Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
  Data:  2019-05-25 10:00 - 2019-05-25 22:00
  Vieta:  Panevėžio KKSC rankinio sporto salė, Durpyno g. 3A, Panevėžio m., Panevėžio m. sav., LT-36227   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 18           48 
   7           24 
   9           24 
   5     1       24 
   8           24 
 Suaug D 
 21           6 
 16           3 
   5     1       3 
 10           3 
 Suaug E 
   4     1       1.5 
   4     1       1.5 
   8           1.5 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Ignas Lukoševičius 
 Žanas Ramonas 
750.40  1991 
 1971 
Suaug
45+
 2019-0532 
 2019-0534 
 Setas 
 Setas 
 
 
2  Jonas Šileris 
 Vaidas Turolevičius 
715.00  1948 
 1991 
70+
Suaug
 2019-0127 
 2019-0154 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 
 
3  Egidijus Peleckis 
 Remigijus Peleckis 
542.30  1967 
 1970 
50+
45+
 2019-0176 
 2019-0911 
 Šakių KISK 
 Šeduva 
 MX-I.Peleckienė.
 
4  Mantas Smalskis 
 Raimondas Stakionis 
488.15  2000 
 1981 
Suaug
35+
 2019-0245 
 2019-0246 
 Panevėžio BK 
 Panevėžio BK 
 
 
5  Dominykas Paulauskas 
 Paulius Žostautas 
371.03  1986 
 1977 
Suaug
40+
 2019-0242 
 2019-0253 
 Panevėžio BK 
 Panevėžio BK 
 MX-A.Kirdeikytė.
 MX-J.Ivanauskaitė.
6  Giedrius Strumila 
 Vitalijus Kemežys 
357.10  1973 
 1981 
45+
35+
 2019-0356 
 2019-0350 
 JSO 
 JSO 
 MX-J.Kazakauskaitė.
 
7  Gediminas Buitvydas 
 Gediminas Fridricas 
344.70  1990 
 1988 
Suaug
Suaug
 2019-0634 
 2019-0110 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-V.Žitlinskaitė.
 MX-E.Keturakytė.
8  Raimondas Banelis 
 Ramūnas Dovydėnas 
333.65  1981 
 1975 
35+
40+
 2019-0231 
 2019-0965 
 Panevėžio BK 
 Biržų BK 
 MX-D.Morkvėnaitė.
 MX-S.Grigaravičienė.
9  Darius Sirvydis 
 Laisvydas Liaudanskas 
270.25  1981 
 1987 
35+
Suaug
 2019-0583 
 2019-0571 
 CBC 
 BK PLAY 
 
 
10  Aidas Giedrikas 
 Tomas Petrauskas 
260.90  1977 
 1993 
40+
Suaug
 2019-0269 
 2019-1027 
 Biržų BK 
 Raseinių BK 
 
 MX-D.Valantinaitė.
11  Mindaugas Butautas 
 Justinas Jarulaitis 
255.40  1983 
 1994 
35+
Suaug
 2019-0910 
 2019-0955 
 Šiauliai 
 JSO 
 
 
12  Guntis Klavinš 
 Uldis Lazdinš 
254.00  1973 
 1970 
45+
45+
 2019-1220 
 2019-0263 
 Panevėžio BK 
 CBC 
 
 
13  Giedrius Stravinskas 
 Kasparas Vilkevičius 
243.85  1996 
 1999 
Suaug
Suaug
 2019-0307 
 2019-0309 
 JSO 
 Kėdainiai 
 MX-R.Milašauskaitė.
 
14  Tomas Vareika 
 Vaidas Čepas 
56.05  1984 
 1974 
Suaug
40+
 2019-0251 
 2019-0956 
 Panevėžio BK 
 Panevėžio BK 
 
 
15  Dainius Mitrulevičius 
 Gražvydas Petrauskas 
11.10  1967 
 1968 
50+
50+
 2019-1076 
 2019-1079 
 BK "Svajonė" 
 BK "Svajonė" 
 
 
16  Audrius Bračiulis 
 Laurynas Mitrulevičius 
6.30  1977 
 1988 
40+
Suaug
 2019-1127 
 2019-1077 
 BK "Svajonė" 
 BK "Svajonė" 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 53 54 
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.