Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Palangos stinta 2019
  Data:  2019-02-09 09:15 - 2019-02-09 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Palangos sporto centras, Ganyklų 18, Palanga   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 11           8 
   8           2 
 12           8 
 Suaug D 
 10           1 
 12           1.2 
 15           2 
 Suaug E 
   7           0.4 
 14           1 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Ridas Andrijauskas 
 Valdas Kundrotas 
166.20  1972 
 1972 
45+
45+
 2019-0775 
 2019-0773 
 Smešas 
 Kretingos BK 
 
 
2  Kęstutis Krūminas 
 Saulius Pocevičius 
142.45  1975 
 1976 
40+
40+
 2019-0677 
 2019-0679 
 Smešas 
 Smešas 
 MX-V.Slušnienė.
 MX-I.Baidenko.
3  Tomas Čiplys 
 Saulius Noreika 
133.35  1981 
 1976 
35+
40+
 2019-0678 
 2019-0676 
 Smešas 
 Smešas 
 MX-I.Šypalė.
 MX-L.Vainorienė.
4  Ramūnas Balvočius 
 Aloyzas Jarošaitis 
121.70  1982 
 1962 
35+
55+
 2019-0720 
 2019-0724 
 Viekšniai 
 Viekšniai 
 MX-J.Misiuvienė.
 MX-Z.Jarošaitienė.
5  Paulius Bareika 
 Erlandas Roličius 
44.90  1981 
 1989 
35+
Suaug
 2019-0541 
 2019-0670 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 MX-R.Platakytė.
 
6  Artūras Buzas 
 Rimantas Gricius 
60.20  1972 
 1964 
45+
50+
 2019-0718 
 2019-0721 
 Viekšniai 
 Viekšniai 
 MX-I.Savickienė.
 MX-K.Pleškytė.
7  Raimondas Beniušis 
 Simonas Paulauskas 
 1986 
 1983 
Suaug
35+
 2019-0719 
 2019-0675 
 Viekšniai 
 Smešas 
 
 MX-S.Bučiūtė-Paulauskienė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.