Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

RSL Open International Youth Badminton Tournament
  Data:  2019-04-05 15:00 - 2019-04-07 14:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-15 
 12     4       2 
 20           2.8 
   7     2       1.2 
 10     2       1.2 
 10     2       1.6 
 U-13 
 16           1.2 
 21           2 
   4     1       0.6 
   8           1 
   7     2       0.6 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 10 ]
   KNBA 5 ]
   CBC 22 ]
   Vilniaus BK 1 ]
   Panevėžio BK 1 ]
   Kretingos BK 1 ]
   SEB 5 ]
 Kiti žaidėjai [ 26 ]  Šalis  Grupė (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Kanstantsin Filipenka   U-13  10 U-13 VV 90·112·135·207   2 U-13 VD B.Litvinenko 2·16·61   7 U-13 MX K.Kandratsyeva 152·160·171·229
 Ivan Fralou   U-15    4 U-15 VV 30·48·146·224   1 U-15 VD D.Pakšys 72·96·121·185   7 U-15 MX A.Kandratsyeva 163·173·178·182·204
 Sofija Yanovskaya   U-13  12 U-15 MV 19·40·57·220   3 U-15 MD A.Nikalayeva 68·93·143·155·189
 Karyna Kandratsyeva   U-13  20 U-13 MV 65·78·104·128·199   8 U-13 MD P.Krat 7·33·51   7 U-13 MX K.Filipenka 152·160·171·229
 Ahata Kandratsyeva   U-15    6 U-15 MV 22·37·54·215   8 U-15 MD P.Krat 71·119·145·158·192   7 U-15 MX I.Fralou 163·173·178·182·204
 Polina Krat   U-13    8 U-15 MD A.Kandratsyeva 71·119·145·158·192   5 U-13 MV 77·100·126·197   8 U-13 MD K.Kandratsyeva 7·33·51   4 U-13 MX B.Litvinenko 154·172·230
 Bogdan Litvinenko   U-11    8 U-13 VV 85·109·134·208   2 U-13 VD K.Filipenka 2·16·61   4 U-13 MX P.Krat 154·172·230
 Aryna Nikalayeva   U-13  16 U-15 MV 3·17·39·57·219   3 U-15 MD S.Yanovskaya 68·93·143·155·189
 Katsiaryna Zhidovich   U-13  10 U-13 MV 81·102·125·194
 Marti Joost   U-13    6 U-15 VD K.Männik 74·98·186   6 U-15 MX K.Voore 165·169·176·179·203   4 U-13 VV 87·110·134·207
 Karl Aksel Männik   U-15    6 U-15 VV 12·46·147·223   6 U-15 VD M.Joost 74·98·186   3 U-15 MX H.Merisalu 162·178·181·203
 Heili Merisalu   U-15    2 U-15 MV 24·38·54·216   2 U-15 MD K.Voore 94·119·144·157·188   3 U-15 MX K.Männik 162·178·181·203
 Kerttu Voore   U-15    4 U-15 MV 20·36·55·217   2 U-15 MD H.Merisalu 94·119·144·157·188   6 U-15 MX M.Joost 165·169·176·179·203
 Megija Āboltiņā   U-15  10 U-15 MV 23·42·58·219   6 U-15 MD D.Bespalova 71·95·120·144·190
 Nikola Greta Bambāne     17 U-13 MV 63·107·133   5 U-13 MD E.Buka 8·33·52
 Diana Bespalova   U-15  14 U-15 MV 5·21·41·58·220   6 U-15 MD M.Āboltiņā 71·95·120·144·190
 Eiprila Briede   U-15    8 U-15 MV 18·39·59·221   7 U-15 MD M.Mediņa 69·117·143·156·190
 Estere Buka     21 U-13 MV 64·83   5 U-13 MD N.Bambāne 8·33·52
 Ričards Lidaks       5 U-15 VV 11·45·150·228   3 U-15 VD E.Romka 73·97·121·187 10 U-15 MX P.Mackevica 164·168·176·184·205
 Paula Mackevica     20 U-15 MV 4·20·40·59·222   9 U-15 MD E.Kazlauskaitė 68·92·118·156·191 10 U-15 MX R.Lidaks 164·168·176·184·205
 Madara Mackeviča     11 U-13 MV 80·105·129·199   7 U-13 MD A.Priedniece 10·32·50   5 U-13 MX E.Romka 153·159·171·231
 Marija Mediņa     18 U-15 MV 6·26·43   7 U-15 MD E.Briede 69·117·143·156·190
 Felisa Muķiele   U-15  10 U-15 MD N.Muķiele 70·94·120·158·191
 Anete Priedniece     15 U-13 MV 67·82·106·131·200   7 U-13 MD M.Mackeviča 10·32·50   6 U-13 MX P.Kovas 154·161·231
 Edgars Romka       3 U-15 VD R.Lidaks 73·97·121·187 11 U-13 VV 89·115·139·211   5 U-13 MX M.Mackeviča 153·159·171·231
 Nikola Muķiele   U-13  10 U-15 MD F.Muķiele 70·94·120·158·191
Viso dalyvių: 71
  
  Turnyrai 
   1 2 ... 51 52 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
2019 Liepa
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.