 16 13 U-17 VD A.Sokolov 57 14 U-17 MX D.Potapova 74
  Kuptcova Mariia [2003]  62 U-17 MV 3·31·51·86 11 U-17 MD V.Isaeva 66 22 U-17 MX D.Lanin 72·79
  Lanin Dmitry [2004]  17 U-17 VV 8·39   6 U-17 VD E.Peresetskii 59 22 U-17 MX M.Kuptcova 72·79
  Lisochkina Galina [2006]  26 U-17 MV 35·53 10 U-17 MD D.Kharlampovich 67·90 18 U-17 MX A.Sokolov 76
  Mastiaeva Polina [2006]  21 U-17 MV 28·49·81·101 14 U-17 MD G.Mezentseva 65·89·103·108
  Mezentseva Galina [2006]  10 U-17 MV 36·53·82·99·111 14 U-17 MD P.Mastiaeva 65·89·103·108 29 U-17 MX I.Davletbaev 4
  Peresetskii Egor [2004]  57 U-17 VV 20·40   6 U-17 VD D.Lanin 59 26 U-17 MX V.Isaeva 6·75
  Potapova Daria [2005]    4 U-17 MV 2   1 U-17 MD A.Kironda 92·105·108 14 U-17 MX R.Kolesov 74
  Shirinkina Varvara [2005]  33 U-17 MV 23
  Sokolov Andrei [2006]  21 U-17 VV 10 13 U-17 VD R.Kolesov 57 18 U-17 MX G.Lisochkina 76
    Sweden  [ 1 ]  
    [ Dalyvių: 68 ]


  Turnyrai 
   1 2 ... 55 56 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai. Atšaukta !!!
2020-04-18 11:00 2020-04-19 19:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga Atšaukta !!!
2020-04-18 10:00 2020-04-18 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR Atšaukta !!!
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų komandinis badmintono čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 19:00
KTU sporto salė, Kaunas
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
2020 Balandis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.