Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Palangos stinta 2019
  Data:  2019-02-09 09:15 - 2019-02-09 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Palangos sporto centras, Ganyklų 18, Palanga   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 11           8 
   8           2 
 12           8 
 Suaug D 
 10           1 
 12           1.2 
 15           2 
 Suaug E 
   7           0.4 
 14           1 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 4 ]
   KNBA 1 ]
   CBC 11 ]
   Panevėžio BK 4 ]
   Tauragės BK 5 ]
   Kretingos BK 9 ]
   Smešas 18 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Ridas Andrijauskas   1972   45+  2019-0775    1 Suaug E VD V.Kundrotas 100·114
 Tomas Čiplys   1981   35+  2019-0678    3 Suaug E VD S.Noreika 93·101·114 12 Suaug E MX I.Šypalė 34·54
 Mindaugas Juodvalkis   1976   40+  2019-0139    2 Suaug D VD G.Šiaučiūnas 106·119·128   8 Suaug D MX I.Ketvirtienė 39·56·77
 Kęstutis Krūminas   1975   40+  2019-0677    5 Suaug D MX V.Slušnienė 40·57·75·89   2 Suaug E VD S.Pocevičius 94·101·113
 Saulius Noreika   1976   40+  2019-0676    3 Suaug E VD T.Čiplys 93·101·114   8 Suaug E MX L.Vainorienė 33·50·71
 Simonas Paulauskas   1983   35+  2019-0675    7 Suaug E VD R.Beniušis 94·102 14 Suaug E MX S.Bučiūtė-Paulauskienė 36·55
 Saulius Pocevičius   1976   40+  2019-0679    2 Suaug E VD K.Krūminas 94·101·113 10 Suaug E MX I.Baidenko 38·74
 Jurita Repšienė   1974   40+  2019-0680  12 Suaug D MD S.Bučiūtė-Paulauskienė 2·13·24
 Violeta Slušnienė   1965   50+  2019-0132    8 Suaug B MD L.Šiaučiūnienė 5·17·28   5 Suaug D MX K.Krūminas 40·57·75·89
 Gintautas Šiaučiūnas   1965   50+  2019-0133    2 Suaug D VD M.Juodvalkis 106·119·128   3 Suaug D MX L.Šiaučiūnienė 42·58·76·89
 Ineta Šypalė   1979   35+  2019-0681  10 Suaug D MD R.Januškienė 4·14·24 12 Suaug E MX T.Čiplys 34·54
 Aistė Vainoraitė   1996   Suaug  2019-0682  11 Suaug D MD L.Vainorienė 3·14·23 11 Suaug E MX V.Grigorjevas 37·55·74
 Sandra Bučiūtė-Paulauskienė   1983   35+  2019-0683  12 Suaug D MD J.Repšienė 2·13·24 14 Suaug E MX S.Paulauskas 36·55
 Sandra Čečkauskienė   1979   35+  2019-0130    3 Suaug B MD T.Mackevičienė 7·16·26   7 Suaug B MX G.Vaičiulis 49·68·85
 Rima Januškienė   1961   55+  2019-0519  10 Suaug D MD I.Šypalė 4·14·24 14 Suaug D MX S.Januška 42·61
 Edgaras Slušnys   1991   Suaug  2019-0137    2 Suaug B VD S.Januška 111·121·129
 Loreta Šiaučiūnienė   1966   50+  2019-0134    8 Suaug B MD V.Slušnienė 5·17·28   3 Suaug D MX G.Šiaučiūnas 42·58·76·89
 Liuda Vainorienė   1966   50+  2019-0684  11 Suaug D MD A.Vainoraitė 3·14·23   8 Suaug E MX S.Noreika 33·50·71
   Kelmės BK 8 ]
   Kelmės BK "Gintaras" 2 ]
   Šakių KISK 4 ]
   Skrajukas 9 ]
   Birštono BK 2 ]
   Viekšniai 10 ]
   Baltijos badmintonas 13 ]
 Kiti žaidėjai [ 1 ]
Viso dalyvių: 101
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.