Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

RSL Lithuanian U-17 2019
  Data:  2019-10-04 09:20 - 2019-10-06 16:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 33           16 
 34           16 
 15           8 
 15           8 
 19           8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Maksymilian Danielak   2004 
U-17
    [POL]   VD-T.Buza.
2  Dawid Perkowski   2004 
U-17
    [POL]   VD-A.Dydynski, MX-A.Kosenchuk.
3  Aleksander Mitroszewski   2006 
U-15
    [POL]   MX-J.Wojcik.
5  Vilius Bagdanavičius  3,513.60  2004 
U-17
 2020-0005   KNBA   
6  Artem Kamalov   2003 
U-17
    [RUS]   VD-O.Klausholm, MX-A.Kironda.
9  Matteo Justel   2005 
U-15
    [FRA]   VD-B.Labarthe, MX-A.Huynh.
10  Pauls Rozenvalds   2004 
U-17
    [LVA]   VD-G.Brečs, MX-A.Priedniece.
13  Charlie Driver   2003 
U-17
    [ENG]   VD-O.Stapleton.
14  Jonas Ožalas  2,859.20  2003 
U-17
 2020-0036   SEB   VD-S.Novikas.
17  Dmitry Lanin   2004 
U-17
    [RUS]   VD-E.Peresetskii, MX-M.Kuptcova.
18  Oskar Klausholm   2003 
U-17
    [DNK]   VD-A.Kamalov.
21  Andrei Sokolov   2006 
U-15
    [RUS]   VD-R.Kolesov, MX-G.Lisochkina.
22  Mateusz Holub   2003 
U-17
    [POL]   VD-M.Aleksandrowicz.
25  Gustavs Brečs   2003 
U-17
    [LVA]   VD-P.Rozenvalds, MX-A.Babre.
26  Matas Mackevičius  984.00  2005 
U-15
 2020-0001   Kretingos BK   VD-A.Valatka.
29  Arthur Wakhevitsch   2005 
U-15
    [FRA]   VD-Y.Osvald, MX-F.Nurit.
30  Yohan Osvald   2005 
U-15
    [FRA]   VD-A.Wakhevitsch, MX-C.Pognante.
33  Mateusz Podkowinski   2004 
U-17
    [POL]   VD-K.Kisielewski.
34  Idel Davletbaev   2005 
U-15
    [RUS]   VD-A.Garifullin, MX-G.Mezentseva.
37  Michal Aleksandrowicz   2003 
U-17
    [POL]   VD-M.Holub.
38  Kamil Kisielewski   2004 
U-17
    [POL]   VD-M.Podkowinski, MX-K.Kisielewska.
41  Sebastian Lenczewski   2003 
U-17
    [POL]   VD-J.Filipowicz.
42  Jan Filipowicz   2003 
U-17
    [POL]   VD-S.Lenczewski.
45  Marcus Svensson   2010 
U-11
    [SWE]   
46  Arslan Garifullin   2004 
U-17
    [RUS]   VD-I.Davletbaev, MX-D.Gilmanova.
49  Domas Pakšys  2,101.86  2007 
U-13
 2020-0299   CBC   MX-J.Kelečiūtė.
50  Roman Kolesov   2005 
U-15
    [RUS]   VD-A.Sokolov, MX-D.Potapova.
53  Tomasz Buza   2004 
U-17
    [POL]   VD-M.Danielak, MX-M.Kowalczyk.
54  Simas Novikas  1,920.40  2003 
U-17
 2020-0037   SBK LION   VD-J.Ožalas.
57  Egor Peresetskii   2004 
U-17
    [RUS]   VD-D.Lanin, MX-V.Isaeva.
58  Baptiste Labarthe   2005 
U-15
    [FRA]   VD-M.Justel, MX-H.Crespel.
61  Augustas Valatka  1,613.20  2003 
U-17
 2020-0137   Prienų BSK   VD-M.Mackevičius.
62  Oliver Stapleton   2003 
U-17
    [ENG]   VD-C.Driver.
  Turnyrai 
   1 2 ... 55 56 
SIGNEDOS taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 14:00
RIO arena, Kaunas
Mažeikių taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 18:00
Sodų pagrindinė mokykla, Mažeikiai
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 14:00
Bastilija, Tauragė
Lietuvos B, C, D lygos komandiniai čempionatai. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 21:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų komandinis badmintono čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 19:00
KTU sporto salė, Kaunas
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
2020 Kovas
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.