Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Hummel Badmintono Lyga
  Data:  2019-06-29 10:00 - 2019-06-29 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   5     1       5.6 
   4     1       7.2 
   7           9.6 
 Suaug B 
 15           4.8 
 15           3.6 
   6     2       1.8 
 14           5.6 
 Suaug C 
   4     1       0.6 
   3     1       0.4 
   6     2       1.2 
 Suaug D 
   8           0.6 
 12           0.6 
   6     2       0.7 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Steponas Januška 
 Arnoldas Slušnys 
2,889.80  1958 
 1965 
60+
50+
 2020-0221 
 2020-0094 
 Klaipėdos BK 
 Kretingos BK 
 
 MX-R.Petrošienė.
2  Mindaugas Butautas 
 Tomas Tiškus 
2,470.80  1983 
 1981 
35+
35+
 2020-0502 
 2020-0187 
 Šiauliai 
 Šiauliai 
 MX-E.Grigeliūnienė.
 MX-R.Radžiūnaitė.
3  Andžej Mackevič 
 Andžej Mackevič (jr) 
2,306.00  1976 
 1998 
40+
Suaug
 2020-0146 
 2020-0147 
 BK PLAY 
 BK PLAY 
 MX-J.Ramaneckienė.
 MX-V.Movšovič.
4  Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
2,160.80  1964 
 1999 
50+
Suaug
 2020-0666 
 2020-0667 
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 MX-V.Daugėlienė.
 MX-S.Tarvydaitė.
5  Jovitas Gatelis 
 Saulius Eibukas 
2,028.20  1970 
 1970 
45+
45+
 2020-0207 
 2020-0206 
 Setas 
 Setas 
 MX-V.Žitlinskaitė.
 MX-E.Markelytė.
6  Salvijus Stravinskas 
 Nerijus Valuckas 
1,894.00  1972 
 1969 
45+
45+
 2020-0270 
 2020-0576 
 JSO 
 JSO 
 
 
7  Kristijonas Jucys 
 Augustas Valatka 
1,648.60  1980 
 2003 
35+
U-17
 2020-0167 
 2020-0144 
 Birštono BK 
 Prienų BSK 
 MX-B.Baranauskaitė.
 
8  Donatas Rumšys 
 Valentas Stončius 
1,639.80  1981 
 1989 
35+
Suaug
 2020-0254 
 2020-0256 
 JSO 
 JSO 
 MX-J.Treinytė.
 MX-J.Kazakauskaitė.
9  Audrius Vilčinskas 
 Marius Brazauskas 
1,207.80  1971 
 1993 
45+
Suaug
 2020-0214 
 2020-0994 
 Setas 
 KNBA 
 
 
10  Artiom Nikitin 
 Deividas Golubickas 
946.80  1990 
 1995 
Suaug
Suaug
  
 2020-0992 
 Vilniaus BK 
 Ignalinos BK 
 
 
11  Ramūnas Ražanauskas 
 Simas Malakauskas 
802.40  1974 
 1985 
40+
Suaug
 2020-0587 
 2020-0179 
 KNBA 
 SEB 
 
 MX-E.Ramanauskaitė.
12  Egidijus Peleckis 
 Raimundas Masevičius 
779.20  1967 
 1961 
50+
55+
 2020-0183 
 2020-0798 
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 
 
13  Jonas Seniūnas 
 Laimis Fiodorovas 
722.70  1978 
 1986 
40+
Suaug
 2020-0016 
 2020-0008 
 KNBA 
 KNBA 
 
 
14  Aidas Giedrikas 
 Gediminas Buntis 
385.70  1977 
 1981 
40+
35+
 2020-0181 
  
 Biržų BK 
 AKBK 
 
 
15  Gediminas Fridricas 
 Petras Bartušis 
274.10  1988 
 1997 
Suaug
Suaug
 2020-0001 
 2020-0581 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-E.Keturakytė.
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 56 57 
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-12-20 12:00 2008-12-21 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
2008 metų Lietuvos "B" lygos komandinės pirmenybės
2008-11-29 11:30 2008-11-30 14:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-08-23 12:00 2008-08-24 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių 1 ...
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
2020 Rugsėjis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.