Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (6 etapas)
  Data:  2019-03-16 10:00 - 2019-03-16 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   9           4 
 10           5.6 
 20           8 
 Suaug C 
 19           0.9 
 11           0.9 
 20           1.4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Ramūnas Ražanauskas 
 Aurimas Kamantauskas 
654.14  1974 
 1979 
40+
35+
  
  
 KNBA 
 KNBA 
 MX-D.Lubė.
 MX-V.Žitlinskaitė.
2  Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
476.50  1977 
 1977 
40+
40+
 2020-0225 
 2020-0230 
 CBC 
 CBC 
 
 MX-S.Macijauskaitė.
3  Nerijus Molis 
 Pranas Varaneckas 
365.00  1978 
 1990 
40+
Suaug
 2020-0048 
  
 BK PLAY 
 SEB 
 MX-G.Ūsienė.
 
4  Laisvydas Liaudanskas 
 Albinas Zakarauskas 
319.20  1987 
 1977 
Suaug
40+
  
  
 BK PLAY 
 CBC 
 MX-D.Daugerd.
 
5  Aldas Maziliauskas 
 Vytautas Česonis 
282.80  1983 
 1984 
35+
Suaug
  
  
 CBC 
 SEB 
 
 
6  Aidas Stalmokas 
 Artūras Surgutanovas 
281.70  1973 
 1975 
45+
40+
 2020-0235 
  
 CBC 
 CBC 
 
 
7  Augustas Masevičius 
 Raimundas Masevičius 
272.50
 1961 

55+
  
  
 CBC 
 Šakių KISK 
 MX-G.Masevičienė.
 
8  Lauras Žibūda 
 Gediminas Fridricas 
218.70  1977 
 1988 
40+
Suaug
  
 2020-0001 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-R.Tumbrotaitė.
 MX-E.Keturakytė.
9  Egidijus Bubulis 
 Gediminas Buitvydas 
203.00  2000 
 1990 
Suaug
Suaug
  
 2020-0007 
 KNBA 
 KNBA 
 
 MX-A.Kazlienė .
10  Darius Sirvydis 
 Darius Likas 
198.95  1981 
 1972 
35+
45+
 2020-0234 
 2020-0224 
 CBC 
 CBC 
 MX-J.Kairienė.
 MX-Ž.Simonaitytė.
11  Dalius Martinaitis 
 Augustas Pečiboršč 
184.15  1985 
 1984 
Suaug
Suaug
 2020-0054 
  
 CBC 
 CBC 
 MX-L.Venckutė.
 MX-K.Janutaitė.
12  Laimonas Bečalis 
 Gytis Celencevičius 
171.20  1983 
 1989 
35+
Suaug
  
 2020-0001 
 Panevėžio BK 
 KNBA 
 
 MX-Ž.Nečejauskaitė.
13  Robertas Lengvenis 
 Almantas Abromaitis 
165.05  1986 
 1988 
Suaug
Suaug
  
 2020-0204 
 CBC 
 CBC 
 
 MX-K.Juodeškaitė.
14  Kęstutis Koira 
 Simas Vindašius 
163.85  1973 
 1998 
45+
Suaug
  
  
 GPT 
 GPT 
 MX-J.Molienė.
 
15  Kęstutis Kučinskas 
 Vitalijus Šalunovas 
122.45  1982 
 1969 
35+
45+
 2020-0222 
 2020-0263 
 CBC 
 CBC 
 
 
16  Paulius Rudokas 
 Dovydas Banevičius 
50.50  1990 
 1994 
Suaug
Suaug
 2020-0003 
  
 KNBA 
 KNBA 
 MX-G.Rudokienė.
 
17  Ignas Dundulis 
 Andrius Kvietkauskas 
47.30  1986 
 1986 
Suaug
Suaug
 2020-0211 
 2020-0252 
 CBC 
 CBC 
 
 
18  Liudas Liepa 
 Augustinas Stankevičius 
21.50  1987 
 1984 
Suaug
Suaug
  
 2020-0236 
 CBC 
 CBC 
 
 
19  Aušrys Šliavas 
 Šarūnas Andriulionis 
3.50  1973 
 1980 
45+
35+
  
  
 CBC 
 CBC 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.