Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Hummel Badmintono Lyga
  Data:  2019-06-29 10:00 - 2019-06-29 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   5     1       5.6 
   4     1       7.2 
   7           9.6 
 Suaug B 
 15           4.8 
 15           3.6 
   6     2       1.8 
 14           5.6 
 Suaug C 
   4     1       0.6 
   3     1       0.4 
   6     2       1.2 
 Suaug D 
   8           0.6 
 12           0.6 
   6     2       0.7 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
3,910.58  1985 
 1983 
Suaug
35+
  
 2020-0166 
 Kauno BK 
 Kauno BK 
 
 
2  Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
3,430.11  1965 
 1974 
50+
40+
 2020-0094 
 2020-0092 
 Kretingos BK 
 Kretingos BK 
 VD-S.Januška.
 MD-S.Tarvydaitė.
3  Andžej Mackevič (jr) 
 Vitalija Movšovič 
2,695.53  1998 
 2001 
Suaug
U-19
 2020-0140 
 2020-0052 
 BK PLAY 
 Vilniaus BK 
 VD-A.Mackevič.
 MD-I.Petrulaitienė.
4  Arūnas Morkūnas 
 Rasa Ambrasienė 
2,496.88  1962 
 1962 
55+
55+
 2020-0243 
 2020-0168 
 JSO 
 CBC 
 
 
5  Martynas Povilaitis 
 Viktorija Suško 
2,443.40  1980 
 1989 
35+
Suaug
 2020-0026 
 2020-0618 
 Vilniaus BK 
 SEB 
 
 MD-E.Markelytė.
6  Artūras Jachontovas 
 Salvinija Tarvydaitė 
1,807.26  1999 
 1967 
Suaug
50+
 2020-0657 
  
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 VD-S.Galentas.
 MD-R.Petrošienė.
7  Marijus Stankevičius 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
2,148.40  1972 
 1981 
45+
35+
 2020-0248 
 2020-0213 
 JSO 
 Setas 
 VD-A.Kordušas.
 MD-B.Baranauskaitė.
8  Tomas Tiškus 
 Rasa Radžiūnaitė 
2,307.44  1981 
 2003 
35+
U-17
 2020-0180 
 2020-0126 
 Šiauliai 
 BK "Svajonė" 
 VD-M.Butautas.
 MD-G.Trakymaitė.
9  Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
2,182.00  1985 
 1985 
Suaug
Suaug
 2020-0172 
 2020-0004 
 SEB 
 KNBA 
 VD-R.Ražanauskas.
 
10  Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
1,608.60  1981 
 1984 
35+
Suaug
 2020-0247 
 2020-0198 
 JSO 
 AKBK 
 VD-V.Stončius.
 MD-A.Balazaitė.
11  Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
1,583.00  1980 
 1983 
35+
35+
 2020-0160 
 2020-0157 
 Birštono BK 
 Birštono BK 
 VD-A.Valatka.
 MD-J.Živatkauskaitė.
12  Valentas Stončius 
 Justė Kazakauskaitė 
1,505.00  1989 
 1995 
Suaug
Suaug
 2020-0249 
 2020-0239 
 JSO 
 JSO 
 VD-D.Rumšys.
 MD-V.Žitlinskaitė.
13  Jovitas Gatelis 
 Vaida Žitlinskaitė 
1,495.38  1970 
 1994 
45+
Suaug
 2020-0200 
 2020-0289 
 Setas 
 Ukmergė 
 VD-S.Eibukas.
 MD-J.Kazakauskaitė.
14  Saulius Eibukas 
 Eglė Markelytė 
988.50  1970 
 1983 
45+
35+
 2020-0199 
 2020-0615 
 Setas 
 SEB 
 VD-J.Gatelis.
 MD-V.Suško.
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 55 56 
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [2 turas]
2007-12-15 11:00 2007-12-16 12:00
Kaunas
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2007 metų Lietuvos "B" lygos komandinės badmintono pirmenybės
2007-11-24 13:00 2007-11-25 14:00
Klaipėda
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [1 turas]
2007-08-18 12:00 2007-08-19 15:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
2020 Balandis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.