Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (6 etapas)
  Data:  2019-03-16 10:00 - 2019-03-16 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   9           4 
 10           5.6 
 20           8 
 Suaug C 
 19           0.9 
 11           0.9 
 20           1.4 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 19 ]
   CBC 72 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Danyu Zhong   1989   Suaug      9 Suaug B MD K.Ragalevičiūtė 2·20 18 Suaug B MX P.Gusev 36·52·68
 Almantas Abromaitis   1988   Suaug  2020-0305  13 Suaug C VD R.Lengvenis 103·117·131·145 15 Suaug C MX K.Juodeškaitė 32·75·88
 Audrius Ambrasas   1962   55+  2020-0167    8 Suaug B MX R.Ambrasienė 46·65
 Dainius Čeplinskas   1977   40+  2020-0310    6 Suaug B MX R.Ulozaitė 50·67·81
 Ignas Dundulis   1986   Suaug  2020-0312  17 Suaug C VD A.Kvietkauskas 94·147
 Pranciškus Gečas   1992   Suaug  2020-0634    4 Suaug B VD J.Pauliukas 4·14·23   7 Suaug B MX R.Gečaitė 51·64·79·91
 Arvydas Gervelė   1977   40+    17 Suaug C MX G.Gumbytė 29·37·53·71
 Kotryna Janutaitė   1988   Suaug  2020-0478    1 Suaug C MD Ž.Simonaitytė 108·122·136   6 Suaug C MX A.Pečiboršč 42·55·72
 Gintautas Jaugielavičius   1971   45+      3 Suaug B VD A.Misius 5·13·22 11 Suaug B MX E.Bajorinaitė 50·63·79
 Vidmantas Jonikas   1977   40+  2020-0637  17 Suaug B MX A.Navickaitė 33·82·93
 Skirmantas Jurkevičius   1962   55+  2020-0009    7 Suaug B VD A.Tamošaitis 6·15·23 20 Suaug B MX E.San Sansches 34·82
 Joana Kairienė   1987   Suaug      9 Suaug C MD K.Juodeškaitė 97·138 16 Suaug C MX D.Sirvydis 29·88
 Ramūnas Kavaliauskas   1977   40+  2020-0319    2 Suaug B VD G.Miestauskas 6·13·21   3 Suaug B MX A.Brikaitė 49·63·77·89
 Kęstutis Kučinskas   1982   35+  2020-0323  15 Suaug C VD V.Šalunovas 96·107·119·130·144
 Asta Kvasytė   1983   35+      6 Suaug C MD A.Lingytė 98·124·138
 Robertas Lengvenis   1986   Suaug    13 Suaug C VD A.Abromaitis 103·117·131·145
 Liudas Liepa   1987   Suaug    18 Suaug C VD A.Stankevičius 96·133·147
 Darius Likas   1972   45+  2020-0325  10 Suaug C VD D.Sirvydis 106·115·128·142   1 Suaug C MX Ž.Simonaitytė 37·57·73
 Tomas Lukoševičius   1980   35+      1 Suaug B VD K.Šemeta 10·12·21   2 Suaug B MX J.Žibūdienė 52·64·77·90
 Dalius Martinaitis   1985   Suaug  2020-0480  11 Suaug C VD A.Pečiboršč 105·114·126·139   9 Suaug C MX L.Venckutė 38·53·69·84
 Gabrielė Masevičienė         10 Suaug C MD L.Venckutė 99·124 14 Suaug C MX A.Masevičius 31·75
 Augustas Masevičius           7 Suaug C VD R.Masevičius 106·119·132·146 14 Suaug C MX G.Masevičienė 31·75
 Dainius Mazėtis   1977   40+  2020-0326    2 Suaug C VD M.Puchovičius 107·115·126·140
 Aldas Maziliauskas   1983   35+      5 Suaug C VD V.Česonis 102·117·129·144
 Alina Michaliova   1981   35+  2020-0650    5 Suaug C MD I.Jakutienė 109·120·135
 Giedrius Miestauskas   1987   Suaug  2020-0327    2 Suaug B VD R.Kavaliauskas 6·13·21
