Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Hummel Badmintono Lyga
  Data:  2019-06-29 10:00 - 2019-06-29 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   5     1       5.6 
   4     1       7.2 
   7           9.6 
 Suaug B 
 15           4.8 
 15           3.6 
   6     2       1.8 
 14           5.6 
 Suaug C 
   4     1       0.6 
   3     1       0.4 
   6     2       1.2 
 Suaug D 
   8           0.6 
 12           0.6 
   6     2       0.7 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 1 ]
   KNBA 8 ]
   CBC 6 ]
   Panevėžio BK 2 ]
   JSO 18 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Juozas Adomaitis   1997   Suaug  2020-0563    6 Suaug B VV 133·144·156·168
 Aušrinė Balazaitė   2000   Suaug  2020-0234    6 Suaug MX E.Bradūnas 12·26   4 Suaug B MD J.Treinytė 58·96·114
 Evaldas Bradūnas   1992   Suaug  2020-0235    1 Suaug VD R.Kavaliauskas 73·93·111·127   6 Suaug MX A.Balazaitė 12·26
 Evaldas Čižinauskas   1967   50+  2020-0782    4 Suaug VD V.Garmus 56·93·112·128   9 Suaug B VV 129·159·172
 Justinas Jarulaitis   1994   Suaug      5 Suaug D VD E.Jarulaitis 67·85·106·125   3 Suaug D MX S.Goroškaitė 7·34·48
 Nidas Kijauskas   1973   45+      5 Suaug VD A.Kepežinskas 55·73·94·128   3 Suaug MX G.Dapkuvienė 12·25·39
 Andrius Kordušas   1973   45+  2020-0241    2 Suaug VD M.Stankevičius 55·74·112·127   4 Suaug MX I.Petrulaitienė 11·24·39
 Arūnas Morkūnas   1962   55+  2020-0243  10 Suaug B VV 134·148·160·172   4 Suaug B MX R.Ambrasienė 3·15·27·42
 Indrė Petrulaitienė   1979   35+  2020-0014    1 Suaug MD V.Movšovič 53·71·91   4 Suaug MX A.Kordušas 11·24·39
 Donatas Rumšys   1981   35+  2020-0247    8 Suaug B VD V.Stončius 59·77·97·116 10 Suaug B MX J.Treinytė 6·17·30·44
 Marijus Stankevičius   1972   45+  2020-0248    2 Suaug VD A.Kordušas 55·74·112·127   7 Suaug B MX J.Živatkauskaitė 6·32·46
 Valentas Stončius   1989   Suaug  2020-0249    8 Suaug B VD D.Rumšys 59·77·97·116 12 Suaug B MX J.Kazakauskaitė 2·15·29·43
 Salvijus Stravinskas   1972   45+  2020-0263    8 Suaug B VV 129·142·157·170   6 Suaug B VD N.Valuckas 63·79·98·117
 Giedrė Dapkuvienė   1976   40+  2020-0257    2 Suaug MD J.Ramaneckienė 54·72·91   3 Suaug MX N.Kijauskas 12·25·39
 Vygantas Garmus   1970   45+  2020-0237    4 Suaug VD E.Čižinauskas 56·93·112·128
 Sandra Goroškaitė   1995   Suaug      3 Suaug D MX J.Jarulaitis 7·34·48
 Justė Kazakauskaitė   1995   Suaug  2020-0239    5 Suaug B MD V.Žitlinskaitė 57·75·113 12 Suaug B MX V.Stončius 2·15·29·43
 Nerijus Valuckas   1969   45+  2020-0566    6 Suaug B VD S.Stravinskas 63·79·98·117
   Vilniaus BK 3 ]
   SEB 4 ]
   Kretingos BK 2 ]
   Setas 14 ]
   BK "Svajonė" 8 ]
   Kauno BK 2 ]
   Biržų BK 1 ]
   Šakių KISK 3 ]
   Ignalinos BK 1 ]
   Šiauliai 6 ]
   AKBK 13 ]
   Prienų BSK 2 ]
   Skrajukas 5 ]
   BK PLAY 4 ]
   Ukmergė 1 ]
   Birštono BK 2 ]
Viso dalyvių: 106
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 55 56 
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [2 turas]
2007-12-15 11:00 2007-12-16 12:00
Kaunas
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2007 metų Lietuvos "B" lygos komandinės badmintono pirmenybės
2007-11-24 13:00 2007-11-25 14:00
Klaipėda
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [1 turas]
2007-08-18 12:00 2007-08-19 15:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
2020 Balandis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.