Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (5 Etapas)
  Data:  2019-02-02 10:00 - 2019-02-02 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 18           5.6 
   7           5.6 
 15           8 
 Suaug C 
 22           0.9 
 12           0.9 
 22           1.4 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 22 ]
   CBC 67 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Almantas Abromaitis   1988   Suaug  2020-0204  12 Suaug C VD R.Lengvenis 107·136·152·168   1 Suaug C MX M.Janutaitė 58·77
 Audrius Ambrasas   1962   55+  2020-0071    8 Suaug B MX R.Ambrasienė 51·87·100
 Vladas Ambrozevičius         20 Suaug C VD R.Šerėnas 108·136·170
 Aurelijus Andreliūnas   1982   35+  2020-0085    8 Suaug C MX I.Gudelytė 59·73·89·102
 Edvardas Bardauskas   1987   Suaug    14 Suaug B VD S.Jurkevičius 10·23·36·44
 Dainius Čeplinskas   1977   40+  2020-0209    6 Suaug B MX R.Ulozaitė 55·71·88·100
 Rugilė Gečaitė   1988   Suaug  2020-0247    5 Suaug B MD R.Ulozaitė 3·28
 Donatas Grigalauskas   1980   35+    17 Suaug C VD D.Sirvydis 106·152·169
 Kotryna Janutaitė   1988   Suaug  2020-0052    2 Suaug C MD M.Janutaitė 127·139·154   7 Suaug C MX A.Pečiboršč 64·80·94
 Ramūnas Kavaliauskas   1977   40+  2020-0218    4 Suaug B VD G.Miestauskas 8·18·29·37 10 Suaug B MX E.Bajorinaitė 56·69·84·97
 Kęstutis Kučinskas   1982   35+  2020-0222  15 Suaug C VD V.Šalunovas 111·153·168 21 Suaug C MX T.Jančiauskienė 46·81
 Asta Kvasytė   1983   35+      6 Suaug C MD A.Lingytė 114·126·139·155
 Robertas Lengvenis   1986   Suaug    12 Suaug C VD A.Abromaitis 107·136·152·168
 Tomas Lukoševičius   1980   35+      1 Suaug B VD K.Šemeta 9·17·31·39   3 Suaug B MX J.Žibūdienė 54·71
 Dalius Martinaitis   1985   Suaug  2020-0054  13 Suaug C VD A.Pečiboršč 108·119·129·144·161 13 Suaug C MX L.Venckutė 47·61·78·93·104
 Gabrielė Masevičienė         11 Suaug C MD D.Daugerd 114·143·158 18 Suaug C MX A.Masevičius 50·96
 Augustas Masevičius           8 Suaug C VD R.Masevičius 117·132·150·167 18 Suaug C MX G.Masevičienė 50·96
 Asta Mastavičiūtė   1979   35+  2020-0255    8 Suaug C MD I.Gudelytė 112·124·138·154
 Dainius Mazėtis   1977   40+  2020-0225    3 Suaug C VD M.Puchovičius 120·130·145·160   4 Suaug C MX A.Šafranovičiūtė 61·74·91
 Alina Michaliova   1981   35+  2020-0065    5 Suaug C MD I.Jakutienė 113·125·138·155
 Giedrius Miestauskas   1987   Suaug  2020-0226    4 Suaug B VD R.Kavaliauskas 8·18·29·37   4 Suaug B MX A.Pakšytė 53·67·83·98
 Artūras Olšauskas   1983   35+  2020-0066    9 Suaug B VD M.Akucevičius 6·17·29·38
 Aurelija Pakšytė   1979   35+  2020-0257    2 Suaug B MD A.Brikaitė 5·15·26   4 Suaug B MX G.Miestauskas 53·67·83·98
 Jurgis Pauliukas   1972   45+  2020-0056    5 Suaug B VD G.Siva 7·22·35·44
 Rasa Paurytė   1986   Suaug  2020-0061  10 Suaug C MD L.Venckutė 115·127·141·156 11 Suaug C MX R.Pratusevičius 49·82
 Augustas Pečiboršč   1984   Suaug    13 Suaug C VD D.Martinaitis 108·119·129·144·161   7 Suaug C MX K.Janutaitė 64·80·94
 Rytis Pratusevičius   1988   Suaug  2020-0062  16 Suaug C VD R.Kubilius 106·116·132·148·164 11 Suaug C MX R.Paurytė 49·82
 Jelena Puchova   1983   35+  2020-0229    3 Suaug B MD J.Žibūdienė 4·15·27
 Martynas Puchovičius   1977   40+  2020-0230    3 Suaug C VD D.Mazėtis 120·130·145·160   3 Suaug C MX S.Macijauskaitė 62·79·94·104
 Vidas Salietis       2020-0233  16 Suaug B VD A.Tamošaitis 1·9·21·35·43   9 Suaug B MX A.Brikaitė 51·66·85
 Darius Sirvydis   1981   35+  2020-0234  17 Suaug C VD D.Grigalauskas 106·152·169 19 Suaug C MX V.Zonytė 48·82·96·105
 Augustinas Stankevičius   1984   Suaug  2020-0236  22 Suaug C VD L.Liepa 110·137·170
 Artūras Surgutanovas   1975   40+  2020-0059    7 Suaug C VD P.Varaneckas 122·135·149·165
 Karolis Šemeta   1984   Suaug  2020-0237    1 Suaug B VD T.Lukoševičius 9·17·31·39   2 Suaug B MX J.Kažanauskaitė 57·69·86·99
