Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
  Data:  2019-05-25 10:00 - 2019-05-25 22:00
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 15           24 
 11           12 
   7     2       12 
 14           12 
 Suaug C 
 10           12 
   9           6 
   3     1       3 
   7     2       6 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 1 ]
   KNBA 6 ]
   Kauno BK 1 ]
   CBC 5 ]
   Panevėžio BK 4 ]
   JSO 18 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Juozas Adomaitis   1997   Suaug  2020-0122  11 Suaug B VV 87·97·109·120
 Asta Bačkaitienė   1975   40+  2020-0159    4 Suaug B MD G.Krizonytė 44·67·79   3 Suaug B MX V.Garmus 4·15·24·32
 Vygantas Garmus   1970   45+  2020-0141    1 Suaug B VD N.Kijauskas 48·62·75   3 Suaug B MX A.Bačkaitienė 4·15·24·32
 Paulius Ivanauskas   1982   35+      4 Suaug B MX I.Petrulaitienė 3·11·19·29
 Nidas Kijauskas   1973   45+      1 Suaug B VD V.Garmus 48·62·75   1 Suaug B MX R.Šulnienė 10·19·28
 Borisas Lozinskis   1958   60+  2020-0163    7 Suaug C VD Č.Ramanauskas 46·58·70
 Arūnas Petkevičius   1956   60+  2020-0149    3 Suaug C VD M.Trybas 57·69·80   6 Suaug C MX O.Radzevičienė 9·18·36
 Indrė Petrulaitienė   1979   35+      2 Suaug B MD R.Šulnienė 55·67·77   4 Suaug B MX P.Ivanauskas 3·11·19·29
 Vidas Pilvinis   1967   50+  2020-0150    8 Suaug B VD A.Valatka 39·64   9 Suaug B MX R.Narijauskaitė 1·23·33
 Donatas Rumšys   1981   35+  2020-0151    9 Suaug B VD V.Stončius 39·48·60·74   8 Suaug B MX J.Treinytė 1·10·21·30
 Valentas Stončius   1989   Suaug  2020-0153    9 Suaug B VD D.Rumšys 39·48·60·74   7 Suaug B MX B.Baranauskaitė 6·13·22·30
 Laimonas Vaškevičius   1965   50+  2020-0156    2 Suaug B MX Ž.Šeškevičienė 13·20·28
 Aušrinė Balazaitė   2000   Suaug  2020-0138    7 Suaug B MD K.Remeikaitė 42·54·66·77 11 Suaug B MX A.Kepežinskas 5·15·34
 Regina Narijauskaitė   1971   45+      3 Suaug B MD J.Treinytė 43·54·65·78   9 Suaug B MX V.Pilvinis 1·23·33
 Oksana Radzevičienė   1974   40+  2020-0166    2 Suaug C MD R.Bubulienė 47·72   6 Suaug C MX A.Petkevičius 9·18·36
 Živilė Šeškevičienė   1975   40+  2020-0168    2 Suaug B MX L.Vaškevičius 13·20·28
 Rasa Šulnienė   1975   40+  2020-0155    2 Suaug B MD I.Petrulaitienė 55·67·77   1 Suaug B MX N.Kijauskas 10·19·28
 Sonata Zinkevičienė   1972   45+  2020-0158    1 Suaug C MD R.Petrošienė 59·72   1 Suaug C MX V.Martinkus 7·16·25·36
   Vilniaus BK 3 ]
   Kretingos BK 2 ]
   SEB 2 ]
   Setas 5 ]
   Prienų BK 3 ]
   Biržų BK 6 ]
   Šakių KISK 2 ]
   Virus 1 ]
   AKBK 3 ]
   Prienų BSK 2 ]
   BK PLAY 1 ]
   Skrajukas 2 ]
   Birštono BK 3 ]
   Baltijos badmintonas 1 ]
Viso dalyvių: 71
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.