Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (6 etapas)
  Data:  2019-03-16 10:00 - 2019-03-16 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   9           4 
 10           5.6 
 20           8 
 Suaug C 
 19           0.9 
 11           0.9 
 20           1.4 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 19 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Rūta Bubulienė   1975   40+  2020-0006    7 Suaug B MD V.Bubulytė 3·20
 Egidijus Bubulis   2000   Suaug      9 Suaug C VD G.Buitvydas 101·112·127·141
 Gediminas Buitvydas   1990   Suaug  2020-0007    9 Suaug C VD E.Bubulis 101·112·127·141   4 Suaug C MX A.Kazlienė  40·54·69·85
 Gytis Celencevičius   1989   Suaug  2020-0001  19 Suaug B MX Ž.Nečejauskaitė 35·83·93 12 Suaug C VD L.Bečalis 102·113·125·139
 Gediminas Fridricas   1988   Suaug  2020-0001    8 Suaug C VD L.Žibūda 101·116·129·143 10 Suaug C MX E.Keturakytė 43·56·72·86
 Gintarė Gumbytė   1985   Suaug      3 Suaug C MD V.Žitlinskaitė 110·121·135 17 Suaug C MX A.Gervelė 29·37·53·71
 Aurimas Kamantauskas   1979   35+      1 Suaug C VD R.Ražanauskas 100·112·125·140   2 Suaug C MX V.Žitlinskaitė 44·56·70·84
 Eglė Ramanauskaitė   1985   Suaug  2020-0004  10 Suaug B MD E.Bajorinaitė 3·11·17·25 14 Suaug B MX S.Malakauskas 35·49·67
 Ramūnas Ražanauskas   1974   40+      1 Suaug C VD A.Kamantauskas 100·112·125·140 12 Suaug C MX D.Lubė 39·58·73·87
 Paulius Rudokas   1990   Suaug  2020-0003  16 Suaug C VD D.Banevičius 94·100·116·131·146   8 Suaug C MX G.Rudokienė 38·57
 Rasma Tumbrotaitė   1987   Suaug      4 Suaug C MD A.Kazlienė  109·122·137   7 Suaug C MX L.Žibūda 43·60
 Lauras Žibūda   1977   40+      8 Suaug C VD G.Fridricas 101·116·129·143   7 Suaug C MX R.Tumbrotaitė 43·60
 Elžbieta Bajorinaitė   1998   Suaug    10 Suaug B MD E.Ramanauskaitė 3·11·17·25 11 Suaug B MX G.Jaugielavičius 50·63·79
 Dovydas Banevičius   1994   Suaug    16 Suaug C VD P.Rudokas 94·100·116·131·146
 Vaiva Bubulytė   2001   U-19  2020-0011    7 Suaug B MD R.Bubulienė 3·20
 Akvilė Kazlienė    1982   35+      4 Suaug C MD R.Tumbrotaitė 109·122·137   4 Suaug C MX G.Buitvydas 40·54·69·85
 Evelina Keturakytė   1993   Suaug  2020-0010  10 Suaug C MX G.Fridricas 43·56·72·86
 Živilė Nečejauskaitė   1989   Suaug  2020-0006  19 Suaug B MX G.Celencevičius 35·83·93
 Gintarė Rudokienė   1994   Suaug  2020-0007  11 Suaug C MD D.Lubė 98·110·123·137   8 Suaug C MX P.Rudokas 38·57
   CBC 72 ]
   Panevėžio BK 1 ]
   Vilniaus BK 4 ]
   SEB 6 ]
   Ignalinos BK 2 ]
   Virus 7 ]
   BK PLAY 4 ]
   GPT 2 ]
   Šakių KISK 1 ]
   Ukmergė 1 ]
Viso dalyvių: 119
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.