Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Hummel Badmintono Lyga
  Data:  2019-06-29 10:00 - 2019-06-29 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   5     1       5.6 
   4     1       7.2 
   7           9.6 
 Suaug B 
 15           4.8 
 15           3.6 
   6     2       1.8 
 14           5.6 
 Suaug C 
   4     1       0.6 
   3     1       0.4 
   6     2       1.2 
 Suaug D 
   8           0.6 
 12           0.6 
   6     2       0.7 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Steponas Januška 
 Arnoldas Slušnys 
2,889.80  1958 
 1965 
60+
50+
 2020-0214 
 2020-0094 
 Klaipėdos BK 
 Kretingos BK 
 
 MX-R.Petrošienė.
2  Mindaugas Butautas 
 Tomas Tiškus 
2,470.80  1983 
 1981 
35+
35+
 2020-0495 
 2020-0180 
 Šiauliai 
 Šiauliai 
 MX-E.Grigeliūnienė.
 MX-R.Radžiūnaitė.
3  Andžej Mackevič 
 Andžej Mackevič (jr) 
2,306.00  1976 
 1998 
40+
Suaug
 2020-0139 
 2020-0140 
 BK PLAY 
 BK PLAY 
 MX-J.Ramaneckienė.
 MX-V.Movšovič.
4  Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
2,160.80  1964 
 1999 
50+
Suaug
 2020-0656 
 2020-0657 
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 MX-V.Daugėlienė.
 MX-S.Tarvydaitė.
5  Jovitas Gatelis 
 Saulius Eibukas 
2,028.20  1970 
 1970 
45+
45+
 2020-0200 
 2020-0199 
 Setas 
 Setas 
 MX-V.Žitlinskaitė.
 MX-E.Markelytė.
6  Salvijus Stravinskas 
 Nerijus Valuckas 
1,894.00  1972 
 1969 
45+
45+
 2020-0263 
 2020-0566 
 JSO 
 JSO 
 
 
7  Kristijonas Jucys 
 Augustas Valatka 
1,648.60  1980 
 2003 
35+
U-17
 2020-0160 
 2020-0137 
 Birštono BK 
 Prienų BSK 
 MX-B.Baranauskaitė.
 
8  Donatas Rumšys 
 Valentas Stončius 
1,639.80  1981 
 1989 
35+
Suaug
 2020-0247 
 2020-0249 
 JSO 
 JSO 
 MX-J.Treinytė.
 MX-J.Kazakauskaitė.
9  Audrius Vilčinskas 
 Marius Brazauskas 
1,207.80  1971 
 1993 
45+
Suaug
 2020-0207 
  
 Setas 
 KNBA 
 
 
10  Artiom Nikitin 
 Deividas Golubickas 
946.80  1990 
 1995 
Suaug
Suaug
  
  
 Vilniaus BK 
 Ignalinos BK 
 
 
11  Ramūnas Ražanauskas 
 Simas Malakauskas 
802.40  1974 
 1985 
40+
Suaug
 2020-0577 
 2020-0172 
 KNBA 
 SEB 
 
 MX-E.Ramanauskaitė.
12  Egidijus Peleckis 
 Raimundas Masevičius 
779.20  1967 
 1961 
50+
55+
 2020-0176 
 2020-0766 
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 
 
13  Jonas Seniūnas 
 Laimis Fiodorovas 
722.70  1978 
 1986 
40+
Suaug
 2020-0016 
 2020-0008 
 KNBA 
 KNBA 
 
 
14  Aidas Giedrikas 
 Gediminas Buntis 
385.70  1977 
 1981 
40+
35+
 2020-0174 
  
 Biržų BK 
 AKBK 
 
 
15  Gediminas Fridricas 
 Petras Bartušis 
274.10  1988 
 1997 
Suaug
Suaug
 2020-0001 
 2020-0571 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-E.Keturakytė.
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 55 56 
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [2 turas]
2007-12-15 11:00 2007-12-16 12:00
Kaunas
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2007 metų Lietuvos "B" lygos komandinės badmintono pirmenybės
2007-11-24 13:00 2007-11-25 14:00
Klaipėda
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [1 turas]
2007-08-18 12:00 2007-08-19 15:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
2020 Balandis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.