Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
  Data:  2019-05-25 10:00 - 2019-05-25 22:00
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 15           24 
 11           12 
   7     2       12 
 14           12 
 Suaug C 
 10           12 
   9           6 
   3     1       3 
   7     2       6 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Jurgita Bazytė 
 Viktorija Suško 
1,930.48  1985 
 1989 
Suaug
Suaug
 2019-0842 
 2019-0379 
 BK PLAY 
 SEB 
 
 MX-M.Povilaitis.
2  Indrė Petrulaitienė 
 Rasa Šulnienė 
6,257.20  1979 
 1975 
35+
40+
 2019-0311 
 2019-0302 
 JSO 
 JSO 
 MX-P.Ivanauskas.
 MX-N.Kijauskas.
3  Jolanta Treinytė 
 Regina Narijauskaitė 
1,756.53  1984 
 1971 
Suaug
45+
 2019-0357 
 2019-0329 
 AKBK 
 JSO 
 MX-D.Rumšys.
 MX-V.Pilvinis.
4  Asta Bačkaitienė 
 Gerda Krizonytė 
1,216.00  1975 
 1997 
40+
Suaug
 2019-0346 
 2019-0966 
 JSO 
 Biržų BK 
 MX-V.Garmus.
 MX-M.Kancleris.
5  Birutė Baranauskaitė 
 Laima Chomskytė 
1,070.80  1983 
 1983 
35+
35+
 2019-0572 
 2019-0298 
 Birštono BK 
 Birštono BK 
 MX-V.Stončius.
 MX-R.Vizgirda.
6  Vida Giedra 
 Eglė Ramanauskaitė 
1,189.41  1981 
 1985 
35+
Suaug
 2019-0063 
 2019-0060 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-M.Brazauskas.
 MX-S.Malakauskas.
7  Kotryna Remeikaitė 
 Aušrinė Balazaitė 
936.40  2002 
 2000 
U-19
Suaug
 2019-0359 
 2019-0347 
 AKBK 
 JSO 
 MX-G.Vizgirda.
 MX-A.Kepežinskas.
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Rugsėjis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.