 Aurimas Misius   1980   35+      3 Suaug B VD G.Jaugielavičius 5·13·22   4 Suaug B MX A.Pakšytė 48·62·76·90
 Artūras Nareika   1984   Suaug  2020-0328    5 Suaug B VD A.Olšauskas 4·12·22 10 Suaug B MX K.Nareikienė 51·68·81·92
 Aurelija Pakšytė   1979   35+  2020-0358    1 Suaug B MD A.Brikaitė 9·16·25   4 Suaug B MX A.Misius 48·62·76·90
 Jurgis Pauliukas   1972   45+  2020-0641    4 Suaug B VD P.Gečas 4·14·23 15 Suaug B MX B.Rakštytė 36·83
 Sergej Pavlov   1987   Suaug      9 Suaug B VD P.Gusev 1·10·14·24
 Augustas Pečiboršč   1984   Suaug    11 Suaug C VD D.Martinaitis 105·114·126·139   6 Suaug C MX K.Janutaitė 42·55·72
 Jelena Puchova   1983   35+  2020-0330    2 Suaug B MD J.Žibūdienė 11·19·27
 Martynas Puchovičius   1977   40+  2020-0331    2 Suaug C VD D.Mazėtis 107·115·126·140   3 Suaug C MX S.Macijauskaitė 41·55·70·85
 Beata Rakštytė   1974   40+  2020-0010    3 Suaug B MD T.Urbonienė 8·17·26 15 Suaug B MX J.Pauliukas 36·83
 Darius Sirvydis   1981   35+  2020-0335  10 Suaug C VD D.Likas 106·115·128·142 16 Suaug C MX J.Kairienė 29·88
 Aidas Stalmokas   1973   45+  2020-0336    6 Suaug C VD A.Surgutanovas 105·118·130·143
 Karolis Šemeta   1984   Suaug  2020-0338    1 Suaug B VD T.Lukoševičius 10·12·21   1 Suaug B MX J.Kažanauskaitė 45·61·76·89
 Aušrys Šliavas   1973   45+    19 Suaug C VD Š.Andriulionis 95·133
 Agnius Tamošaitis   1983   35+  2020-0753    7 Suaug B VD S.Jurkevičius 6·15·23   5 Suaug B MX T.Urbonienė 47·62·78·91
 Marius Tamošiūnas   2001   U-19      8 Suaug B VD Ž.Tamošiūnas 1
 Žilvinas Tamošiūnas   1968   50+  2020-0341    8 Suaug B VD M.Tamošiūnas 1 13 Suaug B MX A.Montvydaitė 34·48·66
 Rūta Ulozaitė   1986   Suaug  2020-0366    4 Suaug B MD R.Gečaitė 7·18·27   6 Suaug B MX D.Čeplinskas 50·67·81
 Raimondas Venslovas   1986   Suaug  2020-0368  19 Suaug C MX T.Jančiauskienė 31·41·59
 Almantas Viruišis   1961   55+  2020-0295    5 Suaug C MX I.Ivoškienė 39·54·71·86
 Viktorija Zonytė   1995   Suaug  2020-0370    8 Suaug C MD A.Mastavičiūtė 97·108·120·134
 Rasa Ambrasienė   1962   55+  2020-0168    8 Suaug B MX A.Ambrasas 46·65
 Šarūnas Andriulionis   1980   35+  2020-0632  19 Suaug C VD A.Šliavas 95·133
 Aušra Brikaitė   1984   Suaug  2020-0308    1 Suaug B MD A.Pakšytė 9·16·25   3 Suaug B MX R.Kavaliauskas 49·63·77·89
 Vilija Čekanauskienė   1983   35+  2020-0346    6 Suaug B MD V.Suško 8·19·28 12 Suaug B MX J.Masaitis 47·66·80
 Diana Daugerd   1988   Suaug  2020-0645  11 Suaug C MX L.Liaudanskas 42·59·74·87
 Rugilė Gečaitė   1988   Suaug  2020-0348    4 Suaug B MD R.Ulozaitė 7·18·27   7 Suaug B MX P.Gečas 51·64·79·91
 Ilona Ivoškienė   1961   55+  2020-0646    5 Suaug C MX A.Viruišis 39·54·71·86
 Inga Jakutienė   1972   45+  2020-0636    5 Suaug C MD A.Michaliova 109·120·135
 Toma Jančiauskienė   1986   Suaug    19 Suaug C MX R.Venslovas 31·41·59
 Justė Kažanauskaitė   1992   Suaug      1 Suaug B MX K.Šemeta 45·61·76·89
 Andrius Kvietkauskas   1986   Suaug  2020-0353  17 Suaug C VD I.Dundulis 94·147
