Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (6 etapas)
  Data:  2019-03-16 10:00 - 2019-03-16 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   9           4 
 10           5.6 
 20           8 
 Suaug C 
 19           0.9 
 11           0.9 
 20           1.4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Darius Likas 
 Živilė Simonaitytė 
728.73  1972 
 1986 
45+
Suaug
 2020-0325 
 2020-0625 
 CBC 
 Virus 
 VD-D.Sirvydis.
 MD-K.Janutaitė.
2  Aurimas Kamantauskas 
 Vaida Žitlinskaitė 
568.30  1979 
 1994 
35+
Suaug
 2020-0661 
 2020-0289 
 KNBA 
 Ukmergė 
 VD-R.Ražanauskas.
 MD-G.Gumbytė.
3  Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
476.40  1977 
 1981 
40+
35+
 2020-0331 
 2020-0355 
 CBC 
 CBC 
 VD-D.Mazėtis.
 
4  Gediminas Buitvydas 
 Akvilė Kazlienė  
410.00  1990 
 1982 
Suaug
35+
 2020-0007 
  
 KNBA 
 KNBA 
 VD-E.Bubulis.
 MD-R.Tumbrotaitė.
5  Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
363.80  1961 
 1961 
55+
55+
 2020-0295 
 2020-0646 
 CBC 
 CBC 
 
 
6  Augustas Pečiboršč 
 Kotryna Janutaitė 
355.50  1984 
 1988 
Suaug
Suaug
  
 2020-0478 
 CBC 
 CBC 
 VD-D.Martinaitis.
 MD-Ž.Simonaitytė.
7  Lauras Žibūda 
 Rasma Tumbrotaitė 
210.40  1977 
 1987 
40+
Suaug
 2020-0750 
  
 KNBA 
 KNBA 
 VD-G.Fridricas.
 MD-A.Kazlienė .
8  Paulius Rudokas 
 Gintarė Rudokienė 
183.80  1990 
 1994 
Suaug
Suaug
 2020-0015 
 2020-0019 
 KNBA 
 KNBA 
 VD-D.Banevičius.
 MD-D.Lubė.
9  Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
181.10  1985 
 1990 
Suaug
Suaug
 2020-0480 
 2020-0367 
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Pečiboršč.
 MD-G.Masevičienė.
10  Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
171.00  1988 
 1993 
Suaug
Suaug
 2020-0001 
 2020-0010 
 KNBA 
 KNBA 
 VD-L.Žibūda.
 
11  Laisvydas Liaudanskas 
 Diana Daugerd 
146.80  1987 
 1988 
Suaug
Suaug
  
 2020-0645 
 BK PLAY 
 CBC 
 VD-A.Zakarauskas.
 
12  Ramūnas Ražanauskas 
 Diana Lubė 
128.10  1974 
 1987 
40+
Suaug
 2020-0577 
 2020-0182 
 KNBA 
 Virus 
 VD-A.Kamantauskas.
 MD-G.Rudokienė.
13  Kęstutis Koira 
 Jolanta Molienė 
126.60  1973 
 1979 
45+
35+
  
 2020-0143 
 GPT 
 BK PLAY 
 VD-S.Vindašius.
 MD-G.Ūsienė.
14  Augustas Masevičius 
 Gabrielė Masevičienė 
116.80
 

  
  
 CBC 
 CBC 
 VD-R.Masevičius.
 MD-L.Venckutė.
15  Almantas Abromaitis 
 Karolina Juodeškaitė 
111.40  1988 
 1992 
Suaug
Suaug
 2020-0305 
  
 CBC 
 SEB 
 VD-R.Lengvenis.
 MD-J.Kairienė.
16  Darius Sirvydis 
 Joana Kairienė 
110.50  1981 
 1987 
35+
Suaug
 2020-0335 
  
 CBC 
 CBC 
 VD-D.Likas.
 MD-K.Juodeškaitė.
17  Arvydas Gervelė 
 Gintarė Gumbytė 
110.10  1977 
 1985 
40+
Suaug
  
  
 CBC 
 KNBA 
 
 MD-V.Žitlinskaitė.
18  Nerijus Molis 
 Giedrė Ūsienė 
109.30  1978 
 1980 
40+
35+
 2020-0144 
 2020-0141 
 BK PLAY 
 BK PLAY 
 VD-P.Varaneckas.
 MD-J.Molienė.
19  Raimondas Venslovas 
 Toma Jančiauskienė 
58.00  1986 
 1986 
Suaug
Suaug
 2020-0368 
  
 CBC 
 CBC 
 
 
20  Andrius Bičiūnas 
 Laura Bičiūnienė 
18.00  1983 
 1984 
35+
Suaug
 2020-0278 
 2020-0280 
 Virus 
 Virus 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 55 56 
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-11 10:00 2020-07-11 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų komandinis badmintono čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 19:00
KTU sporto salė, Kaunas
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
2020 Liepa
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.