Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
  Data:  2019-05-25 10:00 - 2019-05-25 22:00
  Vieta:  Panevėžio KKSC rankinio sporto salė, Durpyno g. 3A, Panevėžio m., Panevėžio m. sav., LT-36227   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 18           48 
   7           24 
   9           24 
   5     1       24 
   8           24 
 Suaug D 
 21           6 
 16           3 
   5     1       3 
 10           3 
 Suaug E 
   4     1       1.5 
   4     1       1.5 
   8           1.5 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 6 ]
   KNBA 9 ]
   Kauno BK 3 ]
   CBC 3 ]
   JSO 11 ]
   Panevėžio BK 23 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Raimondas Banelis   1981   35+  2019-0231    8 Suaug D VD R.Dovydėnas 51·73·93·108   5 Suaug D MX D.Morkvėnaitė 12·23·37
 Sigita Bartkienė   1982   35+  2019-0232    2 Suaug E MD D.Bogatko 45·64·83   4 Suaug E MX K.Supronas 8·21·34
 Laimonas Bečalis   1983   35+  2019-0233    9 Suaug D VV 136·155·178·196
 Sigita Grigaravičienė   1982   35+  2019-0235    5 Suaug D MD A.Kirdeikytė 48·67·88·117 10 Suaug D MX R.Dovydėnas 2·27
 Augustas Janušonis   2004   U-17  2019-0259  18 Suaug VV 115·134 11 Suaug VD A.Meškinis 42·82
 Eimantas Liaudanskas   1986   Suaug  2019-1071  18 Suaug D VV 122·164
 Ramūnas Mackevičius   1985   Suaug  2019-0240    1 Suaug E VD K.Supronas 46·65·85   2 Suaug E MX D.Bogatko 10·20·33
 Aurimas Meškinis   1986   Suaug  2019-0918  14 Suaug VV 130·153·175·192 11 Suaug VD A.Janušonis 42·82
 Dominykas Paulauskas   1986   Suaug  2019-0242    5 Suaug D VD P.Žostautas 52·74·93·109   8 Suaug D MX A.Kirdeikytė 1·27
 Miglė Riaubaitė   1996   Suaug  2019-0255    4 Suaug E MD G.Zajarskienė 44·64·84   6 Suaug E MX R.Žaldokas 9·20·32
 Mantas Smalskis   2000   Suaug  2019-0245    4 Suaug D VV 138·156·176·194   4 Suaug D VD R.Stakionis 53·74·95·110
 Raimondas Stakionis   1981   35+  2019-0246    7 Suaug D VV 141·162·181·198   4 Suaug D VD M.Smalskis 53·74·95·110
 Linas Supronas   1986   Suaug  2019-0247    6 Suaug VV 131·149·171·188   7 Suaug MX G.Trakymaitė 6·18·31
 Kęstas Supronas   1954   60+  2019-0124    1 Suaug E VD R.Mackevičius 46·65·85   4 Suaug E MX S.Bartkienė 8·21·34
 Tadas Supronas   1984   Suaug  2019-0248  10 Suaug VV 132·154·175·191   6 Suaug VD L.Zavadskis 42·61·81·101
 Tomas Vareika   1984   Suaug  2019-0251  14 Suaug D VV 121·164·184 14 Suaug D VD V.Čepas 54·75·94·109
 Linas Zavadskis   1992   Suaug  2019-0252  17 Suaug VV 114·134   6 Suaug VD T.Supronas 42·61·81·101
 Rolandas Žaldokas   1980   35+  2019-1126    5 Suaug D VV 137·160·182   6 Suaug E MX M.Riaubaitė 9·20·32
 Paulius Žostautas   1977   40+  2019-0253    5 Suaug D VD D.Paulauskas 52·74·93·109   7 Suaug D MX J.Ivanauskaitė 2·14·26·39
 Guntis Klavinš   1973   45+  2019-1220  13 Suaug D VV 120·138·160·180·198 12 Suaug D VD U.Lazdinš 52·70·91·106
 Vaidas Čepas   1974   40+  2019-0956  14 Suaug D VD T.Vareika 54·75·94·109
 Agnė Kirdeikytė   1993   Suaug  2019-0958    5 Suaug D MD S.Grigaravičienė 48·67·88·117   8 Suaug D MX D.Paulauskas 1·27
 Gintarė Zajarskienė   1990   Suaug  2019-0963    4 Suaug E MD M.Riaubaitė 44·64·84   8 Suaug E MX M.Puodžiukas 7·21·35
   Vilniaus BK 1 ]
   Tauragės BK 5 ]
   Kretingos BK 2 ]
   SEB 1 ]
   Smešas 2 ]
   Setas 3 ]
   BK "Svajonė" 5 ]
   Raseinių BK 2 ]
   Biržų BK 2 ]
   Šakių KISK 2 ]
   Šiauliai 1 ]
   AKBK 7 ]
   BK PLAY 5 ]
   Kėdainiai 1 ]
   Skrajukas 1 ]
   Ukmergė 1 ]
   Šeduva 1 ]
Viso dalyvių: 97
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 53 54 
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.