Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (6 etapas)
  Data:  2019-03-16 10:00 - 2019-03-16 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   9           4 
 10           5.6 
 20           8 
 Suaug C 
 19           0.9 
 11           0.9 
 20           1.4 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 19 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Rūta Bubulienė   1975   40+  2019-0363    7 Suaug B MD V.Bubulytė 3·20
 Egidijus Bubulis   2000   Suaug  2019-0636    9 Suaug C VD G.Buitvydas 101·112·127·141
 Gediminas Buitvydas   1990   Suaug  2019-0634    9 Suaug C VD E.Bubulis 101·112·127·141   4 Suaug C MX A.Kazlienė  40·54·69·85
 Gytis Celencevičius   1989   Suaug  2019-0525  19 Suaug B MX Ž.Nečejauskaitė 35·83·93 12 Suaug C VD L.Bečalis 102·113·125·139
 Gediminas Fridricas   1988   Suaug  2019-0110    8 Suaug C VD L.Žibūda 101·116·129·143 10 Suaug C MX E.Keturakytė 43·56·72·86
 Gintarė Gumbytė   1985   Suaug  2019-0559    3 Suaug C MD V.Žitlinskaitė 110·121·135 17 Suaug C MX A.Gervelė 29·37·53·71
 Aurimas Kamantauskas   1979   35+  2019-0107    1 Suaug C VD R.Ražanauskas 100·112·125·140   2 Suaug C MX V.Žitlinskaitė 44·56·70·84
 Eglė Ramanauskaitė   1985   Suaug  2019-0060  10 Suaug B MD E.Bajorinaitė 3·11·17·25 14 Suaug B MX S.Malakauskas 35·49·67
 Ramūnas Ražanauskas   1974   40+  2019-0257    1 Suaug C VD A.Kamantauskas 100·112·125·140 12 Suaug C MX D.Lubė 39·58·73·87
 Paulius Rudokas   1990   Suaug  2019-0558  16 Suaug C VD D.Banevičius 94·100·116·131·146   8 Suaug C MX G.Ramanauskaitė 38·57
 Rasma Tumbrotaitė   1987   Suaug  2019-0631    4 Suaug C MD A.Kazlienė  109·122·137   7 Suaug C MX L.Žibūda 43·60
 Lauras Žibūda   1977   40+  2019-0112    8 Suaug C VD G.Fridricas 101·116·129·143   7 Suaug C MX R.Tumbrotaitė 43·60
 Elžbieta Bajorinaitė   1998   Suaug  2019-0384  10 Suaug B MD E.Ramanauskaitė 3·11·17·25 11 Suaug B MX G.Jaugielavičius 50·63·79
 Dovydas Banevičius   1994   Suaug  2019-0632  16 Suaug C VD P.Rudokas 94·100·116·131·146
 Vaiva Bubulytė   2001   U-19  2019-0813    7 Suaug B MD R.Bubulienė 3·20
 Akvilė Kazlienė    1982   35+  2019-0560    4 Suaug C MD R.Tumbrotaitė 109·122·137   4 Suaug C MX G.Buitvydas 40·54·69·85
 Evelina Keturakytė   1993   Suaug  2019-0730  10 Suaug C MX G.Fridricas 43·56·72·86
 Živilė Nečejauskaitė   1989   Suaug  2019-0633  19 Suaug B MX G.Celencevičius 35·83·93
 Gintarė Ramanauskaitė   1994   Suaug  2019-0561  11 Suaug C MD D.Lubė 98·110·123·137   8 Suaug C MX P.Rudokas 38·57
   CBC 72 ]
   Vilniaus BK 4 ]
   Panevėžio BK 1 ]
   SEB 6 ]
   Ignalinos BK 2 ]
   Virus 7 ]
   BK PLAY 4 ]
   GPT 2 ]
   Šakių KISK 1 ]
   Ukmergė 1 ]
Viso dalyvių: 119
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.