Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lietuvos B lygos komandinis čempionatas
  Data:  2019-04-06 10:00 - 2019-04-06 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Panevėžio KKSC rankinio sporto salė, Durpyno g. 3A, Panevėžio m., Panevėžio m. sav., LT-36227
  Informacija:  Pogrupiai ir tvarkaraštis naujienose
  Komandos Nr Reitingas
 Prienų KKSC   1   6,322.89 
 PBK 1   2   3,327.23 
 "Gč&Co"   3   3,298.54 
 -------   4   0.00 
 JSO 1   5   5,387.27 
 "PLAY international"   6   3,668.62 
 PBK 2   7   2,376.67 
 Skrajukas   8   1,482.65 

  Komandinio susitikimo rezultatai
Eil.
nr
  Komanda 
1
2
3
4
5
6
7
8
Taškai Susitikimai Vieta
1
 Prienų KKSC 3:2 (1) 3:2 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 2:3 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
2
8 - 7 / 35 
 2 
2
 PBK 1 2:3 (0) 3:2 (1) 0:0 (0) 0:5 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
1
5 - 10 / 35 
 4 
3
 "Gč&Co" 2:3 (0) 2:3 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 3:2 (1)
1
7 - 8 / 35 
 5 
4
 ------- 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
0
0 - 0 / 35 
 0 
5
 JSO 1 0:0 (0) 5:0 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 2:3 (0) 3:2 (1) 4:1 (1)
3
14 - 6 / 35 
 3 
6
 "PLAY international" 3:2 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 3:2 (1) 4:1 (1) 4:1 (1)
4
14 - 6 / 35 
 1 
7
 PBK 2 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 2:3 (0) 1:4 (0) 2:3 (0)
0
5 - 10 / 35 
 7 
8
 Skrajukas 0:0 (0) 0:0 (0) 2:3 (0) 0:0 (0) 1:4 (0) 1:4 (0) 3:2 (1)
1
7 - 13 / 35 
 6 

  Žaidėjas - Elžbieta Bajorinaitė (KNBA)
  Atstovaujama komanda - "PLAY international" 
K
Žaidėjas ( komanda )
Rezultatas
Žaidėjas ( komanda )
Informacija
 MV  Rasa Radžiūnaitė (Prienų KKSC) 19:21  11:21 Elžbieta Bajorinaitė ("PLAY international")
 MV  Elžbieta Bajorinaitė ("PLAY international") 21:6  21:9 Lilija Pociūtė (Skrajukas)
 MV  Rasa Šulnienė (JSO1) 16:21  21:11  21:15 Elžbieta Bajorinaitė ("PLAY international")
 MD  Elžbieta Bajorinaitė ("PLAY international")
Jelena Ramaneckienė
21:13  21:12 Salvinija Tarvydaitė (Skrajukas)
Lilija Pociūtė
 MD  Elžbieta Bajorinaitė ("PLAY international")
Jelena Ramaneckienė
21:6  21:9 Jurgita Bazytė (PBK 2)
Snežana Poklikajeva
 MD  Giedrė Dapkuvienė (JSO1)
Rasa Šulnienė
19:21  14:21 Elžbieta Bajorinaitė ("PLAY international")
Jelena Ramaneckienė
 MD  Dominyka Sitavičiūtė (Prienų KKSC)
Neringa Žvirblytė
10:21  15:21 Elžbieta Bajorinaitė ("PLAY international")
Jelena Ramaneckienė
 MX  Justas Gudonis ("PLAY international")
Elžbieta Bajorinaitė
21:10  21:10 Valentas Stončius (PBK 2)
Jurgita Bazytė
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 12:00 2019-12-01 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.