Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
  Data:  2019-05-25 10:00 - 2019-05-25 22:00
  Vieta:  Panevėžio KKSC rankinio sporto salė, Durpyno g. 3A, Panevėžio m., Panevėžio m. sav., LT-36227   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 18           48 
   7           24 
   9           24 
   5     1       24 
   8           24 
 Suaug D 
 21           6 
 16           3 
   5     1       3 
 10           3 
 Suaug E 
   4     1       1.5 
   4     1       1.5 
   8           1.5 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Ignas Lukoševičius 
 Žanas Ramonas 
750.40  1991 
 1971 
Suaug
45+
 2020-0216 
 2020-0801 
 Setas 
 Setas 
 
 
2  Jonas Šileris 
 Vaidas Turolevičius 
715.00  1948 
 1991 
70+
Suaug
 2020-0225 
 2020-1077 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 
 
3  Egidijus Peleckis 
 Remigijus Peleckis 
542.30  1967 
 1970 
50+
45+
 2020-0183 
 2020-0884 
 Šakių KISK 
 Šeduva 
 MX-I.Peleckienė.
 
4  Mantas Smalskis 
 Raimondas Stakionis 
488.15  2000 
 1981 
Suaug
35+
 2020-0406 
 2020-0414 
 Panevėžio BK 
 Panevėžio BK 
 
 
5  Dominykas Paulauskas 
 Paulius Žostautas 
371.03  1986 
 1977 
Suaug
40+
 2020-0402 
 2020-0417 
 Panevėžio BK 
 Panevėžio BK 
 MX-A.Kirdeikytė.
 MX-J.Ivanauskaitė.
6  Giedrius Strumila 
 Vitalijus Kemežys 
357.10  1973 
 1981 
45+
35+
 2020-0257 
 2020-0247 
 JSO 
 JSO 
 MX-J.Kazakauskaitė.
 
7  Gediminas Buitvydas 
 Gediminas Fridricas 
344.70  1990 
 1988 
Suaug
Suaug
 2020-0007 
 2020-0001 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-V.Žitlinskaitė.
 MX-E.Keturakytė.
8  Raimondas Banelis 
 Ramūnas Dovydėnas 
333.65  1981 
 1975 
35+
40+
 2020-0395 
 2020-0990 
 Panevėžio BK 
 Biržų BK 
 MX-D.Morkvėnaitė.
 MX-S.Grigaravičienė.
9  Darius Sirvydis 
 Laisvydas Liaudanskas 
270.25  1981 
 1987 
35+
Suaug
 2020-0342 
  
 CBC 
 BK PLAY 
 
 
10  Aidas Giedrikas 
 Tomas Petrauskas 
260.90  1977 
 1993 
40+
Suaug
 2020-0181 
 2020-0497 
 Biržų BK 
 Raseinių BK 
 
 MX-D.Valantinaitė.
11  Mindaugas Butautas 
 Justinas Jarulaitis 
255.40  1983 
 1994 
35+
Suaug
 2020-0502 
  
 Šiauliai 
 JSO 
 
 
12  Guntis Klavinš 
 Uldis Lazdinš 
254.00  1973 
 1970 
45+
45+
 2020-0412 
 2020-0304 
 Panevėžio BK 
 CBC 
 
 
13  Giedrius Stravinskas 
 Kasparas Vilkevičius 
243.85  1996 
 1999 
Suaug
Suaug
 2020-0577 
 2020-0572 
 JSO 
 JSO 
 MX-R.Milašauskaitė.
 
14  Tomas Vareika 
 Vaidas Čepas 
56.05  1984 
 1974 
Suaug
40+
 2020-0411 
  
 Panevėžio BK 
 Panevėžio BK 
 
 
15  Dainius Mitrulevičius 
 Gražvydas Petrauskas 
11.10  1967 
 1968 
50+
50+
 2020-0128 
 2020-0131 
 BK "Svajonė" 
 BK "Svajonė" 
 
 
16  Audrius Bračiulis 
 Laurynas Mitrulevičius 
6.30  1977 
 1988 
40+
Suaug
  
 2020-0129 
 BK "Svajonė" 
 BK "Svajonė" 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 56 57 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-16 16:30
Palangos SC, Palanga
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIAMASIS TURNYRAS + VAKARONĖ)
2020-07-25 09:00 2020-07-25 20:00
Delfi, Vilnius
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
2020 Rugsėjis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.