Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (6 etapas)
  Data:  2019-03-16 10:00 - 2019-03-16 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   9           4 
 10           5.6 
 20           8 
 Suaug C 
 19           0.9 
 11           0.9 
 20           1.4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Karolis Šemeta 
 Tomas Lukoševičius 
3,863.48  1984 
 1980 
Suaug
35+
 2019-0429 
 2019-0415 
 CBC 
 CBC 
 MX-J.Kažanauskaitė.
 MX-J.Žibūdienė.
2  Giedrius Miestauskas 
 Ramūnas Kavaliauskas 
3,735.16  1987 
 1977 
Suaug
40+
 2019-0419 
 2019-0410 
 CBC 
 CBC 
 
 MX-A.Brikaitė.
3  Gintautas Jaugielavičius 
 Aurimas Misius 
2,443.50  1971 
 1980 
45+
35+
 2019-0408 
 2019-0420 
 CBC 
 CBC 
 MX-E.Bajorinaitė.
 MX-A.Pakšytė.
4  Jurgis Pauliukas 
 Pranciškus Gečas 
2,377.61  1972 
 1992 
45+
Suaug
 2019-0145 
 2019-0838 
 CBC 
 CBC 
 MX-B.Rakštytė.
 MX-R.Gečaitė.
5  Artūras Nareika 
 Artūras Olšauskas 
1,514.92  1984 
 1983 
Suaug
35+
 2019-0581 
 2019-0422 
 CBC 
 CBC 
 MX-K.Nareikienė.
 
6  Simas Malakauskas 
 Julius Masaitis 
1,449.60  1985 
 1987 
Suaug
Suaug
 2019-0181 
 2019-0377 
 SEB 
 SEB 
 MX-E.Ramanauskaitė.
 MX-V.Čekanauskienė.
7  Skirmantas Jurkevičius 
 Agnius Tamošaitis 
1,043.63  1962 
 1983 
55+
35+
 2019-0409 
 2019-0585 
 CBC 
 CBC 
 MX-E.San Sansches.
 MX-T.Urbonienė.
8  Marius Tamošiūnas 
 Žilvinas Tamošiūnas 
862.55  2001 
 1968 
U-19
50+
 2019-0039 
 2019-0023 
 CBC 
 CBC 
 
 MX-A.Montvydaitė.
9  Sergej Pavlov 
 Pavel Gusev 
725.70  1987 
 1985 
Suaug
Suaug
 2019-0658 
 2019-0406 
 CBC 
 Vilniaus BK 
 
 MX-D.Zhong.
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.