Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (6 etapas)
  Data:  2019-03-16 10:00 - 2019-03-16 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   9           4 
 10           5.6 
 20           8 
 Suaug C 
 19           0.9 
 11           0.9 
 20           1.4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Kotryna Janutaitė 
 Živilė Simonaitytė 
516.69  1988 
 1986 
Suaug
Suaug
 2020-0478 
 2020-0625 
 CBC 
 Virus 
 MX-A.Pečiboršč.
 MX-D.Likas.
2  Vilma Kudabienė 
 Rūta Žigienė 
448.08  1978 
 1976 
40+
40+
  
 2020-0277 
 Ignalinos BK 
 Ignalinos BK 
 
 
3  Gintarė Gumbytė 
 Vaida Žitlinskaitė 
390.50  1985 
 1994 
Suaug
Suaug
  
 2020-0289 
 KNBA 
 Ukmergė 
 MX-A.Gervelė.
 MX-A.Kamantauskas.
4  Rasma Tumbrotaitė 
 Akvilė Kazlienė  
299.00  1987 
 1982 
Suaug
35+
  
  
 KNBA 
 KNBA 
 MX-L.Žibūda.
 MX-G.Buitvydas.
5  Alina Michaliova 
 Inga Jakutienė 
296.20  1981 
 1972 
35+
45+
 2020-0650 
 2020-0636 
 CBC 
 CBC 
 
 
6  Asta Kvasytė 
 Aušra Lingytė 
226.80  1983 
 1987 
35+
Suaug
  
 2020-0649 
 CBC 
 CBC 
 
 
7  Jolanta Molienė 
 Giedrė Ūsienė 
189.60  1979 
 1980 
35+
35+
 2020-0143 
 2020-0141 
 BK PLAY 
 BK PLAY 
 MX-K.Koira.
 MX-N.Molis.
8  Viktorija Zonytė 
 Asta Mastavičiūtė 
115.00  1995 
 1979 
Suaug
35+
 2020-0370 
 2020-0356 
 CBC 
 CBC 
 
 
9  Joana Kairienė 
 Karolina Juodeškaitė 
84.20  1987 
 1992 
Suaug
Suaug
  
  
 CBC 
 SEB 
 MX-D.Sirvydis.
 MX-A.Abromaitis.
10  Gabrielė Masevičienė 
 Lina Venckutė 
77.95
 1990 

Suaug
  
 2020-0367 
 CBC 
 CBC 
 MX-A.Masevičius.
 MX-D.Martinaitis.
11  Diana Lubė 
 Gintarė Rudokienė 
75.54  1987 
 1994 
Suaug
Suaug
 2020-0182 
 2020-0019 
 Virus 
 KNBA 
 MX-R.Ražanauskas.
 MX-P.Rudokas.
  Turnyrai 
   1 2 ... 55 56 
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIASIS TURNYRAS + VAKRONĖ)
2020-07-25 10:00 2020-07-25 14:00
Nenustatyta,
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-24 10:00 2020-07-24 19:00
Delfi, Vilnius
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų komandinis badmintono čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 19:00
KTU sporto salė, Kaunas
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
2020 Liepa
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.