Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Hummel Badmintono Lyga
  Data:  2019-06-29 10:00 - 2019-06-29 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   5     1       5.6 
   4     1       7.2 
   7           9.6 
 Suaug B 
 15           4.8 
 15           3.6 
   6     2       1.8 
 14           5.6 
 Suaug C 
   4     1       0.6 
   3     1       0.4 
   6     2       1.2 
 Suaug D 
   8           0.6 
 12           0.6 
   6     2       0.7 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
6,081.60  1976 
 1980 
40+
35+
 2019-0279 
 2019-0280 
 BK PLAY 
 BK PLAY 
 VD-A.Mackevič (jr).
 MD-G.Dapkuvienė.
2  Aivaras Kvedarauskas 
 Aurelija Pakšytė 
5,444.05  1974 
 1979 
40+
35+
 2019-0749 
 2019-0423 
 AKBK 
 CBC 
 
 MD-R.Gečaitė.
3  Nidas Kijauskas 
 Giedrė Dapkuvienė 
5,249.64  1973 
 1976 
45+
40+
 2019-0308 
 2019-0322 
 JSO 
 JSO 
 VD-A.Kepežinskas.
 MD-J.Ramaneckienė.
4  Andrius Kordušas 
 Indrė Petrulaitienė 
4,853.60  1973 
 1979 
45+
35+
 2019-0324 
 2019-0311 
 JSO 
 JSO 
 VD-M.Stankevičius.
 MD-V.Movšovič.
5  Ramūnas Kavaliauskas 
 Rugilė Gečaitė 
3,685.91  1977 
 1988 
40+
Suaug
 2019-0410 
 2019-0440 
 CBC 
 CBC 
 VD-E.Bradūnas.
 MD-A.Pakšytė.
6  Evaldas Bradūnas 
 Aušrinė Balazaitė 
3,673.60  1992 
 2000 
Suaug
Suaug
 2019-0315 
 2019-0347 
 JSO 
 JSO 
 VD-R.Kavaliauskas.
 MD-J.Treinytė.
7  Mantas Palubinskas 
 Gerda Trakymaitė 
2,625.60  1991 
 1999 
Suaug
Suaug
 2019-0740 
 2019-0757 
 Setas 
 BK "Svajonė" 
 VD-P.Palubinskas.
 MD-R.Radžiūnaitė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Rugsėjis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.