Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (6 etapas)
  Data:  2019-03-16 10:00 - 2019-03-16 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   9           4 
 10           5.6 
 20           8 
 Suaug C 
 19           0.9 
 11           0.9 
 20           1.4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
4,152.00  1984 
 1992 
Suaug
Suaug
 2020-0237 
  
 CBC 
 CBC 
 VD-T.Lukoševičius.
 
2  Tomas Lukoševičius 
 Justė Žibūdienė 
3,811.57  1980 
 1982 
35+
35+
  
 2020-0270 
 CBC 
 CBC 
 VD-K.Šemeta.
 MD-J.Puchova.
3  Ramūnas Kavaliauskas 
 Aušra Brikaitė 
3,709.45  1977 
 1984 
40+
Suaug
 2020-0218 
 2020-0207 
 CBC 
 CBC 
 VD-G.Miestauskas.
 MD-A.Pakšytė.
4  Aurimas Misius 
 Aurelija Pakšytė 
3,291.43  1980 
 1979 
35+
35+
  
 2020-0257 
 CBC 
 CBC 
 VD-G.Jaugielavičius.
 MD-A.Brikaitė.
5  Agnius Tamošaitis 
 Tanita Urbonienė 
3,186.66  1983 
 1974 
35+
40+
  
 2020-0241 
 CBC 
 CBC 
 VD-S.Jurkevičius.
 MD-B.Rakštytė.
6  Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
2,794.98  1977 
 1986 
40+
Suaug
 2020-0209 
 2020-0265 
 CBC 
 CBC 
 
 MD-R.Gečaitė.
7  Pranciškus Gečas 
 Rugilė Gečaitė 
2,648.41  1992 
 1988 
Suaug
Suaug
  
 2020-0247 
 CBC 
 CBC 
 VD-J.Pauliukas.
 MD-R.Ulozaitė.
8  Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
2,416.00  1962 
 1962 
55+
55+
 2020-0071 
 2020-0072 
 CBC 
 CBC 
 
 
9  Mantas Petkevičius 
 Urtė Padaigaitė 
2,284.51  1980 
 1989 
35+
Suaug
  
  
 Virus 
 Virus 
 
 MD-N.Beketova.
10  Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
2,215.00  1984 
 1984 
Suaug
Suaug
 2020-0227 
 2020-0256 
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Olšauskas.
 MD-A.Montvydaitė.
11  Gintautas Jaugielavičius 
 Elžbieta Bajorinaitė 
1,821.15  1971 
 1998 
45+
Suaug
  
  
 CBC 
 KNBA 
 VD-A.Misius.
 MD-E.Ramanauskaitė.
12  Julius Masaitis 
 Vilija Čekanauskienė 
1,555.52  1987 
 1983 
Suaug
35+
 2020-0174 
 2020-0245 
 SEB 
 CBC 
 VD-S.Malakauskas.
 MD-V.Suško.
13  Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
1,501.89  1968 
 1987 
50+
Suaug
 2020-0240 
  
 CBC 
 Vilniaus BK 
 VD-M.Tamošiūnas.
 MD-K.Nareikienė.
14  Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
1,137.80  1985 
 1985 
Suaug
Suaug
 2020-0076 
 2020-0004 
 SEB 
 KNBA 
 VD-J.Masaitis.
 MD-E.Bajorinaitė.
15  Jurgis Pauliukas 
 Beata Rakštytė 
1,085.01  1972 
 1974 
45+
40+
  
  
 CBC 
 CBC 
 VD-P.Gečas.
 MD-T.Urbonienė.
16  Arvydas Vanagas 
 Irina Jasiūnienė 
967.39  1965 
 1969 
50+
45+
  
  
 Vilniaus BK 
 Vilniaus BK 
 
 
17  Vidmantas Jonikas 
 Agnė Navickaitė 
862.77  1977 
 1984 
40+
Suaug
  
  
 CBC 
 CBC 
 
 
18  Pavel Gusev 
 Danyu Zhong 
699.87  1985 
 1989 
Suaug
Suaug
  
  
 Vilniaus BK 
 CBC 
 VD-S.Pavlov.
 MD-K.Ragalevičiūtė.
19  Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
663.80  1989 
 1989 
Suaug
Suaug
 2020-0001 
 2020-0006 
 KNBA 
 KNBA 
 VD-L.Bečalis.
 
20  Skirmantas Jurkevičius 
 Eglė San Sansches 
457.51  1962 
 
55+
  
  
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Tamošaitis.
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
JSO turnyras
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.