Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

CBC Junior (N1)
  Data:  2019-09-14 10:00 - 2019-09-14 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-19 
   7           2 
   9           5.6 
   4     1       2 
   4     1       3.2 
   4     1       2.4 
 U-15 
 15           1.4 
   8           1 
   8           0.8 
   4     1       0.7 
 U-13 
 11           0.8 
 12           1.2 
   5     1       0.25 
   7           0.5 
 U-11 
 10           0.5 
 15           0.8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Danielius Tarachovskis 
 Vitalija Movšovič 
2,234.97  2001 
 2001 
U-19
U-19
 2019-1184 
 2019-0040 
 Vilniaus BK 
 Vilniaus BK 
 VD-R.Kim.
 MD-S.Surgutskytė.
2  Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
1,947.30  2007 
 2006 
U-13
U-15
 2019-0209 
 2019-0195 
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Kaminskas.
 MD-S.Poklikajeva.
3  Deinoras Gudavičius 
 Viltė Paulauskaitė 
1,630.34  2003 
 2006 
U-17
U-15
 2019-0093 
 2019-0863 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 VD-D.Genys.
 
4  Dominykas Gabriūnas 
 Snežana Poklikajeva 
1,028.77  2005 
 2005 
U-15
U-15
 2019-0197 
 2019-0275 
 CBC 
 Ignalinos BK 
 
 MD-J.Kelečiūtė.
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 53 54 
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.