Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
  Data:  2019-05-25 10:00 - 2019-05-25 22:00
  Vieta:  Panevėžio KKSC rankinio sporto salė, Durpyno g. 3A, Panevėžio m., Panevėžio m. sav., LT-36227   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 18           48 
   7           24 
   9           24 
   5     1       24 
   8           24 
 Suaug D 
 21           6 
 16           3 
   5     1       3 
 10           3 
 Suaug E 
   4     1       1.5 
   4     1       1.5 
   8           1.5 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 6 ]
   KNBA 9 ]
   CBC 3 ]
   Panevėžio BK 23 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Raimondas Banelis   1981   35+  2020-0395    8 Suaug D VD R.Dovydėnas 51·73·93·108   5 Suaug D MX D.Morkvėnaitė 12·23·37
 Sigita Bartkienė   1982   35+  2020-0396    2 Suaug E MD D.Sunklodė 45·64·83   4 Suaug E MX K.Supronas 8·21·34
 Laimonas Bečalis   1983   35+  2020-0973    9 Suaug D VV 136·155·178·196
 Sigita Grigaravičienė   1982   35+  2020-0397    5 Suaug D MD A.Kirdeikytė 48·67·88·117 10 Suaug D MX R.Dovydėnas 2·27
 Augustas Janušonis   2004   U-17  2020-0419  18 Suaug VV 115·134 11 Suaug VD A.Meškinis 42·82
 Eimantas Liaudanskas   1986   Suaug    18 Suaug D VV 122·164
 Ramūnas Mackevičius   1985   Suaug  2020-0400    1 Suaug E VD K.Supronas 46·65·85   2 Suaug E MX D.Sunklodė 10·20·33
 Aurimas Meškinis   1986   Suaug    14 Suaug VV 130·153·175·192 11 Suaug VD A.Janušonis 42·82
 Dominykas Paulauskas   1986   Suaug  2020-0402    5 Suaug D VD P.Žostautas 52·74·93·109   8 Suaug D MX A.Kirdeikytė 1·27
 Miglė Riaubaitė   1996   Suaug  2020-0413    4 Suaug E MD G.Ragažinskaitė 44·64·84   6 Suaug E MX R.Žaldokas 9·20·32
 Mantas Smalskis   2000   Suaug  2020-0406    4 Suaug D VV 138·156·176·194   4 Suaug D VD R.Stakionis 53·74·95·110
 Raimondas Stakionis   1981   35+  2020-0414    7 Suaug D VV 141·162·181·198   4 Suaug D VD M.Smalskis 53·74·95·110
 Linas Supronas   1986   Suaug  2020-0409    6 Suaug VV 131·149·171·188   7 Suaug MX G.Trakymaitė 6·18·31
 Kęstas Supronas   1954   60+  2020-0227    1 Suaug E VD R.Mackevičius 46·65·85   4 Suaug E MX S.Bartkienė 8·21·34
 Tadas Supronas   1984   Suaug  2020-0408  10 Suaug VV 132·154·175·191   6 Suaug VD L.Zavadskis 42·61·81·101
 Tomas Vareika   1984   Suaug  2020-0411  14 Suaug D VV 121·164·184 14 Suaug D VD V.Čepas 54·75·94·109
 Linas Zavadskis   1992   Suaug  2020-0393  17 Suaug VV 114·134   6 Suaug VD T.Supronas 42·61·81·101
 Rolandas Žaldokas   1980   35+  2020-1038    5 Suaug D VV 137·160·182   6 Suaug E MX M.Riaubaitė 9·20·32
 Paulius Žostautas   1977   40+  2020-0417    5 Suaug D VD D.Paulauskas 52·74·93·109   7 Suaug D MX J.Ivanauskaitė 2·14·26·39
 Guntis Klavinš   1973   45+  2020-0412  13 Suaug D VV 120·138·160·180·198 12 Suaug D VD U.Lazdinš 52·70·91·106
 Vaidas Čepas   1974   40+    14 Suaug D VD T.Vareika 54·75·94·109
 Agnė Kirdeikytė   1993   Suaug  2020-1070    5 Suaug D MD S.Grigaravičienė 48·67·88·117   8 Suaug D MX D.Paulauskas 1·27
 Gintarė Ragažinskaitė   1990   Suaug  2020-0416    4 Suaug E MD M.Riaubaitė 44·64·84   8 Suaug E MX M.Puodžiukas 7·21·35
   JSO 11 ]
   Vilniaus BK 1 ]
   Setas 4 ]
   Tauragės BK 5 ]
   SEB 1 ]
   Kretingos BK 2 ]
   Smešas 2 ]
   BK "Svajonė" 5 ]
   Kauno BK 3 ]
   Biržų BK 2 ]
   Raseinių BK 2 ]
   Šakių KISK 2 ]
   Šiauliai 1 ]
   AKBK 7 ]
   BK PLAY 5 ]
   Skrajukas 1 ]
   Ukmergė 1 ]
   Šeduva 1 ]
Viso dalyvių: 97
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 56 57 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-16 16:30
Palangos SC, Palanga
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIAMASIS TURNYRAS + VAKARONĖ)
2020-07-25 09:00 2020-07-25 20:00
Delfi, Vilnius
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
2020 Rugsėjis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.