Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Hummel Badmintono Lyga
  Data:  2019-06-29 10:00 - 2019-06-29 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   5     1       5.6 
   4     1       7.2 
   7           9.6 
 Suaug B 
 15           4.8 
 15           3.6 
   6     2       1.8 
 14           5.6 
 Suaug C 
   4     1       0.6 
   3     1       0.4 
   6     2       1.2 
 Suaug D 
   8           0.6 
 12           0.6 
   6     2       0.7 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 1 ]
   KNBA 8 ]
   Kauno BK 2 ]
   CBC 6 ]
   JSO 18 ]
   Vilniaus BK 3 ]
   Panevėžio BK 2 ]
   Kretingos BK 2 ]
   SEB 4 ]
   Setas 14 ]
   BK "Svajonė" 8 ]
   Biržų BK 1 ]
   Šakių KISK 3 ]
   Šiauliai 6 ]
   Ignalinos BK 1 ]
   AKBK 13 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Česlovas Bankauskas   1977   40+  2019-0933    8 Suaug D VD R.Povilaitis 66·84·106·126   2 Suaug D MX O.Merčaitienė 21·35·47
 Gediminas Buntis   1981   35+  2019-0157  12 Suaug B VV 130·143·155·169 14 Suaug B VD A.Giedrikas 62·82·102·121
 Vaida Daugėlienė   1979   35+  2019-0174    6 Suaug B MD R.Šutaitė-Giedraitienė 58·76·115   6 Suaug C MX S.Galentas 10·23·51
 Aivaras Kvedarauskas   1974   40+  2019-0749    2 Suaug MX A.Pakšytė 13·25·38
 Ričardas Liutkus   1972   45+  2019-0833    3 Suaug D VV 138·150·163
 Žilvinas Mordas   1973   45+  2019-0938  11 Suaug D VD V.Liutika 68·89·109
 Mindaugas Narkus   1983   35+  2019-0330    7 Suaug D VD R.Vasilevskis 69·87·107·126   5 Suaug D MX E.Rekašiūtė 7·20·47
 Ričardas Vasilevskis   1962   55+  2019-0743    7 Suaug D VD M.Narkus 69·87·107·126   6 Suaug D MX Ž.Mickevičienė 8·21·48
 Vytautas Liutika   1966   50+  2019-0326  11 Suaug D VD Ž.Mordas 68·89·109
 Odeta Merčaitienė   1984   Suaug  2019-0552    3 Suaug C MD I.Kazlauskienė 70·90   2 Suaug D MX Č.Bankauskas 21·35·47
 Živilė Mickevičienė   1989   Suaug  2019-0983    6 Suaug D MX R.Vasilevskis 8·21·48
 Eglė Rekašiūtė   1996   Suaug  2019-0355    5 Suaug D MX M.Narkus 7·20·47
 Jolanta Treinytė   1984   Suaug  2019-0357    4 Suaug B MD A.Balazaitė 58·96·114 10 Suaug B MX D.Rumšys 6·17·30·44
   BK PLAY 4 ]
   Skrajukas 5 ]
   Prienų BSK 2 ]
   Birštono BK 2 ]
   Ukmergė 1 ]
Viso dalyvių: 106
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.