Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (6 etapas)
  Data:  2019-03-16 10:00 - 2019-03-16 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   9           4 
 10           5.6 
 20           8 
 Suaug C 
 19           0.9 
 11           0.9 
 20           1.4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Darius Likas 
 Živilė Simonaitytė 
728.73  1972 
 1986 
45+
Suaug
 2019-0414 
 2019-0539 
 CBC 
 Virus 
 VD-D.Sirvydis.
 MD-K.Janutaitė.
2  Aurimas Kamantauskas 
 Vaida Žitlinskaitė 
568.30  1979 
 1994 
35+
Suaug
 2019-0107 
 2019-0184 
 KNBA 
 Ukmergė 
 VD-R.Ražanauskas.
 MD-G.Gumbytė.
3  Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
476.40  1977 
 1981 
40+
35+
 2019-0424 
 2019-0445 
 CBC 
 CBC 
 VD-D.Mazėtis.
 
4  Gediminas Buitvydas 
 Akvilė Kazlienė  
410.00  1990 
 1982 
Suaug
35+
 2019-0634 
 2019-0560 
 KNBA 
 KNBA 
 VD-E.Bubulis.
 MD-R.Tumbrotaitė.
5  Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
363.80  1961 
 1961 
55+
55+
 2019-0433 
 2019-0442 
 CBC 
 CBC 
 
 
6  Augustas Pečiboršč 
 Kotryna Janutaitė 
355.50  1984 
 1988 
Suaug
Suaug
 2019-0582 
 2019-0443 
 CBC 
 CBC 
 VD-D.Martinaitis.
 MD-Ž.Simonaitytė.
7  Lauras Žibūda 
 Rasma Tumbrotaitė 
210.40  1977 
 1987 
40+
Suaug
 2019-0112 
 2019-0631 
 KNBA 
 KNBA 
 VD-G.Fridricas.
 MD-A.Kazlienė .
8  Paulius Rudokas 
 Gintarė Ramanauskaitė 
183.80  1990 
 1994 
Suaug
Suaug
 2019-0558 
 2019-0561 
 KNBA 
 KNBA 
 VD-D.Banevičius.
 MD-D.Lubė.
9  Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
181.10  1985 
 1990 
Suaug
Suaug
 2019-0580 
 2019-0591 
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Pečiboršč.
 MD-G.Masevičienė.
10  Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
171.00  1988 
 1993 
Suaug
Suaug
 2019-0110 
 2019-0730 
 KNBA 
 KNBA 
 VD-L.Žibūda.
 
11  Laisvydas Liaudanskas 
 Diana Daugerd 
146.80  1987 
 1988 
Suaug
Suaug
 2019-0571 
 2019-0653 
 BK PLAY 
 CBC 
 VD-A.Zakarauskas.
 
12  Ramūnas Ražanauskas 
 Diana Lubė 
128.10  1974 
 1987 
40+
Suaug
 2019-0257 
 2019-0390 
 KNBA 
 Virus 
 VD-A.Kamantauskas.
 MD-G.Ramanauskaitė.
13  Kęstutis Koira 
 Jolanta Molienė 
126.60  1973 
 1979 
45+
35+
 2019-0383 
 2019-0291 
 GPT 
 BK PLAY 
 VD-S.Vindašius.
 MD-G.Ūsienė.
14  Augustas Masevičius 
 Gabrielė Masevičienė 
116.80
 

 2019-0416 
 2019-0446 
 CBC 
 CBC 
 VD-R.Masevičius.
 MD-L.Venckutė.
15  Almantas Abromaitis 
 Karolina Juodeškaitė 
111.40  1988 
 1992 
Suaug
Suaug
 2019-0262 
 2019-0949 
 CBC 
 SEB 
 VD-R.Lengvenis.
 MD-J.Kairienė.
16  Darius Sirvydis 
 Joana Kairienė 
110.50  1981 
 1987 
35+
Suaug
 2019-0583 
 2019-0587 
 CBC 
 CBC 
 VD-D.Likas.
 MD-K.Juodeškaitė.
17  Arvydas Gervelė 
 Gintarė Gumbytė 
110.10  1977 
 1985 
40+
Suaug
 2019-0945 
 2019-0559 
 CBC 
 KNBA 
 
 MD-V.Žitlinskaitė.
18  Nerijus Molis 
 Giedrė Ūsienė 
109.30  1978 
 1980 
40+
35+
 2019-0283 
 2019-0288 
 BK PLAY 
 BK PLAY 
 VD-P.Varaneckas.
 MD-J.Molienė.
19  Raimondas Venslovas 
 Toma Jančiauskienė 
58.00  1986 
 1986 
Suaug
Suaug
 2019-0837 
 2019-0655 
 CBC 
 CBC 
 
 
20  Andrius Bičiūnas 
 Laura Bičiūnienė 
18.00  1983 
 1984 
35+
Suaug
 2019-0637 
 2019-0950 
 Virus 
 Virus 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.