Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
  Data:  2019-05-25 10:00 - 2019-05-25 22:00
  Vieta:  Panevėžio KKSC rankinio sporto salė, Durpyno g. 3A, Panevėžio m., Panevėžio m. sav., LT-36227   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 18           48 
   7           24 
   9           24 
   5     1       24 
   8           24 
 Suaug D 
 21           6 
 16           3 
   5     1       3 
 10           3 
 Suaug E 
   4     1       1.5 
   4     1       1.5 
   8           1.5 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Rebeka Aleksevičiūtė 
 Gabija Mockutė 
9,781.67  1996 
 2002 
Suaug
U-19
 2019-0703 
 2019-0699 
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 MX-J.Petkus.
 
2  Vitalija Movšovič 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
7,813.02  2001 
 2002 
U-19
U-19
 2019-0040 
 2019-0214 
 Vilniaus BK 
 SEB 
 
 
3  Jelena Ramaneckienė 
 Giedrė Dapkuvienė 
7,133.00  1980 
 1976 
35+
40+
 2019-0280 
 2019-0322 
 BK PLAY 
 JSO 
 MX-A.Mackevič.
 MX-M.Dagilis.
4  Sandra Damaškaitė 
 Monika Plytnikaitė 
4,995.48  1996 
 1995 
Suaug
Suaug
 2019-0321 
 2019-0352 
 JSO 
 JSO 
 MX-B.Vaškevičius.
 MX-T.Vaškevičius.
5  Emilija Untė 
 Vaiva Žymantaitė 
4,134.40  1991 
 1996 
Suaug
Suaug
 2019-0704 
 2019-0366 
 Klaipėdos BK 
 KNBA 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 53 54 
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.