Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (6 etapas)
  Data:  2019-03-16 10:00 - 2019-03-16 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   9           4 
 10           5.6 
 20           8 
 Suaug C 
 19           0.9 
 11           0.9 
 20           1.4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Aurelija Pakšytė 
 Aušra Brikaitė 
3,865.08  1979 
 1984 
35+
Suaug
 2020-0257 
 2020-0207 
 CBC 
 CBC 
 MX-A.Misius.
 MX-R.Kavaliauskas.
2  Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
3,735.58  1983 
 1982 
35+
35+
 2020-0229 
 2020-0270 
 CBC 
 CBC 
 
 MX-T.Lukoševičius.
3  Beata Rakštytė 
 Tanita Urbonienė 
3,580.46  1974 
 1974 
40+
40+
  
 2020-0241 
 CBC 
 CBC 
 MX-J.Pauliukas.
 MX-A.Tamošaitis.
4  Rūta Ulozaitė 
 Rugilė Gečaitė 
3,329.36  1986 
 1988 
Suaug
Suaug
 2020-0265 
 2020-0247 
 CBC 
 CBC 
 MX-D.Čeplinskas.
 MX-P.Gečas.
5  Urtė Padaigaitė 
 Natalija Beketova 
3,171.84  1989 
 1979 
Suaug
35+
  
  
 Virus 
 Virus 
 MX-M.Petkevičius.
 
6  Viktorija Suško 
 Vilija Čekanauskienė 
2,290.92  1989 
 1983 
Suaug
35+
  
 2020-0245 
 SEB 
 CBC 
 
 MX-J.Masaitis.
7  Rūta Bubulienė 
 Vaiva Bubulytė 
1,981.93  1975 
 2001 
40+
U-19
 2020-0006 
 2020-0011 
 KNBA 
 KNBA 
 
 
8  Aušra Montvydaitė 
 Kristina Nareikienė 
1,567.72  1987 
 1984 
Suaug
Suaug
  
 2020-0256 
 Vilniaus BK 
 CBC 
 MX-Ž.Tamošiūnas.
 MX-A.Nareika.
9  Danyu Zhong 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
929.01  1989 
 1989 
Suaug
Suaug
  
  
 CBC 
 CBC 
 MX-P.Gusev.
 
10  Eglė Ramanauskaitė 
 Elžbieta Bajorinaitė 
695.10  1985 
 1998 
Suaug
Suaug
 2020-0004 
  
 KNBA 
 KNBA 
 MX-S.Malakauskas.
 MX-G.Jaugielavičius.
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
JSO turnyras
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.