Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Palangos stinta 2019
  Data:  2019-02-09 09:15 - 2019-02-09 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Palangos sporto centras, Ganyklų 18, Palanga   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 11           8 
   8           2 
 12           8 
 Suaug D 
 10           1 
 12           1.2 
 15           2 
 Suaug E 
   7           0.4 
 14           1 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
1,673.60  1966 
 1967 
50+
50+
 2020-0178 
 2020-0179 
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 VD-E.Peleckis.
 MD-I.Peleckienė.
2  Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
1,212.80  1967 
 1970 
50+
45+
 2020-0176 
 2020-0177 
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 VD-A.Vizgirda.
 MD-D.Vizgirdienė.
3  Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
888.00  1965 
 1966 
50+
50+
 2020-0101 
 2020-0102 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-M.Juodvalkis.
 MD-V.Slušnienė.
4  Vitalij Krasovskij 
 Jolanta Sereckienė 
878.40  1978 
 1972 
40+
45+
 2020-0599 
 2020-0267 
 Baltijos badmintonas 
 Klaipėdos BK 
 VD-A.Pičiacha.
 MD-R.Platakytė.
5  Kęstutis Krūminas 
 Violeta Slušnienė 
578.70  1975 
 1965 
40+
50+
 2020-0099 
 2020-0100 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-S.Pocevičius.
 MD-L.Šiaučiūnienė.
6  Paulius Bareika 
 Renata Platakytė 
523.80  1981 
 1985 
35+
Suaug
 2020-0596 
 2020-0015 
 Baltijos badmintonas 
 Klaipėdos BK 
 VD-E.Roličius.
 MD-J.Sereckienė.
7  Evaldas Gedminas 
 Eglė Gedminienė 
516.00  1976 
 1979 
40+
35+
 2020-0714 
 2020-0711 
 Kelmės BK 
 Kelmės BK 
 VD-E.Gusarovas.
 MD-I.Savickienė.
8  Mindaugas Juodvalkis 
 Ieva Ketvirtienė 
503.00  1976 
 1982 
40+
35+
 2020-0105 
  
 Smešas 
 Baltijos badmintonas 
 VD-G.Šiaučiūnas.
 
9  Giedrius Lukošius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
467.60  1993 
 1976 
Suaug
40+
 2020-0508 
 2020-0511 
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 VD-A.Ščerbakovas.
 MD-R.Staupelienė.
10  Artūras Pičiacha 
 Vaida Martinkienė 
463.80  1979 
 1973 
35+
45+
  
 2020-0601 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 VD-V.Krasovskij.
 MD-M.Petreikytė.
11  Žanas Sabulis 
 Monika Petreikytė 
412.00  1974 
 1984 
40+
Suaug
 2020-0020 
 2020-0707 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 VD-D.Kumar.
 MD-V.Martinkienė.
12  Tautvydas Paliulis 
 Dalia Sunklodė 
369.40  1992 
 1974 
Suaug
40+
 2020-0509 
 2020-0012 
 Skrajukas 
 KNBA 
 VD-A.Žvilauskas.
 MD-S.Kliaubienė.
13  Artūras Buzas 
 Ingrida Savickienė 
339.60  1972 
 1972 
45+
45+
  
 2020-0489 
 Viekšniai 
 Kelmės BK 
 VD-R.Gricius.
 MD-E.Gedminienė.
14  Steponas Januška 
 Rima Januškienė 
302.50  1958 
 1961 
60+
55+
 2020-0214 
 2020-0113 
 Klaipėdos BK 
 Smešas 
 VD-E.Slušnys.
 MD-I.Šypalė.
15  Edgaras Gusarovas 
 Edvina Gusarovaitė 
276.20  1995 
 1998 
Suaug
Suaug
  
  
 Kelmės BK 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 VD-E.Gedminas.
 MD-K.Pleškytė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 55 56 
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-11 10:00 2020-07-11 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų komandinis badmintono čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 19:00
KTU sporto salė, Kaunas
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
2020 Liepa
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.