Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Hummel Badmintono Lyga
  Data:  2019-06-29 10:00 - 2019-06-29 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   5     1       5.6 
   4     1       7.2 
   7           9.6 
 Suaug B 
 15           4.8 
 15           3.6 
   6     2       1.8 
 14           5.6 
 Suaug C 
   4     1       0.6 
   3     1       0.4 
   6     2       1.2 
 Suaug D 
   8           0.6 
 12           0.6 
   6     2       0.7 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Robertas Giedraitis 
 Vilimas Šimkus 
567.30  1977 
 1967 
40+
50+
 2019-0531 
 2019-1143 
 Setas 
 Setas 
 MX-R.Šutaitė-Giedraitienė.
 
2  Ąžuolas Barkauskas 
 Rokas Barkauskas 
503.50  2004 
 2006 
U-17
U-15
 2019-0761 
 2019-0844 
 BK "Svajonė" 
 BK "Svajonė" 
 
 
3  Pranas Varaneckas 
 Nerijus Molis 
386.10  1990 
 1978 
Suaug
40+
 2019-0565 
 2019-0283 
 SEB 
 BK PLAY 
 
 
4  Artūras Liutkus 
 Aurelijus Šadauskas 
274.00  1970 
 1972 
45+
45+
 2019-0739 
 2019-0163 
 Setas 
 Setas 
 MX-I.Kazlauskienė.
 MX-J.Šadauskienė.
5  Ernestas Jarulaitis 
 Justinas Jarulaitis 
101.60  1972 
 1994 
45+
Suaug
 2019-0974 
 2019-0955 
 Šiauliai 
 JSO 
 
 MX-S.Goroškaitė.
6  Artūras Sirbikė 
 Vidmantas Galiauskas 
100.45  1977 
 1974 
40+
40+
 2019-0244 
 2019-0234 
 Panevėžio BK 
 Panevėžio BK 
 
 MX-R.Staupelienė.
7  Ričardas Vasilevskis 
 Mindaugas Narkus 
99.65  1962 
 1983 
55+
35+
 2019-0743 
 2019-0330 
 AKBK 
 AKBK 
 MX-Ž.Mickevičienė.
 MX-E.Rekašiūtė.
8  Raimondas Povilaitis 
 Česlovas Bankauskas 
80.70  1970 
 1977 
45+
40+
 2019-0533 
 2019-0933 
 Setas 
 AKBK 
 
 MX-O.Merčaitienė.
9  Liudas Liepa 
 Augustinas Stankevičius 
74.50  1987 
 1984 
Suaug
Suaug
 2019-0579 
 2019-0589 
 CBC 
 CBC 
 
 
10  Dainius Mitrulevičius 
 Laurynas Mitrulevičius 
39.60  1967 
 1988 
50+
Suaug
 2019-1076 
 2019-1077 
 BK "Svajonė" 
 BK "Svajonė" 
 
 
11  Žilvinas Mordas 
 Vytautas Liutika 
27.40  1973 
 1966 
45+
50+
 2019-0938 
 2019-0326 
 AKBK 
 AKBK 
 
 
12  Gražvydas Petrauskas 
 Dovydas Petrauskas 
21.60  1968 
 1990 
50+
Suaug
 2019-1079 
 2019-1078 
 BK "Svajonė" 
 BK "Svajonė" 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:30 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.