Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Hummel Badmintono Lyga
  Data:  2019-06-29 10:00 - 2019-06-29 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   5     1       5.6 
   4     1       7.2 
   7           9.6 
 Suaug B 
 15           4.8 
 15           3.6 
   6     2       1.8 
 14           5.6 
 Suaug C 
   4     1       0.6 
   3     1       0.4 
   6     2       1.2 
 Suaug D 
   8           0.6 
 12           0.6 
   6     2       0.7 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
221.20  1972 
 1975 
45+
40+
 2019-0163 
 2019-0167 
 Setas 
 Setas 
 VD-A.Liutkus.
 
2  Česlovas Bankauskas 
 Odeta Merčaitienė 
183.40  1977 
 1984 
40+
Suaug
 2019-0933 
 2019-0552 
 AKBK 
 Šakių KISK 
 VD-R.Povilaitis.
 MD-I.Kazlauskienė.
3  Justinas Jarulaitis 
 Sandra Goroškaitė 
178.10  1994 
 1995 
Suaug
Suaug
 2019-0955 
 2019-1134 
 JSO 
 JSO 
 VD-E.Jarulaitis.
 
4  Artūras Liutkus 
 Inga Kazlauskienė 
141.76  1970 
 1975 
45+
40+
 2019-0739 
 2019-0941 
 Setas 
 Setas 
 VD-A.Šadauskas.
 MD-O.Merčaitienė.
5  Mindaugas Narkus 
 Eglė Rekašiūtė 
137.70  1983 
 1996 
35+
Suaug
 2019-0330 
 2019-0355 
 AKBK 
 AKBK 
 VD-R.Vasilevskis.
 
6  Ričardas Vasilevskis 
 Živilė Mickevičienė 
49.50  1962 
 1989 
55+
Suaug
 2019-0743 
 2019-0983 
 AKBK 
 AKBK 
 VD-M.Narkus.
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Rugsėjis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.