Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

RSL Lithuanian U-17 2019
  Data:  2019-10-04 09:20 - 2019-10-06 16:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 33           16 
 34           16 
 15           8 
 15           8 
 19           8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Alisa Kironda   2004 
U-17
    [RUS]   MD-D.Potapova, MX-A.Kamalov.
2  Perla Murėnaitė  8,061.60  2004 
U-17
 2020-0664   KNBA   
3  Signė Borisenko  1,916.00  2005 
U-15
 2020-0741   Klaipėdos BK   MD-O.Ščerbakova.
4  Daria Potapova   2005 
U-15
    [RUS]   MD-A.Kironda, MX-R.Kolesov.
5  Monika Sukackaitė  3,148.00  2006 
U-15
 2020-0034   Klaipėdos BK   MD-V.Paulauskaitė.
6  Floriane Nurit   2005 
U-15
    [FRA]   MD-M.Cesari, MX-A.Wakhevitsch.
9  Anastasiia Kosenchuk   2003 
U-17
    [POL]   MD-K.Kisielewska, MX-D.Perkowski.
10  Galina Mezentseva   2006 
U-15
    [RUS]   MD-P.Mastiaeva, MX-I.Davletbaev.
13  Marie Cesari   2005 
U-15
    [FRA]   MD-F.Nurit.
14  Dominika Gajda   2004 
U-17
    [POL]   MD-M.Kowalczyk.
17  Clemence Gaudreau   2006 
U-15
    [FRA]   MD-C.Pognante.
18  Arina Babre   2005 
U-15
    [LVA]   MD-A.Priedniece, MX-G.Brečs.
21  Polina Mastiaeva   2006 
U-15
    [RUS]   MD-G.Mezentseva.
22  Daria Kharlampovich   2006 
U-15
    [RUS]   MD-G.Lisochkina.
25  Marta Emili Teller   2005 
U-15
    [EST]   MD-K.Ilves.
26  Galina Lisochkina   2006 
U-15
    [RUS]   MD-D.Kharlampovich, MX-A.Sokolov.
29  Alina Bakirova   2005 
U-15
    [RUS]   MD-D.Gilmanova.
30  Kadi Ilves   2005 
U-15
    [EST]   MD-M.Teller.
33  Varvara Shirinkina   2005 
U-15
    [RUS]   
34  Diana Gilmanova   2004 
U-17
    [RUS]   MD-A.Bakirova, MX-A.Garifullin.
37  Valeriya Isaeva   2003 
U-17
    [RUS]   MD-M.Kuptcova, MX-E.Peresetskii.
38  Oresta Ščerbakova  1,078.40  2004 
U-17
 2020-0785   Klaipėdos BK   MD-S.Borisenko.
41  Arta Priedniece   2003 
U-17
    [LVA]   MD-A.Babre, MX-P.Rozenvalds.
42  Camille Pognante   2006 
U-15
    [FRA]   MD-C.Gaudreau, MX-Y.Osvald.
45  Viltė Paulauskaitė  2,292.00  2006 
U-15
 2020-0516   Tauragės BK   MD-M.Sukackaitė.
46  Katarzyna Kisielewska   2004 
U-17
    [POL]   MD-A.Kosenchuk, MX-K.Kisielewski.
49  Julia Stankiewicz   2005 
U-15
    [POL]   MD-J.Wojcik, MX-A.Dydynski.
50  Alicia Huynh   2005 
U-15
    [FRA]   MX-M.Justel.
53  Martyna Kowalczyk   2004 
U-17
    [POL]   MD-D.Gajda, MX-T.Buza.
54  Jogailė Kelečiūtė  1,568.00  2006 
U-15
 2020-0302   CBC   MX-D.Pakšys.
57  Julia Wojcik   2006 
U-15
    [POL]   MD-J.Stankiewicz, MX-A.Mitroszewski.
58  Kathell Desmots-Chacun   2006 
U-15
    [FRA]   MD-H.Crespel.
61  Herveline Crespel   2005 
U-15
    [FRA]   MD-K.Desmots-Chacun, MX-B.Labarthe.
62  Mariia Kuptcova   2003 
U-17
    [RUS]   MD-V.Isaeva, MX-D.Lanin.
  Turnyrai 
   1 2 ... 55 56 
SIGNEDOS taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 14:00
RIO arena, Kaunas
Mažeikių taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 18:00
Sodų pagrindinė mokykla, Mažeikiai
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 14:00
Bastilija, Tauragė
Lietuvos B, C, D lygos komandiniai čempionatai. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 21:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų komandinis badmintono čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 19:00
KTU sporto salė, Kaunas
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
2020 Kovas
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.