Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (6 etapas)
  Data:  2019-03-16 10:00 - 2019-03-16 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   9           4 
 10           5.6 
 20           8 
 Suaug C 
 19           0.9 
 11           0.9 
 20           1.4 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 19 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Rūta Bubulienė   1975   40+  2020-0006    7 Suaug B MD V.Bubulytė 3·20
 Egidijus Bubulis   2000   Suaug  2020-0007    9 Suaug C VD G.Buitvydas 101·112·127·141
 Gediminas Buitvydas   1990   Suaug  2020-0007    9 Suaug C VD E.Bubulis 101·112·127·141   4 Suaug C MX A.Kazlienė  40·54·69·85
 Gytis Celencevičius   1989   Suaug  2020-0013  19 Suaug B MX Ž.Nečejauskaitė 35·83·93 12 Suaug C VD L.Bečalis 102·113·125·139
 Gediminas Fridricas   1988   Suaug  2020-0001    8 Suaug C VD L.Žibūda 101·116·129·143 10 Suaug C MX E.Keturakytė 43·56·72·86
 Gintarė Gumbytė   1985   Suaug      3 Suaug C MD V.Žitlinskaitė 110·121·135 17 Suaug C MX A.Gervelė 29·37·53·71
 Aurimas Kamantauskas   1979   35+  2020-0661    1 Suaug C VD R.Ražanauskas 100·112·125·140   2 Suaug C MX V.Žitlinskaitė 44·56·70·84
 Eglė Ramanauskaitė   1985   Suaug  2020-0004  10 Suaug B MD E.Bajorinaitė 3·11·17·25 14 Suaug B MX S.Malakauskas 35·49·67
 Ramūnas Ražanauskas   1974   40+  2020-0577    1 Suaug C VD A.Kamantauskas 100·112·125·140 12 Suaug C MX D.Lubė 39·58·73·87
 Paulius Rudokas   1990   Suaug  2020-0015  16 Suaug C VD D.Banevičius 94·100·116·131·146   8 Suaug C MX G.Rudokienė 38·57
 Rasma Tumbrotaitė   1987   Suaug      4 Suaug C MD A.Kazlienė  109·122·137   7 Suaug C MX L.Žibūda 43·60
 Lauras Žibūda   1977   40+  2020-0750    8 Suaug C VD G.Fridricas 101·116·129·143   7 Suaug C MX R.Tumbrotaitė 43·60
 Elžbieta Bajorinaitė   1998   Suaug    10 Suaug B MD E.Ramanauskaitė 3·11·17·25 11 Suaug B MX G.Jaugielavičius 50·63·79
 Dovydas Banevičius   1994   Suaug    16 Suaug C VD P.Rudokas 94·100·116·131·146
 Vaiva Bubulytė   2001   U-19  2020-0011    7 Suaug B MD R.Bubulienė 3·20
 Akvilė Kazlienė    1982   35+      4 Suaug C MD R.Tumbrotaitė 109·122·137   4 Suaug C MX G.Buitvydas 40·54·69·85
 Evelina Keturakytė   1993   Suaug  2020-0010  10 Suaug C MX G.Fridricas 43·56·72·86
 Živilė Nečejauskaitė   1989   Suaug  2020-0018  19 Suaug B MX G.Celencevičius 35·83·93
 Gintarė Rudokienė   1994   Suaug  2020-0019  11 Suaug C MD D.Lubė 98·110·123·137   8 Suaug C MX P.Rudokas 38·57
   CBC 72 ]
   Panevėžio BK 1 ]
   Vilniaus BK 4 ]
   SEB 6 ]
   Virus 7 ]
   Ignalinos BK 2 ]
   BK PLAY 4 ]
   GPT 2 ]
   Šakių KISK 1 ]
   Ukmergė 1 ]
Viso dalyvių: 119
  Turnyrai 
   1 2 ... 55 56 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-11 10:00 2020-07-11 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 10:00 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų komandinis badmintono čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 19:00
KTU sporto salė, Kaunas
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
2020 Liepa
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.