Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
  Data:  2019-05-25 10:00 - 2019-05-25 22:00
  Vieta:  Panevėžio KKSC rankinio sporto salė, Durpyno g. 3A, Panevėžio m., Panevėžio m. sav., LT-36227   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 18           48 
   7           24 
   9           24 
   5     1       24 
   8           24 
 Suaug D 
 21           6 
 16           3 
   5     1       3 
 10           3 
 Suaug E 
   4     1       1.5 
   4     1       1.5 
   8           1.5 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
1,191.60  1967 
 1970 
50+
45+
 2019-0176 
 2019-0177 
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 VD-R.Peleckis.
 MD-D.Valantinaitė.
2  Giedrius Strumila 
 Justė Kazakauskaitė 
774.50  1973 
 1995 
45+
Suaug
 2019-0356 
 2019-0304 
 JSO 
 JSO 
 VD-V.Kemežys.
 MD-V.Žitlinskaitė.
3  Gediminas Buitvydas 
 Vaida Žitlinskaitė 
592.60  1990 
 1994 
Suaug
Suaug
 2019-0634 
 2019-0184 
 KNBA 
 Ukmergė 
 VD-G.Fridricas.
 MD-J.Kazakauskaitė.
4  Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
344.40  1988 
 1993 
Suaug
Suaug
 2019-0110 
 2019-0730 
 KNBA 
 KNBA 
 VD-G.Buitvydas.
 MD-J.Ivanauskaitė.
5  Raimondas Banelis 
 Dovilė Morkvėnaitė 
301.22  1981 
 1987 
35+
Suaug
 2019-0231 
 2019-0111 
 Panevėžio BK 
 KNBA 
 VD-R.Dovydėnas.
 MD-R.Milašauskaitė.
6  Giedrius Stravinskas 
 Roberta Milašauskaitė 
224.00  1996 
 1999 
Suaug
Suaug
 2019-0307 
 2019-0303 
 JSO 
 JSO 
 VD-K.Vilkevičius.
 MD-D.Morkvėnaitė.
7  Paulius Žostautas 
 Jurgita Ivanauskaitė 
133.55  1977 
 1990 
40+
Suaug
 2019-0253 
 2019-0286 
 Panevėžio BK 
 BK PLAY 
 VD-D.Paulauskas.
 MD-E.Keturakytė.
8  Dominykas Paulauskas 
 Agnė Kirdeikytė 
129.40  1986 
 1993 
Suaug
Suaug
 2019-0242 
 2019-0958 
 Panevėžio BK 
 Panevėžio BK 
 VD-P.Žostautas.
 MD-S.Grigaravičienė.
9  Tomas Petrauskas 
 Diana Valantinaitė 
117.60  1993 
 1998 
Suaug
Suaug
 2019-1027 
 2019-0913 
 Raseinių BK 
 Raseinių BK 
 VD-A.Giedrikas.
 MD-I.Peleckienė.
10  Ramūnas Dovydėnas 
 Sigita Grigaravičienė 
97.30  1975 
 1982 
40+
35+
 2019-0965 
 2019-0235 
 Biržų BK 
 Panevėžio BK 
 VD-R.Banelis.
 MD-A.Kirdeikytė.
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 53 54 
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.