Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Palangos stinta 2019
  Data:  2019-02-09 09:15 - 2019-02-09 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Palangos sporto centras, Ganyklų 18, Palanga   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 11           8 
   8           2 
 12           8 
 Suaug D 
 10           1 
 12           1.2 
 15           2 
 Suaug E 
   7           0.4 
 14           1 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
335.50  1979 
 1979 
35+
35+
 2019-0153 
 2019-0155 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 VD-T.Dargis.
 MD-S.Flaksienė.
2  Artūras Ščerbakovas 
 Renata Staupelienė 
321.40  1971 
 1975 
45+
40+
 2019-0540 
 2019-0515 
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 VD-G.Lukošius.
 MD-E.Grigeliūnienė.
3  Aloyzas Jarošaitis 
 Zita Jarošaitienė 
297.60  1962 
 1965 
55+
50+
 2019-0724 
 2019-0722 
 Viekšniai 
 Viekšniai 
 VD-R.Balvočius.
 MD-M.Bogužaitė.
4  Devender Kumar 
 Skaistė Kliaubienė 
259.70  1984 
 1968 
Suaug
50+
 2019-0666 
 2019-0669 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 VD-Ž.Sabulis.
 MD-D.Bogatko.
5  Tadas Dargis 
 Sigita Flaksienė 
252.80  1981 
 1973 
35+
45+
 2019-0713 
 2019-0152 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 VD-T.Jarutis.
 MD-J.Pilypaitė.
6  Darius Likas 
 Viktorija Zonytė 
153.10  1972 
 1995 
45+
Suaug
 2019-0414 
 2019-0652 
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Butkus.
 MD-L.Chomskytė.
7  Rimantas Gricius 
 Klaudija Pleškytė 
134.70  1964 
 2003 
50+
U-17
 2019-0721 
 2019-0727 
 Viekšniai 
 Viekšniai 
 VD-A.Buzas.
 MD-E.Gusarovaitė.
8  Saulius Noreika 
 Liuda Vainorienė 
65.60  1976 
 1966 
40+
50+
 2019-0676 
 2019-0684 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-T.Čiplys.
 MD-A.Vainoraitė.
9  Kęstutis Kučinskas 
 Toma Jančiauskienė 
33.80  1982 
 1986 
35+
Suaug
 2019-0411 
 2019-0655 
 CBC 
 CBC 
 VD-V.Grigorjevas.
 
10  Saulius Pocevičius 
 Irina Baidenko 
62.20  1976 
 1977 
40+
40+
 2019-0679 
 2019-0709 
 Smešas 
 CBC 
 VD-K.Krūminas.
 
11  Viktoras Grigorjevas 
 Aistė Vainoraitė 
31.50  1991 
 1996 
Suaug
Suaug
 2019-0517 
 2019-0682 
 Skrajukas 
 Smešas 
 VD-K.Kučinskas.
 MD-L.Vainorienė.
12  Tomas Čiplys 
 Ineta Šypalė 
15.20  1981 
 1979 
35+
35+
 2019-0678 
 2019-0681 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-S.Noreika.
 MD-R.Januškienė.
13  Ramūnas Balvočius 
 Jurga Misiuvienė 
 1982 
 1977 
35+
40+
 2019-0720 
 2019-0725 
 Viekšniai 
 Viekšniai 
 VD-A.Jarošaitis.
 MD-I.Vidzėnienė.
14  Simonas Paulauskas 
 Sandra Bučiūtė-Paulauskienė 
 1983 
 1983 
35+
35+
 2019-0675 
 2019-0683 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-R.Beniušis.
 MD-J.Repšienė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.