Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
  Data:  2019-05-25 10:00 - 2019-05-25 22:00
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 15           24 
 11           12 
   7     2       12 
 14           12 
 Suaug C 
 10           12 
   9           6 
   3     1       3 
   7     2       6 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Jurgita Bazytė 
 Viktorija Suško 
1,930.48  1985 
 1989 
Suaug
Suaug
 2019-0842 
 2019-0379 
 BK PLAY 
 SEB 
 
 MX-M.Povilaitis.
2  Indrė Petrulaitienė 
 Rasa Šulnienė 
6,257.20  1979 
 1975 
35+
40+
 2019-0311 
 2019-0302 
 JSO 
 JSO 
 MX-P.Ivanauskas.
 MX-N.Kijauskas.
3  Jolanta Treinytė 
 Regina Narijauskaitė 
1,756.53  1984 
 1971 
Suaug
45+
 2019-0357 
 2019-0329 
 AKBK 
 JSO 
 MX-D.Rumšys.
 MX-V.Pilvinis.
4  Asta Bačkaitienė 
 Gerda Krizonytė 
1,216.00  1975 
 1997 
40+
Suaug
 2019-0346 
 2019-0966 
 JSO 
 Biržų BK 
 MX-V.Garmus.
 MX-M.Kancleris.
5  Birutė Baranauskaitė 
 Laima Chomskytė 
1,070.80  1983 
 1983 
35+
35+
 2019-0572 
 2019-0298 
 Birštono BK 
 Birštono BK 
 MX-V.Stončius.
 MX-R.Vizgirda.
6  Vida Giedra 
 Eglė Ramanauskaitė 
1,189.41  1981 
 1985 
35+
Suaug
 2019-0063 
 2019-0060 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-M.Brazauskas.
 MX-S.Malakauskas.
7  Kotryna Remeikaitė 
 Aušrinė Balazaitė 
936.40  2002 
 2000 
U-19
Suaug
 2019-0359 
 2019-0347 
 AKBK 
 JSO 
 MX-G.Vizgirda.
 MX-A.Kepežinskas.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.