Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
  Data:  2019-05-25 10:00 - 2019-05-25 22:00
  Vieta:  Panevėžio KKSC rankinio sporto salė, Durpyno g. 3A, Panevėžio m., Panevėžio m. sav., LT-36227   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 18           48 
   7           24 
   9           24 
   5     1       24 
   8           24 
 Suaug D 
 21           6 
 16           3 
   5     1       3 
 10           3 
 Suaug E 
   4     1       1.5 
   4     1       1.5 
   8           1.5 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 6 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Rebeka Aleksevičiūtė   1996   Suaug  2019-0703    1 Suaug MD G.Mockutė 58·77·97·112   3 Suaug MX J.Petkus 5·16·28
 Veronika Michailova   1999   Suaug  2019-0702    6 Suaug MV 124·146   8 Suaug MX A.Mackevič (jr) 3·17·31
 Gabija Mockutė   2002   U-19  2019-0699    2 Suaug MV 125·145·165   1 Suaug MD R.Aleksevičiūtė 58·77·97·112
 Jonas Petkus   2001   U-19  2019-0700    3 Suaug VD I.Reznikas 61·80·99   3 Suaug MX R.Aleksevičiūtė 5·16·28
 Ignas Reznikas   1995   Suaug  2019-0701    1 Suaug VV 126·147·168·186   3 Suaug VD J.Petkus 61·80·99
 Emilija Untė   1991   Suaug  2019-0704    5 Suaug MD V.Žymantaitė 40·58·78·113
   KNBA 9 ]
   Kauno BK 3 ]
   CBC 3 ]
   JSO 11 ]
   Panevėžio BK 23 ]
   Vilniaus BK 1 ]
   Tauragės BK 5 ]
   Kretingos BK 2 ]
   SEB 1 ]
   Smešas 2 ]
   Setas 3 ]
   BK "Svajonė" 5 ]
   Raseinių BK 2 ]
   Biržų BK 2 ]
   Šakių KISK 2 ]
   Šiauliai 1 ]
   AKBK 7 ]
   BK PLAY 5 ]
   Kėdainiai 1 ]
   Skrajukas 1 ]
   Ukmergė 1 ]
   Šeduva 1 ]
Viso dalyvių: 97
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 53 54 
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.