Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (6 etapas)
  Data:  2019-03-16 10:00 - 2019-03-16 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   9           4 
 10           5.6 
 20           8 
 Suaug C 
 19           0.9 
 11           0.9 
 20           1.4 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 19 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Rūta Bubulienė   1975   40+  2020-0006    7 Suaug B MD V.Bubulytė 3·20
 Egidijus Bubulis   2000   Suaug  2020-0007    9 Suaug C VD G.Buitvydas 101·112·127·141
 Gediminas Buitvydas   1990   Suaug  2020-0007    9 Suaug C VD E.Bubulis 101·112·127·141   4 Suaug C MX A.Kazlienė  40·54·69·85
 Gytis Celencevičius   1989   Suaug  2020-0013  19 Suaug B MX Ž.Nečejauskaitė 35·83·93 12 Suaug C VD L.Bečalis 102·113·125·139
 Gediminas Fridricas   1988   Suaug  2020-0001    8 Suaug C VD L.Žibūda 101·116·129·143 10 Suaug C MX E.Keturakytė 43·56·72·86
 Gintarė Gumbytė   1985   Suaug      3 Suaug C MD V.Žitlinskaitė 110·121·135 17 Suaug C MX A.Gervelė 29·37·53·71
 Aurimas Kamantauskas   1979   35+  2020-0661    1 Suaug C VD R.Ražanauskas 100·112·125·140   2 Suaug C MX V.Žitlinskaitė 44·56·70·84
 Eglė Ramanauskaitė   1985   Suaug  2020-0004  10 Suaug B MD E.Bajorinaitė 3·11·17·25 14 Suaug B MX S.Malakauskas 35·49·67
 Ramūnas Ražanauskas   1974   40+  2020-0577    1 Suaug C VD A.Kamantauskas 100·112·125·140 12 Suaug C MX D.Lubė 39·58·73·87
 Paulius Rudokas   1990   Suaug  2020-0015  16 Suaug C VD D.Banevičius 94·100·116·131·146   8 Suaug C MX G.Rudokienė 38·57
 Rasma Tumbrotaitė   1987   Suaug      4 Suaug C MD A.Kazlienė  109·122·137   7 Suaug C MX L.Žibūda 43·60
 Lauras Žibūda   1977   40+  2020-0750    8 Suaug C VD G.Fridricas 101·116·129·143   7 Suaug C MX R.Tumbrotaitė 43·60
 Elžbieta Bajorinaitė   1998   Suaug    10 Suaug B MD E.Ramanauskaitė 3·11·17·25 11 Suaug B MX G.Jaugielavičius 50·63·79
 Dovydas Banevičius   1994   Suaug    16 Suaug C VD P.Rudokas 94·100·116·131·146
 Vaiva Bubulytė   2001   U-19  2020-0011    7 Suaug B MD R.Bubulienė 3·20
 Akvilė Kazlienė    1982   35+      4 Suaug C MD R.Tumbrotaitė 109·122·137   4 Suaug C MX G.Buitvydas 40·54·69·85
 Evelina Keturakytė   1993   Suaug  2020-0010  10 Suaug C MX G.Fridricas 43·56·72·86
 Živilė Nečejauskaitė   1989   Suaug  2020-0018  19 Suaug B MX G.Celencevičius 35·83·93
 Gintarė Rudokienė   1994   Suaug  2020-0019  11 Suaug C MD D.Lubė 98·110·123·137   8 Suaug C MX P.Rudokas 38·57
   CBC 72 ]
   Panevėžio BK 1 ]
   Vilniaus BK 4 ]
   SEB 6 ]
   Ignalinos BK 2 ]
   Virus 7 ]
   BK PLAY 4 ]
   GPT 2 ]
   Šakių KISK 1 ]
   Ukmergė 1 ]
Viso dalyvių: 119
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 56 
Tauragės apskrities 10-mečiui paminėti skirtas atviras badmintono čempionatas
2005-04-16 11:00 2005-04-17 15:00
Gaurės g. 27 a, Tauragė
KELMĖS TAURĖ 2005
2005-04-02 10:00 2005-04-02 20:00
Kelmė, J.Janonio 9, ,,Aukuro“ vidurinės ...
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2005-03-19 11:00 2005-03-20 14:00
Gaurės 27a, Tauragė
2005 m. Lietuvos studentų čempionatas
2005-03-05 10:00 2005-03-05 18:00
KTU statybos f-to sporto salė, Kaunas
Vasario 16-osios veteranų turnyras
2005-02-16 10:00 2005-02-16 16:00
Kretinga, Technikos mokyklos sporto salė ...
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 17:00
Žalgirių m-kla, Tauragė.
Badmintono turnyras "Vilnius - 2005"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 18:00
Vilniaus skvošo klubas
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas
2005-01-29 12:00 2005-01-30 17:00
Klaipėda
Mėgėjų turnyras 2005
2005-01-08 10:00 2005-01-08 18:00
Kaunas, Drobės g.
2004 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2004-12-18 11:00 2004-12-18 18:00
Kaunas
2004 m. LIETUVOS KOMANDINIS BADMINTONO ČEMPIONATAS
2004-12-11 11:00 2004-12-12 15:00
Kaunas
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
LIETUVOS BADMINTONO MĖGĖJŲ 'GRAND PRIX'
2004-10-09 00:00 2004-10-09 00:00
Kaunas
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
2020 Gegužė
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.