Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

CBC Junior (N1)
  Data:  2019-09-14 10:00 - 2019-09-14 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-19 
   7           2 
   9           5.6 
   4     1       2 
   4     1       3.2 
   4     1       2.4 
 U-15 
 15           1.4 
   8           1 
   8           0.8 
   4     1       0.7 
 U-13 
 11           0.8 
 12           1.2 
   5     1       0.25 
   7           0.5 
 U-11 
 10           0.5 
 15           0.8 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 17 ]
   CBC 27 ]
   Kauno BK 1 ]
   Vilniaus BK 19 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Miras Aitmagambetov   2003   U-17  2019-1011    7 U-19 VV 178·184·186   4 U-19 VD D.Guja 160·167·173
 Marija Byčkova   2008   U-13  2019-0045    5 U-13 MV 11·26·45·66   4 U-13 MD R.Jauniškytė 88·104·119
 Elena Cibulskaitė   2006   U-15  2019-0053    8 U-15 MV 82·91·108
 Dovydas Guja   2003   U-17  2019-0035    6 U-19 VV 177·184   4 U-19 VD M.Aitmagambetov 160·167·173
 Rugilė Jauniškytė   2007   U-13  2019-1018    8 U-13 MV 10·47·68   4 U-13 MD M.Byčkova 88·104·119
 Vesta Juodonytė   2006   U-15  2019-0050    6 U-15 MV 84·94·109   4 U-15 MD R.Vinciūnaitė 135·152·163·169
 Ričard Kim   2003   U-17  2019-0057    5 U-19 VV 176·186   3 U-19 VD D.Tarachovskis 161·166·173
 Aistis Klimavičius   2006   U-15  2019-0034  11 U-15 VV 79·100·117
 Aleksandras Kriauza   2012   U-9  2019-0031    7 U-11 VV 24·42
 Titas Kučauskas   2007   U-13  2019-1124  10 U-13 VV 15·53   5 U-13 VD N.Turūta 86·102·122·143
 Ūla Lasinskaitė   2005   U-15  2019-0044    2 U-15 MV 85·92·107   2 U-15 MD G.Vedrickaitė 134·145·163·168
 Vitalija Movšovič   2001   U-19  2019-0040    1 U-19 MV 179·184·187   1 U-19 MD S.Surgutskytė 158·164·170   1 U-19 MX D.Tarachovskis 130·140·150
 Kajus Ragaliauskas   2011   U-9  2019-1009  11 U-11 VV 9·23·42·62
 Austėja Siniūtė   2009   U-11  2019-1016  13 U-11 MV 3·19·60
 Danielius Tarachovskis   2001   U-19  2019-1184    4 U-19 VV 176·184·186   3 U-19 VD R.Kim 161·166·173   1 U-19 MX V.Movšovič 130·140·150
 Naglis Turūta   2009   U-11  2019-0030    5 U-13 VD T.Kučauskas 86·102·122·143   8 U-11 VV 
 Greta Vedrickaitė   2007   U-13  2019-0043    2 U-15 MD Ū.Lasinskaitė 134·145·163·168   3 U-13 MV 27·44·65
 Rasuolė Vinciūnaitė   2006   U-15  2019-1020    7 U-15 MV 85·94·110   4 U-15 MD V.Juodonytė 135·152·163·169
 Sofija Surgutskytė   2001   U-19  2019-0041    1 U-19 MD V.Movšovič 158·164·170
   Panevėžio BK 4 ]
   Tauragės BK 4 ]
   SEB 7 ]
   SBK LION 7 ]
   Šiauliai 1 ]
   Ignalinos BK 1 ]
Viso dalyvių: 88
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 52 53 
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.