 Aušra Lingytė   1987   Suaug  2020-0649    6 Suaug C MD A.Kvasytė 98·124·138
 Sigutė Macijauskaitė   1981   35+  2020-0355    3 Suaug C MX M.Puchovičius 41·55·70·85
 Asta Mastavičiūtė   1979   35+  2020-0356    8 Suaug C MD V.Zonytė 97·108·120·134
 Kristina Nareikienė   1984   Suaug  2020-0357    8 Suaug B MD A.Montvydaitė 2·9·18·28 10 Suaug B MX A.Nareika 51·68·81·92
 Agnė Navickaitė   1984   Suaug  2020-0746  17 Suaug B MX V.Jonikas 33·82·93
 Artūras Olšauskas   1983   35+  2020-0651    5 Suaug B VD A.Nareika 4·12·22
 Kotryna Ragalevičiūtė   1989   Suaug      9 Suaug B MD D.Zhong 2·20
 Eglė San Sansches         20 Suaug B MX S.Jurkevičius 34·82
 Augustinas Stankevičius   1984   Suaug  2020-0337  18 Suaug C VD L.Liepa 96·133·147
 Artūras Surgutanovas   1975   40+  2020-0644    6 Suaug C VD A.Stalmokas 105·118·130·143
 Vitalijus Šalunovas   1969   45+  2020-0364  15 Suaug C VD K.Kučinskas 96·107·119·130·144
 Tanita Urbonienė   1974   40+  2020-0342    3 Suaug B MD B.Rakštytė 8·17·26   5 Suaug B MX A.Tamošaitis 47·62·78·91
 Lina Venckutė   1990   Suaug  2020-0367  10 Suaug C MD G.Masevičienė 99·124   9 Suaug C MX D.Martinaitis 38·53·69·84
 Albinas Zakarauskas   1977   40+      4 Suaug C VD L.Liaudanskas 103·113·127·142
 Justė Žibūdienė   1982   35+  2020-0371    2 Suaug B MD J.Puchova 11·19·27   2 Suaug B MX T.Lukoševičius 52·64·77·90
   Panevėžio BK 1 ]
   Vilniaus BK 4 ]
   SEB 6 ]
   Ignalinos BK 2 ]
   Virus 7 ]
   BK PLAY 4 ]
   GPT 2 ]
   Šakių KISK 1 ]
   Ukmergė 1 ]
Viso dalyvių: 119
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 56 
Tauragės apskrities 10-mečiui paminėti skirtas atviras badmintono čempionatas
2005-04-16 11:00 2005-04-17 15:00
Gaurės g. 27 a, Tauragė
KELMĖS TAURĖ 2005
2005-04-02 10:00 2005-04-02 20:00
Kelmė, J.Janonio 9, ,,Aukuro“ vidurinės ...
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2005-03-19 11:00 2005-03-20 14:00
Gaurės 27a, Tauragė
2005 m. Lietuvos studentų čempionatas
2005-03-05 10:00 2005-03-05 18:00
KTU statybos f-to sporto salė, Kaunas
Vasario 16-osios veteranų turnyras
2005-02-16 10:00 2005-02-16 16:00
Kretinga, Technikos mokyklos sporto salė ...
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 17:00
Žalgirių m-kla, Tauragė.
Badmintono turnyras "Vilnius - 2005"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 18:00
Vilniaus skvošo klubas
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas
2005-01-29 12:00 2005-01-30 17:00
Klaipėda
Mėgėjų turnyras 2005
2005-01-08 10:00 2005-01-08 18:00
Kaunas, Drobės g.
2004 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2004-12-18 11:00 2004-12-18 18:00
Kaunas
2004 m. LIETUVOS KOMANDINIS BADMINTONO ČEMPIONATAS
2004-12-11 11:00 2004-12-12 15:00
Kaunas
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
LIETUVOS BADMINTONO MĖGĖJŲ 'GRAND PRIX'
2004-10-09 00:00 2004-10-09 00:00
Kaunas
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
2020 Birželis
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.