Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Hummel Badmintono Lyga
  Data:  2019-06-29 10:00 - 2019-06-29 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   5     1       5.6 
   4     1       7.2 
   7           9.6 
 Suaug B 
 15           4.8 
 15           3.6 
   6     2       1.8 
 14           5.6 
 Suaug C 
   4     1       0.6 
   3     1       0.4 
   6     2       1.2 
 Suaug D 
   8           0.6 
 12           0.6 
   6     2       0.7 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 1 ]
   KNBA 8 ]
   CBC 7 ]
   Panevėžio BK 2 ]
   JSO 18 ]
   Vilniaus BK 2 ]
   Setas 14 ]
   SEB 4 ]
   Kretingos BK 2 ]
   BK "Svajonė" 8 ]
   Kauno BK 2 ]
   Biržų BK 1 ]
   Šakių KISK 3 ]
   Prienų BSK 2 ]
   Šiauliai 6 ]
   Ignalinos BK 1 ]
   AKBK 13 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Česlovas Bankauskas   1977   40+  2020-0197    8 Suaug D VD R.Povilaitis 66·84·106·126   2 Suaug D MX O.Merčaitienė 21·35·47
 Gediminas Buntis   1981   35+    12 Suaug B VV 130·143·155·169 14 Suaug B VD A.Giedrikas 62·82·102·121
 Vaida Daugėlienė   1979   35+  2020-0198    6 Suaug B MD R.Šutaitė-Giedraitienė 58·76·115   6 Suaug C MX S.Galentas 10·23·51
 Aivaras Kvedarauskas   1974   40+  2020-0506    2 Suaug MX A.Pakšytė 13·25·38
 Ričardas Liutkus   1972   45+  2020-0202    3 Suaug D VV 138·150·163
 Žilvinas Mordas   1973   45+  2020-0699  11 Suaug D VD V.Liutika 68·89·109
 Mindaugas Narkus   1983   35+  2020-0201    7 Suaug D VD R.Vasilevskis 69·87·107·126   5 Suaug D MX E.Rekašiūtė 7·20·47
 Ričardas Vasilevskis   1962   55+  2020-0512    7 Suaug D VD M.Narkus 69·87·107·126   6 Suaug D MX Ž.Mickevičienė 8·21·48
 Vytautas Liutika   1966   50+  2020-0200  11 Suaug D VD Ž.Mordas 68·89·109
 Odeta Merčaitienė   1984   Suaug  2020-0698    3 Suaug C MD I.Kazlauskienė 70·90   2 Suaug D MX Č.Bankauskas 21·35·47
 Živilė Mickevičienė   1989   Suaug  2020-0507    6 Suaug D MX R.Vasilevskis 8·21·48
 Eglė Rekašiūtė   1996   Suaug  2020-0204    5 Suaug D MX M.Narkus 7·20·47
 Jolanta Treinytė   1984   Suaug  2020-0205    4 Suaug B MD A.Balazaitė 58·96·114 10 Suaug B MX D.Rumšys 6·17·30·44
   Skrajukas 5 ]
   BK PLAY 4 ]
   Ukmergė 1 ]
   Birštono BK 2 ]
Viso dalyvių: 106
  Turnyrai 
   1 2 ... 56 57 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
2020 Rugsėjis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.