Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (6 etapas)
  Data:  2019-03-16 10:00 - 2019-03-16 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   9           4 
 10           5.6 
 20           8 
 Suaug C 
 19           0.9 
 11           0.9 
 20           1.4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Kotryna Janutaitė 
 Živilė Simonaitytė 
516.69  1988 
 1986 
Suaug
Suaug
  
  
 CBC 
 Virus 
 MX-A.Pečiboršč.
 MX-D.Likas.
2  Vilma Kudabienė 
 Rūta Žigienė 
448.08  1978 
 1976 
40+
40+
  
 2020-0181 
 Ignalinos BK 
 Ignalinos BK 
 
 
3  Gintarė Gumbytė 
 Vaida Žitlinskaitė 
390.50  1985 
 1994 
Suaug
Suaug
  
 2020-0193 
 KNBA 
 Ukmergė 
 MX-A.Gervelė.
 MX-A.Kamantauskas.
4  Rasma Tumbrotaitė 
 Akvilė Kazlienė  
299.00  1987 
 1982 
Suaug
35+
  
  
 KNBA 
 KNBA 
 MX-L.Žibūda.
 MX-G.Buitvydas.
5  Alina Michaliova 
 Inga Jakutienė 
296.20  1981 
 1972 
35+
45+
  
  
 CBC 
 CBC 
 
 
6  Asta Kvasytė 
 Aušra Lingytė 
226.80  1983 
 1987 
35+
Suaug
  
  
 CBC 
 CBC 
 
 
7  Jolanta Molienė 
 Giedrė Ūsienė 
189.60  1979 
 1980 
35+
35+
 2020-0047 
 2020-0045 
 BK PLAY 
 BK PLAY 
 MX-K.Koira.
 MX-N.Molis.
8  Viktorija Zonytė 
 Asta Mastavičiūtė 
115.00  1995 
 1979 
Suaug
35+
 2020-0269 
 2020-0255 
 CBC 
 CBC 
 
 
9  Joana Kairienė 
 Karolina Juodeškaitė 
84.20  1987 
 1992 
Suaug
Suaug
  
  
 CBC 
 SEB 
 MX-D.Sirvydis.
 MX-A.Abromaitis.
10  Gabrielė Masevičienė 
 Lina Venckutė 
77.95
 1990 

Suaug
  
 2020-0266 
 CBC 
 CBC 
 MX-A.Masevičius.
 MX-D.Martinaitis.
11  Diana Lubė 
 Gintarė Rudokienė 
75.54  1987 
 1994 
Suaug
Suaug
 2020-0086 
 2020-0007 
 Virus 
 KNBA 
 MX-R.Ražanauskas.
 MX-P.Rudokas.
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
JSO turnyras
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.