Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (6 etapas)
  Data:  2019-03-16 10:00 - 2019-03-16 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   9           4 
 10           5.6 
 20           8 
 Suaug C 
 19           0.9 
 11           0.9 
 20           1.4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Ramūnas Ražanauskas 
 Aurimas Kamantauskas 
654.14  1974 
 1979 
40+
35+
 2020-0577 
 2020-0661 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-D.Lubė.
 MX-V.Žitlinskaitė.
2  Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
476.50  1977 
 1977 
40+
40+
 2020-0326 
 2020-0331 
 CBC 
 CBC 
 
 MX-S.Macijauskaitė.
3  Nerijus Molis 
 Pranas Varaneckas 
365.00  1978 
 1990 
40+
Suaug
 2020-0144 
 2020-0760 
 BK PLAY 
 SEB 
 MX-G.Ūsienė.
 
4  Laisvydas Liaudanskas 
 Albinas Zakarauskas 
319.20  1987 
 1977 
Suaug
40+
  
  
 BK PLAY 
 CBC 
 MX-D.Daugerd.
 
5  Aldas Maziliauskas 
 Vytautas Česonis 
282.80  1983 
 1984 
35+
Suaug
  
  
 CBC 
 SEB 
 
 
6  Aidas Stalmokas 
 Artūras Surgutanovas 
281.70  1973 
 1975 
45+
40+
 2020-0336 
 2020-0644 
 CBC 
 CBC 
 
 
7  Augustas Masevičius 
 Raimundas Masevičius 
272.50
 1961 

55+
  
 2020-0766 
 CBC 
 Šakių KISK 
 MX-G.Masevičienė.
 
8  Lauras Žibūda 
 Gediminas Fridricas 
218.70  1977 
 1988 
40+
Suaug
 2020-0750 
 2020-0001 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-R.Tumbrotaitė.
 MX-E.Keturakytė.
9  Egidijus Bubulis 
 Gediminas Buitvydas 
203.00  2000 
 1990 
Suaug
Suaug
 2020-0007 
 2020-0007 
 KNBA 
 KNBA 
 
 MX-A.Kazlienė .
10  Darius Sirvydis 
 Darius Likas 
198.95  1981 
 1972 
35+
45+
 2020-0335 
 2020-0325 
 CBC 
 CBC 
 MX-J.Kairienė.
 MX-Ž.Simonaitytė.
11  Dalius Martinaitis 
 Augustas Pečiboršč 
184.15  1985 
 1984 
Suaug
Suaug
 2020-0480 
  
 CBC 
 CBC 
 MX-L.Venckutė.
 MX-K.Janutaitė.
12  Laimonas Bečalis 
 Gytis Celencevičius 
171.20  1983 
 1989 
35+
Suaug
  
 2020-0013 
 Panevėžio BK 
 KNBA 
 
 MX-Ž.Nečejauskaitė.
13  Robertas Lengvenis 
 Almantas Abromaitis 
165.05  1986 
 1988 
Suaug
Suaug
  
 2020-0305 
 CBC 
 CBC 
 
 MX-K.Juodeškaitė.
14  Kęstutis Koira 
 Simas Vindašius 
163.85  1973 
 1998 
45+
Suaug
  
  
 GPT 
 GPT 
 MX-J.Molienė.
 
15  Kęstutis Kučinskas 
 Vitalijus Šalunovas 
122.45  1982 
 1969 
35+
45+
 2020-0323 
 2020-0364 
 CBC 
 CBC 
 
 
16  Paulius Rudokas 
 Dovydas Banevičius 
50.50  1990 
 1994 
Suaug
Suaug
 2020-0015 
  
 KNBA 
 KNBA 
 MX-G.Rudokienė.
 
17  Ignas Dundulis 
 Andrius Kvietkauskas 
47.30  1986 
 1986 
Suaug
Suaug
 2020-0312 
 2020-0353 
 CBC 
 CBC 
 
 
18  Liudas Liepa 
 Augustinas Stankevičius 
21.50  1987 
 1984 
Suaug
Suaug
  
 2020-0337 
 CBC 
 CBC 
 
 
19  Aušrys Šliavas 
 Šarūnas Andriulionis 
3.50  1973 
 1980 
45+
35+
  
 2020-0632 
 CBC 
 CBC 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 56 
Tauragės apskrities 10-mečiui paminėti skirtas atviras badmintono čempionatas
2005-04-16 11:00 2005-04-17 15:00
Gaurės g. 27 a, Tauragė
KELMĖS TAURĖ 2005
2005-04-02 10:00 2005-04-02 20:00
Kelmė, J.Janonio 9, ,,Aukuro“ vidurinės ...
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2005-03-19 11:00 2005-03-20 14:00
Gaurės 27a, Tauragė
2005 m. Lietuvos studentų čempionatas
2005-03-05 10:00 2005-03-05 18:00
KTU statybos f-to sporto salė, Kaunas
Vasario 16-osios veteranų turnyras
2005-02-16 10:00 2005-02-16 16:00
Kretinga, Technikos mokyklos sporto salė ...
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 17:00
Žalgirių m-kla, Tauragė.
Badmintono turnyras "Vilnius - 2005"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 18:00
Vilniaus skvošo klubas
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas
2005-01-29 12:00 2005-01-30 17:00
Klaipėda
Mėgėjų turnyras 2005
2005-01-08 10:00 2005-01-08 18:00
Kaunas, Drobės g.
2004 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2004-12-18 11:00 2004-12-18 18:00
Kaunas
2004 m. LIETUVOS KOMANDINIS BADMINTONO ČEMPIONATAS
2004-12-11 11:00 2004-12-12 15:00
Kaunas
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
LIETUVOS BADMINTONO MĖGĖJŲ 'GRAND PRIX'
2004-10-09 00:00 2004-10-09 00:00
Kaunas
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
2020 Gegužė
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.