 Agnius Tamošaitis   1983   35+    16 Suaug B VD V.Salietis 1·9·21·35·43   5 Suaug B MX T.Urbonienė 52·67·85·99
 Marius Tamošiūnas   2001   U-19    15 Suaug B VD Ž.Tamošiūnas 2·25
 Tanita Urbonienė   1974   40+  2020-0241    1 Suaug B MD J.Kažanauskaitė 14·27   5 Suaug B MX A.Tamošaitis 52·67·85·99
 Rytis Vasiliauskas   1968   50+    12 Suaug B MX K.Martinaitienė 52·70·87
 Albinas Zakarauskas   1977   40+      4 Suaug C VD L.Liaudanskas 119·133·150·166 20 Suaug C MX J.Ivanauskaitė 47·81·95·105
 Viktorija Zonytė   1995   Suaug  2020-0269  12 Suaug C MD D.Tamkevičiūtė 113·142·159 19 Suaug C MX D.Sirvydis 48·82·96·105
 Rasa Ambrasienė   1962   55+  2020-0072    8 Suaug B MX A.Ambrasas 51·87·100
 Aušra Brikaitė   1984   Suaug  2020-0207    2 Suaug B MD A.Pakšytė 5·15·26   9 Suaug B MX V.Salietis 51·66·85
 Diana Daugerd   1988   Suaug  2020-0060  11 Suaug C MD G.Masevičienė 114·143·158 17 Suaug C MX L.Liaudanskas 45·58·73·91·103
 Indrė Gudelytė   1982   35+  2020-0074    8 Suaug C MD A.Mastavičiūtė 112·124·138·154   8 Suaug C MX A.Andreliūnas 59·73·89·102
 Inga Jakutienė   1972   45+  2020-0051    5 Suaug C MD A.Michaliova 113·125·138·155 14 Suaug C MX R.Kubilius 48·62·75·90·101
 Toma Jančiauskienė   1986   Suaug      9 Suaug C MD G.Gumbytė 112·142·158 21 Suaug C MX K.Kučinskas 46·81
 Monika Janutaitė   1990   Suaug  2020-0062    2 Suaug C MD K.Janutaitė 127·139·154   1 Suaug C MX A.Abromaitis 58·77
 Gintautas Jaugielavičius   1971   45+      2 Suaug B VD P.Palubinskas 13·20·30·38
 Skirmantas Jurkevičius   1962   55+    14 Suaug B VD E.Bardauskas 10·23·36·44
 Simas Kanapeckas   2003   U-17    12 Suaug B VD S.Novikas 7·18·31·40
 Justė Kažanauskaitė   1992   Suaug      1 Suaug B MD T.Urbonienė 14·27   2 Suaug B MX K.Šemeta 57·69·86·99
 Liudas Liepa   1987   Suaug    22 Suaug C VD A.Stankevičius 110·137·170
 Aušra Lingytė   1987   Suaug  2020-0064    6 Suaug C MD A.Kvasytė 114·126·139·155
 Sigutė Macijauskaitė   1981   35+  2020-0254    7 Suaug C MD K.Merkevičiūtė 115·143·159   3 Suaug C MX M.Puchovičius 62·79·94·104
 Kotryna Martinaitienė   1978   40+    12 Suaug B MX R.Vasiliauskas 52·70·87
 Sergej Pavlov   1987   Suaug    18 Suaug B VD P.Gusev 2·13·24·34·42
 Donatas Sirvydis   1975   40+  2020-0260  19 Suaug C VD T.Trusovas 109·137·153·169
 Dominyka Sitavičiūtė   2001   U-19    14 Suaug B MX P.Palubinskas 54·68·84·98
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė   1984   Suaug      6 Suaug B MD V.Suško 4·16 11 Suaug B MX M.Povilaitis 55·68·86
 Agnė Šafranovičiūtė   1986   Suaug  2020-0262    4 Suaug C MX D.Mazėtis 61·74·91
 Vitalijus Šalunovas   1969   45+  2020-0263  15 Suaug C VD K.Kučinskas 111·153·168
 Aldona Šimanskaitė   1980   35+  2020-0264  15 Suaug C MX V.Česonis 50·65·80
 Dalia Tamkevičiūtė   1992   Suaug  2020-0239  12 Suaug C MD V.Zonytė 113·142·159
 Žilvinas Tamošiūnas   1968   50+  2020-0240  15 Suaug B VD M.Tamošiūnas 2·25
 Rūta Ulozaitė   1986   Suaug  2020-0265    5 Suaug B MD R.Gečaitė 3·28   6 Suaug B MX D.Čeplinskas 55·71·88·100
 Lina Venckutė   1990   Suaug  2020-0266  10 Suaug C MD R.Paurytė 115·127·141·156 13 Suaug C MX D.Martinaitis 47·61·78·93·104
 Justė Žibūdienė   1982   35+  2020-0270    3 Suaug B MD J.Puchova 4·15·27   3 Suaug B MX T.Lukoševičius 54·71
   Panevėžio BK 1 ]
   JSO 7 ]
   Vilniaus BK 6 ]
   SEB 5 ]
   Setas 1 ]
   SBK LION 1 ]
   Prienų BK 2 ]
   Šakių KISK 2 ]
   AKBK 2 ]
   Virus 11 ]
   BK PLAY 4 ]
   Prienų BSK 1 ]
   Ukmergė 1 ]
   Birštono BK 1 ]
Viso dalyvių: 134
  Turnyrai 
   1 2 ... 55 56 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos Universitetų komandinis badmintono čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 19:00
KTU sporto salė, Kaunas
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
2020 Vasaris
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.