Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Palangos stinta 2019
  Data:  2019-02-09 09:15 - 2019-02-09 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Palangos sporto centras, Ganyklų 18, Palanga   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 11           8 
   8           2 
 12           8 
 Suaug D 
 10           1 
 12           1.2 
 15           2 
 Suaug E 
   7           0.4 
 14           1 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
1,673.60  1966 
 1967 
50+
50+
 2019-0556 
 2019-0557 
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 VD-E.Peleckis.
 MD-I.Peleckienė.
2  Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
1,212.80  1967 
 1970 
50+
45+
 2019-0176 
 2019-0177 
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 VD-A.Vizgirda.
 MD-D.Vizgirdienė.
3  Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
888.00  1965 
 1966 
50+
50+
 2019-0133 
 2019-0134 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-M.Juodvalkis.
 MD-V.Slušnienė.
4  Vitalij Krasovskij 
 Jolanta Sereckienė 
878.40  1978 
 1972 
40+
45+
 2019-0278 
 2019-0256 
 Baltijos badmintonas 
 Klaipėdos BK 
 VD-A.Pičiacha.
 MD-R.Platakytė.
5  Kęstutis Krūminas 
 Violeta Slušnienė 
578.70  1975 
 1965 
40+
50+
 2019-0677 
 2019-0132 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-S.Pocevičius.
 MD-L.Šiaučiūnienė.
6  Paulius Bareika 
 Renata Platakytė 
523.80  1981 
 1985 
35+
Suaug
 2019-0541 
 2019-0261 
 Baltijos badmintonas 
 Klaipėdos BK 
 VD-E.Roličius.
 MD-J.Sereckienė.
7  Evaldas Gedminas 
 Eglė Gedminienė 
516.00  1976 
 1979 
40+
35+
 2019-0265 
 2019-0266 
 Kelmės BK 
 Kelmės BK 
 VD-E.Gusarovas.
 MD-I.Savickienė.
8  Mindaugas Juodvalkis 
 Ieva Ketvirtienė 
503.00  1976 
 1982 
40+
35+
 2019-0139 
 2019-0668 
 Smešas 
 Baltijos badmintonas 
 VD-G.Šiaučiūnas.
 
9  Giedrius Lukošius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
467.60  1993 
 1976 
Suaug
40+
 2019-0716 
 2019-0518 
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 VD-A.Ščerbakovas.
 MD-R.Staupelienė.
10  Artūras Pičiacha 
 Vaida Martinkienė 
463.80  1979 
 1973 
35+
45+
 2019-0667 
 2019-0542 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 VD-V.Krasovskij.
 MD-M.Petreikytė.
11  Žanas Sabulis 
 Monika Petreikytė 
412.00  1974 
 1984 
40+
Suaug
 2019-0544 
 2019-0543 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 VD-D.Kumar.
 MD-V.Martinkienė.
12  Tautvydas Paliulis 
 Dalia Bogatko 
369.40  1992 
 1974 
Suaug
40+
 2019-0516 
 2019-0360 
 Skrajukas 
 KNBA 
 VD-A.Žvilauskas.
 MD-S.Kliaubienė.
13  Artūras Buzas 
 Ingrida Savickienė 
339.60  1972 
 1972 
45+
45+
 2019-0718 
 2019-0149 
 Viekšniai 
 Kelmės BK 
 VD-R.Gricius.
 MD-E.Gedminienė.
14  Steponas Januška 
 Rima Januškienė 
302.50  1958 
 1961 
60+
55+
 2019-0119 
 2019-0519 
 Klaipėdos BK 
 Smešas 
 VD-E.Slušnys.
 MD-I.Šypalė.
15  Edgaras Gusarovas 
 Edvina Gusarovaitė 
276.20  1995 
 1998 
Suaug
Suaug
 2019-0267 
 2019-0706 
 Kelmės BK 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 VD-E.Gedminas.
 MD-K.Pleškytė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.