Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

CBC Junior (N1)
  Data:  2019-09-14 10:00 - 2019-09-14 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-19 
   7           2 
   9           5.6 
   4     1       2 
   4     1       3.2 
   4     1       2.4 
 U-15 
 15           1.4 
   8           1 
   8           0.8 
   4     1       0.7 
 U-13 
 11           0.8 
 12           1.2 
   5     1       0.25 
   7           0.5 
 U-11 
 10           0.5 
 15           0.8 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 17 ]
   CBC 25 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Albertas Bašys   2012   U-9  2020-0543  12 U-11 VV 8·63
 Gabija Beržinskaitė   2010   U-11  2020-0544    3 U-13 MD E.Dindaitė 89·106   4 U-11 MV 3·16·35·56
 Nojus Budrikas   2005   U-15  2020-0523    3 U-15 VV 78·97·112·124   1 U-15 VD M.Šatkauskas 136·146·154
 Ūla Budrytė   2012   U-9  2020-0545  14 U-11 MV 4·20·39·60
 Liepa Budrytė   2008   U-13  2020-0546    7 U-13 MV 13·28·46·67   6 U-13 MD M.Kibildaitė 89·105·119
 Monika Čiuželytė   2010   U-11    15 U-11 MV 7·21·38·58
 Elzė Dindaitė   2010   U-11  2020-0548    1 U-13 MD J.Kavaliauskaitė 104·118   2 U-11 MV 7·18·34·55
 Elija Dindaitė   2007   U-13  2020-0693    4 U-13 MV 26·43·65   3 U-13 MD G.Beržinskaitė 89·106
 Benas Drobavičius   2010   U-11      4 U-13 VD S.Valasevicius 87·121·133·143   4 U-11 VV 22·40·61
 Dominykas Gabriūnas   2005   U-15  2020-0549    4 U-19 MX S.Poklikajeva 130·141·151 10 U-15 VV 80·98·114·125
 Uma Ivanauskaitė   2010   U-11  2020-0550  10 U-11 MV 6·21·39
 Adas Kaminskas   2005   U-15  2020-0024    2 U-19 VD D.Pakšys 161·167·172   8 U-15 VV 75·95·113·126
 Jorė Kavaliauskaitė   2009   U-11  2020-0551    1 U-13 MD E.Dindaitė 104·118   3 U-11 MV 4·17·34·54
 Jogailė Kelečiūtė   2006   U-15  2020-0302    4 U-19 MV 180·184·188   2 U-19 MD S.Poklikajeva 159·165·170   2 U-19 MX D.Pakšys 131·141·150
 Matas Klimas           6 U-11 VV 9·63
 Majus Masonas   2006   U-15      9 U-13 VV 14·74
 Adomas Mažeika   2009   U-11  2020-0553    1 U-13 VD J.Skirgaila 102·121·132·142   1 U-11 VV 40·61
 Juozas Mažeika   2007   U-13      3 U-13 VV 31·52·73
 Domas Pakšys   2007   U-13  2020-0299    1 U-19 VV 184·186   2 U-19 VD A.Kaminskas 161·167·172   2 U-19 MX J.Kelečiūtė 131·141·150
 Joringis Skirgaila   2009   U-11  2020-0555    1 U-13 VD A.Mažeika 102·121·132·142   3 U-11 VV 23·41·61
 Mantas Šatkauskas   2006   U-15  2020-0556    5 U-15 VV 76·96·113·125   1 U-15 VD N.Budrikas 136·146·154
 Saulius Valasevicius   2010   U-11  2020-0559    4 U-13 VD B.Drobavičius 87·121·133·143   5 U-11 VV 8·22·62
 Justina Veličkaitė         12 U-13 MV 11·47·69
 Karolina Veličkaitė         11 U-13 MV 12·48·69
 Jonas Venckus   2006   U-15      7 U-13 VV 15·32·52·72
   Panevėžio BK 4 ]
   SM Gaja 1 ]
   Vilniaus BK 19 ]
   Tauragės BK 4 ]
   SEB 7 ]
   SBK LION 9 ]
   Ignalinos BK 1 ]
   Šiauliai 1 ]
Viso dalyvių: 88
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 56 57 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų komandinis badmintono čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 19:00
KTU sporto salė, Kaunas
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
2020 Rugpjūtis
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.