Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Hummel Badmintono Lyga
  Data:  2019-06-29 10:00 - 2019-06-29 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   5     1       5.6 
   4     1       7.2 
   7           9.6 
 Suaug B 
 15           4.8 
 15           3.6 
   6     2       1.8 
 14           5.6 
 Suaug C 
   4     1       0.6 
   3     1       0.4 
   6     2       1.2 
 Suaug D 
   8           0.6 
 12           0.6 
   6     2       0.7 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
3,910.58  1985 
 1983 
Suaug
35+
  
 2020-0173 
 Kauno BK 
 Kauno BK 
 
 
2  Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
3,430.11  1965 
 1974 
50+
40+
 2020-0094 
 2020-0092 
 Kretingos BK 
 Kretingos BK 
 VD-S.Januška.
 MD-S.Tarvydaitė.
3  Andžej Mackevič (jr) 
 Vitalija Movšovič 
2,695.53  1998 
 2001 
Suaug
U-19
 2020-0147 
 2020-0052 
 BK PLAY 
 Vilniaus BK 
 VD-A.Mackevič.
 MD-I.Petrulaitienė.
4  Arūnas Morkūnas 
 Rasa Ambrasienė 
2,496.88  1962 
 1962 
55+
55+
 2020-0250 
 2020-0175 
 JSO 
 CBC 
 
 
5  Martynas Povilaitis 
 Viktorija Suško 
2,443.40  1980 
 1989 
35+
Suaug
 2020-0026 
 2020-0628 
 CBC 
 SEB 
 
 MD-E.Markelytė.
6  Artūras Jachontovas 
 Salvinija Tarvydaitė 
1,807.26  1999 
 1967 
Suaug
50+
 2020-0667 
 2020-1019 
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 VD-S.Galentas.
 MD-R.Petrošienė.
7  Marijus Stankevičius 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
2,148.40  1972 
 1981 
45+
35+
 2020-0255 
 2020-0220 
 JSO 
 Setas 
 VD-A.Kordušas.
 MD-B.Baranauskaitė.
8  Tomas Tiškus 
 Rasa Radžiūnaitė 
2,307.44  1981 
 2003 
35+
U-17
 2020-0187 
 2020-0133 
 Šiauliai 
 BK "Svajonė" 
 VD-M.Butautas.
 MD-G.Trakymaitė.
9  Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
2,182.00  1985 
 1985 
Suaug
Suaug
 2020-0179 
 2020-0004 
 SEB 
 KNBA 
 VD-R.Ražanauskas.
 
10  Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
1,608.60  1981 
 1984 
35+
Suaug
 2020-0254 
 2020-0205 
 JSO 
 AKBK 
 VD-V.Stončius.
 MD-A.Balazaitė.
11  Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
1,583.00  1980 
 1983 
35+
35+
 2020-0167 
 2020-0164 
 Birštono BK 
 Birštono BK 
 VD-A.Valatka.
 MD-J.Živatkauskaitė.
12  Valentas Stončius 
 Justė Kazakauskaitė 
1,505.00  1989 
 1995 
Suaug
Suaug
 2020-0256 
 2020-0246 
 JSO 
 JSO 
 VD-D.Rumšys.
 MD-V.Žitlinskaitė.
13  Jovitas Gatelis 
 Vaida Žitlinskaitė 
1,495.38  1970 
 1994 
45+
Suaug
 2020-0207 
 2020-0296 
 Setas 
 Ukmergė 
 VD-S.Eibukas.
 MD-J.Kazakauskaitė.
14  Saulius Eibukas 
 Eglė Markelytė 
988.50  1970 
 1983 
45+
35+
 2020-0206 
 2020-0625 
 Setas 
 SEB 
 VD-J.Gatelis.
 MD-V.Suško.
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 56 57 
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-12-20 12:00 2008-12-21 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
2008 metų Lietuvos "B" lygos komandinės pirmenybės
2008-11-29 11:30 2008-11-30 14:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-08-23 12:00 2008-08-24 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių 1 ...
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
2020 Rugsėjis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.