Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Hummel Badmintono Lyga
  Data:  2019-06-29 10:00 - 2019-06-29 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   5     1       5.6 
   4     1       7.2 
   7           9.6 
 Suaug B 
 15           4.8 
 15           3.6 
   6     2       1.8 
 14           5.6 
 Suaug C 
   4     1       0.6 
   3     1       0.4 
   6     2       1.2 
 Suaug D 
   8           0.6 
 12           0.6 
   6     2       0.7 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
3,910.58  1985 
 1983 
Suaug
35+
 2019-1063 
 2019-1066 
 Kauno BK 
 Kauno BK 
 
 
2  Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
3,430.11  1965 
 1974 
50+
40+
 2019-0113 
 2019-0114 
 Kretingos BK 
 Kretingos BK 
 VD-S.Januška.
 MD-S.Tarvydaitė.
3  Andžej Mackevič (jr) 
 Vitalija Movšovič 
2,695.53  1998 
 2001 
Suaug
U-19
 2019-0281 
 2019-0040 
 BK PLAY 
 Vilniaus BK 
 VD-A.Mackevič.
 MD-I.Petrulaitienė.
4  Arūnas Morkūnas 
 Rasa Ambrasienė 
2,496.88  1962 
 1962 
55+
55+
 2019-0527 
 2019-0435 
 JSO 
 CBC 
 
 
5  Martynas Povilaitis 
 Viktorija Suško 
2,443.40  1980 
 1989 
35+
Suaug
 2019-0025 
 2019-0379 
 Vilniaus BK 
 SEB 
 
 MD-E.Markelytė.
6  Artūras Jachontovas 
 Salvinija Tarvydaitė 
1,807.26  1999 
 1967 
Suaug
50+
 2019-0717 
 2019-0997 
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 VD-S.Galentas.
 MD-R.Petrošienė.
7  Marijus Stankevičius 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
2,148.40  1972 
 1981 
45+
35+
 2019-0922 
 2019-0171 
 JSO 
 Setas 
 VD-A.Kordušas.
 MD-B.Baranauskaitė.
8  Tomas Tiškus 
 Rasa Radžiūnaitė 
2,307.44  1981 
 2003 
35+
U-17
 2019-0793 
 2019-0759 
 Šiauliai 
 BK "Svajonė" 
 VD-M.Butautas.
 MD-G.Trakymaitė.
9  Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
2,182.00  1985 
 1985 
Suaug
Suaug
 2019-0181 
 2019-0060 
 SEB 
 KNBA 
 VD-R.Ražanauskas.
 
10  Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
1,608.60  1981 
 1984 
35+
Suaug
 2019-0333 
 2019-0357 
 JSO 
 AKBK 
 VD-V.Stončius.
 MD-A.Balazaitė.
11  Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
1,583.00  1980 
 1983 
35+
35+
 2019-0297 
 2019-0572 
 Birštono BK 
 Birštono BK 
 VD-A.Valatka.
 MD-J.Živatkauskaitė.
12  Valentas Stončius 
 Justė Kazakauskaitė 
1,505.00  1989 
 1995 
Suaug
Suaug
 2019-0334 
 2019-0304 
 JSO 
 JSO 
 VD-D.Rumšys.
 MD-V.Žitlinskaitė.
13  Jovitas Gatelis 
 Vaida Žitlinskaitė 
1,495.38  1970 
 1994 
45+
Suaug
 2019-0159 
 2019-0184 
 Setas 
 Ukmergė 
 VD-S.Eibukas.
 MD-J.Kazakauskaitė.
14  Saulius Eibukas 
 Eglė Markelytė 
988.50  1970 
 1983 
45+
35+
 2019-0158 
 2019-0375 
 Setas 
 SEB 
 VD-J.Gatelis.
 MD-V.Suško.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.