Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (6 etapas)
  Data:  2019-03-16 10:00 - 2019-03-16 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   9           4 
 10           5.6 
 20           8 
 Suaug C 
 19           0.9 
 11           0.9 
 20           1.4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Ramūnas Ražanauskas 
 Aurimas Kamantauskas 
654.14  1974 
 1979 
40+
35+
 2019-0257 
 2019-0107 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-D.Lubė.
 MX-V.Žitlinskaitė.
2  Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
476.50  1977 
 1977 
40+
40+
 2019-0417 
 2019-0424 
 CBC 
 CBC 
 
 MX-S.Macijauskaitė.
3  Nerijus Molis 
 Pranas Varaneckas 
365.00  1978 
 1990 
40+
Suaug
 2019-0283 
 2019-0565 
 BK PLAY 
 SEB 
 MX-G.Ūsienė.
 
4  Laisvydas Liaudanskas 
 Albinas Zakarauskas 
319.20  1987 
 1977 
Suaug
40+
 2019-0571 
 2019-0434 
 BK PLAY 
 CBC 
 MX-D.Daugerd.
 
5  Aldas Maziliauskas 
 Vytautas Česonis 
282.80  1983 
 1984 
35+
Suaug
 2019-0946 
 2019-0374 
 CBC 
 SEB 
 
 
6  Aidas Stalmokas 
 Artūras Surgutanovas 
281.70  1973 
 1975 
45+
40+
 2019-0452 
 2019-0650 
 CBC 
 CBC 
 
 
7  Augustas Masevičius 
 Raimundas Masevičius 
272.50
 1961 

55+
 2019-0416 
 2019-0175 
 CBC 
 Šakių KISK 
 MX-G.Masevičienė.
 
8  Lauras Žibūda 
 Gediminas Fridricas 
218.70  1977 
 1988 
40+
Suaug
 2019-0112 
 2019-0110 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-R.Tumbrotaitė.
 MX-E.Keturakytė.
9  Egidijus Bubulis 
 Gediminas Buitvydas 
203.00  2000 
 1990 
Suaug
Suaug
 2019-0636 
 2019-0634 
 KNBA 
 KNBA 
 
 MX-A.Kazlienė .
10  Darius Sirvydis 
 Darius Likas 
198.95  1981 
 1972 
35+
45+
 2019-0583 
 2019-0414 
 CBC 
 CBC 
 MX-J.Kairienė.
 MX-Ž.Simonaitytė.
11  Dalius Martinaitis 
 Augustas Pečiboršč 
184.15  1985 
 1984 
Suaug
Suaug
 2019-0580 
 2019-0582 
 CBC 
 CBC 
 MX-L.Venckutė.
 MX-K.Janutaitė.
12  Laimonas Bečalis 
 Gytis Celencevičius 
171.20  1983 
 1989 
35+
Suaug
 2019-0233 
 2019-0525 
 Panevėžio BK 
 KNBA 
 
 MX-Ž.Nečejauskaitė.
13  Robertas Lengvenis 
 Almantas Abromaitis 
165.05  1986 
 1988 
Suaug
Suaug
 2019-0412 
 2019-0262 
 CBC 
 CBC 
 
 MX-K.Juodeškaitė.
14  Kęstutis Koira 
 Simas Vindašius 
163.85  1973 
 1998 
45+
Suaug
 2019-0383 
 2019-0952 
 GPT 
 GPT 
 MX-J.Molienė.
 
15  Kęstutis Kučinskas 
 Vitalijus Šalunovas 
122.45  1982 
 1969 
35+
45+
 2019-0411 
 2019-0455 
 CBC 
 CBC 
 
 
16  Paulius Rudokas 
 Dovydas Banevičius 
50.50  1990 
 1994 
Suaug
Suaug
 2019-0558 
 2019-0632 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-G.Ramanauskaitė.
 
17  Ignas Dundulis 
 Andrius Kvietkauskas 
47.30  1986 
 1986 
Suaug
Suaug
 2019-0404 
 2019-0444 
 CBC 
 CBC 
 
 
18  Liudas Liepa 
 Augustinas Stankevičius 
21.50  1987 
 1984 
Suaug
Suaug
 2019-0579 
 2019-0589 
 CBC 
 CBC 
 
 
19  Aušrys Šliavas 
 Šarūnas Andriulionis 
3.50  1973 
 1980 
45+
35+
 2019-0947 
 2019-0398 
 CBC 
 CBC 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.